Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smssssssssssss

Nie odzwania ....

Polecane posty

Gość Smssssssssssss

Początek znajomości standardowa sprawa. Ale wczoraj z nią rozmawiałem o dzisiejszym dniu, a dzisiaj nie odbiera. Dzwoniłem raz i napisałem sms'a "Daj znać jak będziesz mogła rozmawiać". Ale jeżeli nie oddzwoni to , no właśnie co? Nikt nie lubi być tak traktowany. Myślałem, żeby wyprodukować sms'a typu "Miło było cie poznać :)" Taka ironia. I Tyle. Nie będę tracił czas na głupie gierki kiedy mogę spotkać się w tym czasie z jakąś inną dziewczyną. Pytanie tylko czy totalnie olać sprawę i nic nie pisać, czy sms będzie dobrym pomysłem? Gierki trzeba zabijać u ich podstaw. Nie chcę, żeby kobieta wchodziła mi na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziefczę z kafe
A o której dzwoniłeś i pisałeś? Może faktycznie dziewczyna nie może akurat odebrać czy odpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smssssssssssss
Mówię tylko o sytuacji, w której w ogóle nie da znać. Wieczorem o powiedzmy o 22.00 czy jutro napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj. Nie cierpię czegoś takiego jak chcesz zrobić. Od razu skreślenie. Najwyraźniej jest czymś zajęta. Zachowaj narazie piłeczkę po swojej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smssssssssssss
Poczekać, poczekam ale słabo to widzę a jestem realistą. Tylko można po takich sytuacjach w kompleksy wpaść i szuka się winy w sobie, czyli tam gdzie zazwyczaj jej nie ma. Więc lepiej ucinać jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziefczę z kafe
Oj no jak się nie odezwie w ogóle to wtedy będziesz się zastanawiał. ja bym w takiej sytuacji olała i nic nie pisała i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smssssssssssss
Chodzi o szacunek do samego siebie. Nie pisząc nic, zgadzam się na to, żeby mnie tak traktowano. Kto to lubi? Olać? Nic jeszcze nie wyszło ze spraw zostawionych samych sobie. Tak skreślić... po co męczyć się gdzieś, jeżeli można spotkać się z kimś innym, który chętnie poświęci mi swój czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie szacuek do samego siebie wymaga nie pisac i dac jej spokoj, skoro na Twoj jasny komunikat "zadzwon " ona nie oddzwania.... chyba oczywiste ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz ja olac - kobiety trzeba olewac cieplym moczem bo do tego sa stworzone, a jak znajdziesz taka ktora na prawde sie zainteresuje toba to nie bedzie olewek a do tego czasu spotkanie olewka spotkanie olewka spotkanie olewka i szybciej i bardziej zdecydowanie bedziesz olewal tym szybciej sie bedziesz spotykal z nowymi i tym szybciej znajdziesz to co szukasz, olej i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smssssssssssss
albo sms typu "No cóż... Wydawałaś mi się inna niż kobiety, które znam. Miło było Cie poznać" Jeżeli będzie jej głupi, że gra w gierki to coś odpisze. Jeżeli ma mnie w dupie to ja ją też będe miał. I tak za każdym razem powinno być kiedy ludzie nie potrafią się zachować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ ty jesteś zdesperowany
spokojnie: albo nie może odebrać (zostawiła gdzieś telefon, rozładował się czy coś) - więc tylko robisz z siebie durnia wydzwaniając. albo może ale nie chce odebrać - wtedy tym bardziej zrobisz z siebie durnia. Poczekaj, odetchnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smssssssssssss
Chamski sms to nie jest. Wręcz przeciwnie. A wyraża wszystko co mam jej do powiedzenia, zanim ją oleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziefczę z kafe
1. może naprawdę nie mogła odebrać i nie może oddzwonić, nie każdy ma telefon przyklejony do dupy i ciągle patrzy w ekranik :o 2. jeśli jednak wyjdzie na to, że Cię olała to też powinieneś ją olać a nie pisać jakieś pseudo ironiczne smsy-zapewniam Cię, że ona odbierze takiego smsa zupełnie na odwrót niż byś sobie życzył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smssssssssssss
