Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xx000

Sklep internetowy

Polecane posty

Hej, szukam osób które prowadzą swój sklep internetowy z odzieżą. Chętnie wymienię się doświadczeniami, kontaktami itd. Piszcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notak
sklep z odzieżą stacjonarny,a internetowy to dwie różne sprawy.a ty Siamese jak sobie radzisz ze swoim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o internetowy. Jak ja sobie radzę? Jest ok, ale mam czynne dopiero od miesiąca więc ciężko mi na razie coś więcej powiedzieć... Dlatego chciałam pogadać z kimś kto już dłużej w tym siedzi. Mogę wymienić się kontaktami, pogadać ogólnie co się opłaca a co nie. Np mnie strasznie Allegro denerwuje, koszta są ogromne... Piszcie jeśli się tym zajmujecie, zawsze na maila czy na gg można pogadać jeśli nie chcecie publicznie (wiadomo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notak
no ale ty w tym sklepie handlujesz czy w allegro? czy może generujesz towar przez sklep? mnie chodzi czy do tego sklepu netowego klienci docierają i czy kupują w nim? bo ja to dopiero przymierzam się do handlu w necie. mam obawy ,ze bedzie lipa. jak sobie radzisz z panelem administracyjnym ? czy masz dobry program? gotowiec,czy zrobiony na zamówienie? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×