Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkllllllllllllllllllllllllllll

co jaki czas podwyzszenie alimentów ?

Polecane posty

płacący -jestem wyspana :) stale pytasz-co ciebie obchodzi:ile,dlaczego itp może sam napisz ile ty dajesz na swoje dziecko/dzieci,jak o nie dbasz,jak umilasz im życie-może to będzie ciekawsze od tego co my tu piszemy a w ogóle... nie nudź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhdfufhgj
bo prawda jest taka, że z reguły ojcowie nie chcą łożyć na swoje poczęte dzieci. Mój też taki był. Zapierał się rękoma, nogami i Bóg wie jeszcze czym, kombinował i chyba przekombinował dlatego tak się potoczyły sprawy. To bardzo przykre, osobiście tego nie pojmuję. A najbardziej współczuję dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacący
"A co powiedzą mamuśki na takie dictum: ex wniosła o 120% kosztów utrzymania dziecka. ???" Ustosunkujecie się? Jakoś? Może i wy tak występowałyście?? Dlaczego? Bo ja nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhdfufhgj
ja ci powiem od siebie, że ojcowie z reguły mają zerową wiedzę o wydatkach na dziecko. Na jakiej podstawie twierdzisz, że wniosła o 120% kosztów? Podaj konkretnie kwotę? Koszty życia są bardzo wysokie, a kiedy wychowuje się samodzielnie to już w ogóle, jeszcze dochodzą wydatki ekstra z różnych okazji i nie zawsze można liczyć na pomoc. Żenujące to wszystko ale w naturze jest zwykle tak, że co dasz od siebie to wróci do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płacący po co ty sią trudzisz może wymyśl scenariusz podobny do tego-"wszyscy alimenciarze utrzymują swoje dzieci!! komornicy zmuszeni do zamknięcia swoich kancelarii z powodu braku pracy!!!!! mężowie oraz ojcowie nareszcie stanęli na wysokości zadani i pokazali czym jest bycie prawdziwym mężczyzną-nie wpadają w nałogi,utrzymują swoje rodziny,nie stosują przemocy,nie zdradzają,są uczciwi!!!wychowują i zajmują się swoim potomstwem!! po pracy wracają prosto do domu!!!" szkoda...świat już taki nigdy nie będzie.... płacący spadaj bo "tworzysz" niesamowite historie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacący
"Na jakiej podstawie twierdzisz, że wniosła o 120% kosztów? Podaj konkretnie kwotę? " Na podstawie sprawy sądowej. Wniosła o 1000 zł -twierdząc że koszty utrzymania i wychowania dziecka wynoszą - 800 zł. Co ugrała? Moją dozgonną nienawiść za 100 zł/m-c. Idiotka. Taka jak wy. p.s. Dziecku płacę sporo więcej niż mówi wyrok sądowy. Czy dziecko mnie kocha? Jeszcze niedawno byłem pewien że tak. Teraz nie wiem. Studiuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacący
Ukłony dla inteligenci w postaci: -jkhdfufhgj* -kawka64 ** * a jak to się stało żeś się upingła z takim IQ? **ewkkaa64@tlen.pl'; Liczysz na to że ktoś głupszy od ciebie napisze na ten adres? Nie ma takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhdfufhgj
ja widzę, że ty jak nie wiesz o czym pisać to wyładowujesz swoją frustrację umniejszając innym. Wyjaśnij znaczenie słowa upingła bo ja się z takim ustrojstwem w konwersacji tudzież słowniku nigdy nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płacący mój adres skrzynki informuje mnie o wpisach -jest on założony właśnie na kafeterię więc nie sil się i nie pisz prywatnie-nie licz-nie odpiszę :) 800 zł uważasz,że to pełnia szczęścia? haha-podałam już link do kancelarii adwokackiej -tak jest arkusz utrzymania również młodzieży-sprawdź sam-wpisz swoje ceny i zobacz jaka kwota tobie wyjdzie!! wy tatusiowie uważacie,że utrzymanie to jedynie jedzenie-bułka z masłem i to wszystko-policz sobie np meble,skromne wakacje,lekarzy specjalistów np stomatologa,sytuacje na które nie ma się wpływu a które nie są uwzględniane w kosztach utrzymania np wypadki (moje dziecko w zeszłym roku złamało rękę-pobyt w szpitalu a później PRYWATNA rehabilitacja (na państwową czekałabym trzy miesiące!!!) wy tatusiowie tego nie liczycie!!! to żenada aby się tak "licytować"!! to czy dzieciak ciebie kocha czy nie zależało tylko i wyłącznie od ciebie-"pracowałeś" na to przez całe jego życie-miej pretensję tylko do siebie-ja tez bym nie kochała takiego tatusia który z ołówkiem w ręku wylicza ile dał kasy i na co je przeznaczono!! daje 800 zł a mówi,że to 120% kosztów utrzymania!! wstydu nie masz za grosz!! nie dziwie się,że zarówno matka jak i dziecko odwrócili się od ciebie!! zniewieściały "tatuś"-siedzi przed monitorem i zrzędzi!! poza tym ograniczony tatusiu kasa to nie wszytko-odpowiedz sam sobie ile razy to dziecko przytuliłeś? ile razy z tym dzieckiem byłeś w kinie,u lekarza,?ile razy byłeś na wywiadówce? ile razy sprawdziłeś zeszyty? odpowiedz sam sobie ile razy wyprałeś mu koszulkę,pościel?! tego się nie da przeliczyć na pieniądze ale uwierz jest to pełne 100% odpowiedzialności i miłości a przynajmniej 80% wyrzeczeń PS: nawet jeśli mnie będziesz obrażał-nie odpiszę tobie-nie cierpię maruderów -niech będzie,że masz rację i jesteś górą (górą lodu oczywiście-zimną,ograniczoną i obliczoną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna uwaga
