Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zośka1209

BOŻE NARODZENIE 2010

Polecane posty

Ja dopiero co wróciłam do Polski i na pożyczonym internecie, bo u mnie nie działa, zbieram wszystkie przepisy i zamawiam ostatnie prezenty a potem to już wielkie przygotowania do świąt :D W tym roku w końcu mamy prawie 3m choinkę, nareszcie, a nie takie kurduple jak zawsze ;))) dzisiaj się zabiorę za domek z piernika :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepłe kluchy
Tak ,dobrze mieszkac w palacu,zeby 3m choinka weszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie mamy wątpliwości czy wejdzie i tata się strasznie wkurzył bo miała być dwumetrowa. Ale jeden pokój w domu mamy taki że ma podwyższony sufit więc może na styk się zmieści :D A jak nie to nawet jak się podetnie do 2.5 to będę zadowolona bo zawsze taka 1.5 i krzywa była ;P P.S. "Ciepłe kluchy" - nie ma to jak duch Świąt, nikt nie jest zawistny i w ogóle :D A dla Twojej wiadomości, prawie wszędzie w starym budownictwie pokoje mają 3m do sufitu, przynajmniej w mojej części Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnuszka87
Coinka czeka na tarasie... W srodę ją wtaszczymy do domu:). Piernik już wczoraj upiekłam, przełozyłam marcepanem i śliwkowymi powidłami... teraz smaki pzrechodzą... Wczoraj też obejrzałam "Witaj święty Mikołaju" ;) ;) ;) ;) Macie sobry sposóba na sałtkę śledziową? I sprawdzonego sernika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurora3
a możesz podać przepis na ten piernik? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Święta!!
Ha już tak blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) My juz choinke ubrana mamy, przystrojenie w domu jest, prezenty mam, troche zakupow juz mam, mamy juz zrobione galaretki drobiowe, upieczony karczek i boczek :) A w czwartek bede robic: barszcz, makówki i makielki, karpia w galarecie, zupe rybna i kompot, a na piatek planuje: pierogi i uszka, rybe po grecku, kapuste z grochem i grzanki. Reszte robi mama i babcia, bo ja sie nie wyrobie ze wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnuszka87
No i temat padł.... A szkoda :( Jak tam szał przedświąteczny? Ja dzis biorę sie za makowca i sernika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny ja mam 20 krokietow z kapusta i pieczarkami. 100 pierogow 50 uszek reszta czeka na zrobienie pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecile
Kurcze. juz jutro wigilia. a tutaj nikogo nie ma. Mam nadzieje, ze to tylko przez to, ze sie przygotowujecie. Przykro, jezeli znudzil Wam sie juz ten tamat (mam nadzieje, ze nie :) ). U mnie juz stoi piekna zywa choinka, placki i ciasteczka gotowe, prezenty zapakowane, dom posprzatany. Jutro jeszcze ostatnie porzadki i to wszystko. Wydaje sie, ze wszystko super, ale...powiem Wam szczerze, ze atmosfere swiat czulam bardziej jakies 3 tyg temu niz teraz, a szkoda. Ale ogolnie wierze, ze beda to super swieta. Juz dzis zycze Wam wesolutkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dom posprzątany, choinka ubrana, sałatki i ciasta zrobione, jutro tylko uszka i barszcz;) Dopiero teraz mam chwilę, żeby usiąść w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkich w dniu wigili Bożego Narodzenia :D U mnie już jedna duża żywa choineczka ubrana, mała sztuczna choinka w sypialni również przystrojona. Ciasta upieczone, zaraz się biore za sałatki, jeszcze tylko wysprzątać łazienkę i salon i już wszystko na Święta mam gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Informatyk ekonomista
O której zasiadacie do Wigilijnego stołu? U mnie o 19:00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie okolo
o 18 tej WESOLYCH SWIĄT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jak tam Swieta...mam nadzieje ze wiele przepisow na tym forum pomoglo w przygotowaniu potraw i wszystko smakowalo:)) Ja mam dosyc jedzenia uff chyba przybylo jakies 5 kg wiecej...ale coz to swieta wiec mozna sobie pozwolic hihi Pozdrawiam w swiateczna niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecile
To co.. widzimy sie znowu za niecaly rok? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porannaherbatka
Ja chcę już Gwiazdkę:) Nawet kupiłam herbatę o smaku zimowym... :D i oglądałam taśmy z zeszłej Gwiazdki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpieszczony gad
jak tam? co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 23 i pół
heeeej, jesteście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeszłoroczna annnna
A jest ktoś z last year?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul Śląsk
Ja też jestem :) już się nie mogę doczekać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korekta321
Ja też czekam z dala od rodziny i domu, w zeszłym roku ten temat dodawał mi otuchy, siły i sprawiał że czas szybko zleciał do świat a ja znów mogłam cieszyć się świąteczną atmosferą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnuszka87
Melduję się na pokładzie:) Własnie przeszukuje sieć - przepis na piernik staropolski mi się marzy... Rok temu zrobiłam i był hitem. Z tego, co pamiętam, to trzeba ciasto zrobić już teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×