Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziullla4

Najlepsze podszywy na kafeterii jakie zaistniały

Polecane posty

Ja podam przykład :P Temat: Rozwaliłam dziś na lodzie głowę, a ludzie się śmiali... Post: Szłam sobie drogą, gdy nagle moja noga natrafła na lód. Było to w okolicach entrum miasta, pełno ludzi, a ja wykonałam obrót o 180 stopni i upadłam rozwalając sobie głowę o lód. Przecięłam sobie skórę na policzku i zamroczyło mnie, a z ludzi wokół nikt mi nie pomógł, tylko wszyscy się śmiali Jestem zła, a na dodatek mam limo na pół twwarzy Treść podszywu: Potem wszyscy wzięli się za ręce i zaczęli chodzić wokół mnie śpiewając: "stary nirdźwiedź mocno śpi" :D Jeszcze, była nasz ulubienica na forum pod nickiem :chlebek, śniadanko, kolacja cały czas gadała, że to jaki ''spust'' ma jej rodzinka, że na posiłki jakie spożywają w 3 osoby idzie cały chleb :D (ale tego się nie doszukam) :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywy
podszywy sa zawsze glupie tak samo jak i twoj temat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do kobiet ...
mnie najbardziej cieszą podszywy absurdalne typu: Czając się w krzakach udaję kleszcza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do kobiet ...
nawiązuje nowe znajomości przez domofon :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w sobie
tak BARDZO GŁUPI TEMAT mysle ze tu chodzi o zwrocenie autorki topiku na SIEBIE bo to zenada jest wstawiac tutaj takie zdjecia (podziwiajcie mnie jaka jestem piekna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulIla4
Ubrana w szałowy kostium kąpielowy autorstwa Tomasza Jacykowa-składający sie tylko z czapki myśliwskiej Hrabiego Barry Kenta oraz wyposażona w szkło powiększające dziadka Ambrożego- najsłynniejszego filatelisty w Grajewie-wyruszam na miejskie trotuary aby w pozycji kolankowo-łokciowej badać życie intymne mchów i porostów zamieszkujących spoiny kostki brukowej.Przed niepożądaną penetracją jakiegoś napalonego intruza chroni mnie korek analny z końskim ogonem. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do kobiet ...
Ten podszyw już był a dodatkowo jest ciężki jak płyta chodnikowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do kobiet ...
Całe dnie przesiaduję na kafeterii bo dzięki temu czuję przynalezność do grupy. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do kobiet ...
A przynależąc do grupy kafeteryjnej rucham psa jak sra i jem kupę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do kobiet ...
Codziennie dziękuję tate za dziurawego kondoma :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooiiuuycfvgbhnjdfghj
Tego jeszcze nie widziałam :D Pytanie do kobiet ... nawiązuje nowe znajomości przez domofon ::D:D:D:D::D:D:D::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do kobiet ...
codziennie w nocy jęczę do rury od kaloryfera aby sąsiedzi myśleli, że posiadam jakieś życie seksualne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś mi to mówi
madziulla nie wiem ile czasu bywasz na kafe, ale najlepsze podszywy, prowokacje i projekty były tutaj wiele lat temu, mistrzowskie perełki z wyobraźnią, nie ta cienizna co dziś ;) no i pomijając już topiki - legendy... jak uda mi się coś starego wyłowić, wykopać to ci tu wkleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do kobiet ...
Co dobre szybko się kończy. Z fraz kafeteryjnych podoba mi się : "moje życie zmieniło się o 360 stopni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katherinne
Z psem Azorem też czasem fajne podszywy były :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pamiętam dokładnie
ale był taki podszyw z pralką nastawianą na wirowanie :) i z policyjną pałką ktoś go może pamięta? posikałam sie ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu są fajne podszywy
odziennie tatuuje sobie nowe podszywy na ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu są fajne podszywy
no jeblem o glebe jak podszywy czytam oj frele adwo oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś mi to mówi
najlepsze podszywy były z batmanem, drażami z biedronki, no i jeszcze lamparty itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×