Wiadomo, że poczekam. Ale nie robię sobie nadziei. Ten sms wydaje wam się zły? Mnie nie wydaje się, żebym robił tym z siebie durnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smssssssssssss
No może lepiej faktycznie nic nie pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smssssssssssss
A dzwoniłem tylko raz i jeden sms.. więc durnia z siebie nie robię. 2 razy w życiu bym nie zadzwonił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smssssssssssss - czleku ty po prostu wykasuj jej numer a nie pisz nic i daj sobie spokoj a nie bedziesz pisal jakies smsy dla niej bedziesz za bardzo potrzebujacy to i tak zle i nic nie wrozy wierz mi naprawde szkoda czasu bo kobiety to teoretycznie skomplikowane istoty ale latwe do rozpracowania a wiec bedzie zainteresowana to nie pozwoli na problemy nie bedzie to bedzie olewala wiec olej natychmioast - delete tego numeru po prostu a - i postaraj sie miec wyzsza wartosc na przyszlosc i jesli juz piszesz i nie ma odpowiedzi nie rob tego 2 raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziefczę z kafe
Jeśli się nie odezwie, nie pisz do niej nic. Uwierz mi na słowo, nic dobrego z tego nie wyniknie, tylko wyjdziesz na frustrata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszzce dokoncze - jesli bedzie zainteresowana toba na prawde to spodziewaj sie smsa w tym stylu: przepraszam nie moglam xxx i jakies pytanie z jej strony wiec nie boj dupy ale nie czekaj wiecej jak 1 dzien bo szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smssssssssssss
Właśnie dzwoniła ... Sama zaproponowała spotkanie tylko, no właśnie tylko, że nie będzie sama tylko z koleżanką. Wcześniej też tak je spotykałem jedynie razem. Teraz mam mieszane uczucia. Już nie zrobię drugi raz tego błędu, żeby do niej dzwonić. Chyba, że okaże jakieś zainteresowanie. Najgorsze, że ta jej koleżanka mnie w ogóle nie kręci. A mam wrażenie jakby chciała mnie z nią zeswatać. Masakra. Walnąłem jak łysy o beton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noinoinoi
no mówiłam Ci, że nic z tego, że kręcić będzie, a ty się zaangażujesz:P Odpuść sobie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale problemy :)
ile ty masz lat chlopcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smssssssssssss
hehe ... jeszcze do tego mówi, że się źle czuje. Ale za 2 dni, kiedy mamy się spotkać, to będzie już zdrowa tak ? Coś czuję, że gówno z tego będzie. Pewnie będzie chciała mnie swatać z tą drugą, bo coś za często o niej gada. Najgorsze, że do takich rzeczy mam dobre przeczucie. No ale wykazała inicjatywę spotkania, to już coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olej bo kombinuje nad "zostanmy przyjaciolmi" a przy okazji pomaga kolezankom w poszukiwaniach, dobrze ci radze olej bo szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smssssssssssss
Właśnie nie wiem dlaczego aż tyle energii temu poświęcam. Jeszcze do przedwczoraj była to dla mnie zwykła koleżanka. Być może to tylko jakiś pierwotny instynkt zdobywcy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale problemy :)
a co ty nie masz jezyka w gebie? powiedz jej ze tylko z nia chcesz sie spotkac , nia jestes zainteresowany, proste jak drut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smssssssssssss
Na razie zobaczymy co przyniesie następne spotkanie. Postaram się być poważny, żeby też tak mnie zaczęły traktować. A jeżeli to się nie zmieni to wtedy oleję. Postaram nie robić sobie żadnych złudnych nadziei. Trochę przyznam się, że wkurzyła mnie ta sytuacja .. Niby błaha .. Ale Chyba najwyższy czas, żeby był do tych spraw bardziej zdystansowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noinoinoi
po następnym spotkaniu będziesz już zakochany:P odpuść sobie, bo one coś kręcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×