Autorko! Oczywiscie naleza sie Tobie alimenty na dziecko, ale dla mnie jest smieszny fakt, ze sie tak uzalasz nad soba. Piszesz: piore, prasuje, gotuje, sprzatam... A przepraszam corcia ma dwie lewe do roboty? Tak ciezko nastawic pralke lub pozmywac po sobie? Z wiekiem dziecka rosna koszty, ale obniza sie stopien wkladu wlasnego w wychowanie dziecka. Dlatego uwazam,ze przy licealistce rozklad procentowy wydatkow powinien byc rowny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty płacący to najpierw
naucz się liczyć i przypomnij sobie procenty z podstawówki. piszesz, że "ex wniosła o 120% kosztów utrzymania dziecka", a następnie, że "Wniosła o 1000 zł -twierdząc że koszty utrzymania i wychowania dziecka wynoszą - 800 zł" jak byś dobrze policzył, to twój wpis byłby bardziej spektakularny, bo ex wniosła nie o 120 a o 125 % :P ale czego oczekiwać od sieroty życiowej, która potrafi się realizować jedynie jako PIENIACZ FORUMOWY na dodatek na BABSKIM forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi urosła w poprzek
płacący to idiota, po co się wysilacie na dyskusje z takim czymś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość He1976
Jest sprawiedliwą rzeczą fakt iż w 97% przypadkach, opieka nad dzieckiem przyznawana jest matkom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta Pojebus
SPRAWIEDLIWĄ!!! a sprawiedliwe jest to że mało który walczy o swoje dzieci? a sprawiedliwe jest to że mało który płaci uczciwie? a sprawiedliwe jest to że zazwyczaj tatuś rozwodzi się nie tylko z mamusia ale również z dziećmi po rozwodzie w ogóle nie stara się utrzymywać z nimi kontaktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i bardzo dobrze
że się z wami rozwiódł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będzie płacić
ale nie musi was oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta Pojebus
też nikt nie ma ochoty oglądać!! tylko pomyśl o dzieciach-on niczemu nie sa winne-nie prosiły sie o życie na tej ziemi i to one sa ukarane -gdyby miały możliwość wybierać tatusiów to takich łajdaków nigdy by nie wybrały!! spróbuj popatrzeć ich oczyma-to nie będzie bolało suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem suką
tylko psem ;) Sama patrz oczami innych ludzi , tylko swój punk widzenia dostrzegasz. Ciekawe co zrobiłaś w tym kierunku aby dziecko miało normalny kontakt z ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta Pojebus
DLA TWOJEJ INFORMACJI KUNDLU JESTEM PANNĄ,NIE MAM DZIECI POKEMONIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisz pojebusie co chcesz
i tak wiadomo żeś zdradzona , samotna suka bez perspektyw ;) zlość piękności szkodzi mawiają więc wolałbym nie wiedzieć histeryczko jak wyglądasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta Pojebus
żenada kundlu i w 100% sie mylisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisz pojebusie co chcesz
możesz zaprzeczać ile wlezie, faktów nie oszukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta Pojebus
a skąd kundel może znać fakty? mam to w doopie co myślisz jeśli w ogóle myślisz kundlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze co piszesz
i to mi wystarczy. Szczęśliwa kobieta tak się nie zachowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta Pojebus
a skąd ty wiesz jak się zachowuje kobieta a juz w ogóle szczęsliwa? co ty kurwa sukienki nosisz? ee mdły jesteś-spierdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze co piszesz
bo mam obok siebie szczęśliwą kobietę i nigdy jej nie widziałem w takim amoku jaki ty odstawiasz. BTW, ona sama podrzuciła mi linka do tego forum żebym miał się z czego pośmiać w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam se w noge strzeliłeś
taka szczesliwa ta twoja panna ze na forum eks rozwodnicy siedzi, moze to miała być aluzja co cie czeka :D looooser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wchodzi tu dla smiechu
a dokładnie pośmiac się z 2 osób wymieniła ciebie pojebusie i jeszcze podobną wariatkę. Nawet jak mi coś nieraz wspomni to ma polewkę bardzo dużą z ciebie przede wszystkim. a ty niby czemu sfrustrowana , rozjuszona babo tu wchodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta Pojebus
to obok ciebie sekretarka która podmacujesz jest taka szczęśliwa..??? gdybyś miał szczęśliwą kobietę to nie dawała by tobie linka i nie kazałaby tobie się śmiać z kobiet które walczą o swoje alimenty-nie czytałeś debilu tematu?!! kobiety borykają się ze wszystkimi problemami które wynikają z wychowania i opieki swoich dzieci a szczęśliwa rodzinka się śmieje... gdybyś czytał łachmyto od początku cały temat wiedziałabyś że żadna z tych kobiet nie ma wpływu na fakt odwrócenia się tatusiów od swoich dzieci jesteś zbyt głupim aby ze mną dyskutować-idź do tej szczęściary która ma idiotę- ciebie za męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta Pojebus
bo jestem leżę w łóżku z noga w gipsie i cholernie mi się nudzi-nie mam męża,nie mam dzieci a przyjaciele sa jeszcze w pracy-dlatego debilu tu wchodzę ale nie śmieję się z kobiet które nie maja za co utrzymać swoich dzieci pojebusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×