Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkllllllllllllllllllllllllllll

co jaki czas podwyzszenie alimentów ?

Polecane posty

Gość ona nie każe mi się
śmiać z braku kasy czy alimentów ale z wariatek , które drugie żony wyzywają od K i z histeryczek , które myślą , że są normalne , z bab które mimo zdrad wielbią misiaczka nad życie a pretensje mają do kochanek a nie do misia-przeciez on bezbronny. A tobie przydałoby się nie unosić tak bardzo bo czasami mądrze piszesz a jak dopadnie cię szajba to zupełnie od rzeczy jak człowiek tracący kontakt z rzeczywistością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta Pojebus
ja zawsze pisze mądrze-ty mnie rozzłościłeś albo niech będzie na twoje-dałam się rozzłościć!! każda sytuacja jest inna i nie mamy prawa oceniać a juz w ogóle potępiać za to że ktoś walczy nie w swoim imieniu a jedynie dla dobra swoich dzieci sa idioci i idiotki-nie ma reguł i nie można uogólniać ja naprawdę nie mam męża ani dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutne jest to ze czasami kobieta specjalnie zachodzi w ciaze chcac zatrzymac faceta na dziecko a kiedy ten sie buntuje bo babsko jest nie do zycia i odchodzi to zaczyna sie mszczenie i wyciaganie kasy a niejednokrotnie kontakty z dzieckiem sa utrudniane.Znam taki przypadek u znajomych...w tej walce dziecko jest gdzies na szarym koncu a tylko wzniosle sie mowi ze to dla jego dobra...kobiety sa cwane i msciwe i do tego wygodne w wielu przypadkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie sa kobiety nie ma nic wspólnego z minimalnym zabezpieczeniem potrzeb dziecka pt.alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co on robil jej dziecko skoro nie mogl z nia wytrzymac??? Bidulek nie wiedzial skad sie dzieci biora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bidulek dziecka nie robi to kobieta ma dni plodne i powinna nad tym panowac! wiec jezeli twierdzi ze jest zabezpieczona to wina bidulka żadna. ..natomiast podłośc kobiety desperatki w calej okazalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×