Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rusiaa

Czym się różnią rosjanki od polek?

Polecane posty

Gość gość
Rosjanki kładą ogromny nacisk na dobra materialne , Rosjanka zawsze ale to zawsze wybierze bogatszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kolesia który "niby " jest z Rosjanka , kolejny który wymyśla bzdury , Rosjanki są bardziej rozpuszczone od polek , studiowalam rosyjski i pisałam z Rosjanami i każdy rosyjski facet mówił że Rosjanki przede wszystkim patrzą na pieniądze , jak nie masz auta mieszkania to nawet na ciebie nie spojrza , jeden Rosjanin mi opowiadał jak przyszedł na spotkanie z Rosjanka na pieszo (nie miał auta ) to nazwała go egoistyczna szumowina bo jej nie powiedział że jest biedakiem i uwaga uwaga , kazała mu się zabić , inny rosyjski rozwodnik mi się zalil że jak jego valera poznała bogatego moskwiaka to pokazała mu środkowy palec i uciekła (jak się później okazało zdradzala go kilka lat ) nawet wielu Rosjan mówi że woli polki i bialorusnki bo nie są aż tak zaslepione pieniędzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są Azjatki a polki to dno bez dna które nic sobą nie reprezentuje i jest przereklamowane zadajcie sobie pytanie co oprócz d**y dają wam wasze kobiety ? nic. Oczywiscie zaraz panie beda wsciekłe pisać że nie wszystkie takie same. A ja powtarzam ze każda polka jest j******a a was Panowie stać na wyjazd za granice i przeprowadzajcie poznawajcie tam kobiety ale nie polki bo to na prawde dno które nic z siebie nie daje. Rosjanki o wiele lepsze nie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosja to inna kultura niż polska , tam facet daje kasę a kobieta za to daje wygląd , jak Rosjanka jest piękna to nawet nie spojrzy na biedaka bo wie że może uroda dużo wygrać , kiedyś miałam koleżankę rosjanke ze studiow ( właśnie studiów rosyjskiego jak pisałam w poście wyżej ) i polecilam jej chłopaka Polaka inżyniera , a ona na to że go nie chce bo lubi wysokich i przystojnych a tamten kolega Polak był trochę grubawy ale bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 : 45 zacznijmy od tego że Rosjanka nawet bym na ciebie nie spojrzała , 90 % ludzi w Rosji jest po studiach i żyją w dużo większych miastach niż te w Polsce , dla nich polska to zapadła wieś a po drugie rosjanki palaja miłością do Niemiec , prawie każda mówi po niemiecku , Rosjanie się z polski śmieją , w Polsce Rosjan prawie nie ma bo polska dla nich jest tak atrakcyjna jak dla nas Czarnogóra albo inne Kosowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przestan kłamać to co tu piszesz to w to chcesz wierzyć czyli Męzczyzni muszą dawać kase by kobiety z nimi były a tak nie jest wszedzie to tylko w polskich pustych łbach kobiet które są puste jak k***a pustaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w Rosji taką jest tradycja ze mężczyzna kupuję sobie miłość kobiety , wiele rosjanek przymyka oko na zdradę jeśli facet daje jej co chce , nawet większość rosyjskich piosenek ma motyw zdrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To tylko twoja urojona wizja świata i bardzo chcesz by istniała pasożycie bo tak ci wygodniej wywłoko. Jeszcze raz napisze polki to dno jak tylko co 6 to zrozumie (mam nadzieje że każdy) to jakiś sukces jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bacaspodsamiuśkichtater
ja to nie wiem ale tak se myśle że rosyjkością od polskości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:22 ty masz coś z deklem, żadna polka cię nie chce to myślisz że cię Rosjanka przygarnie, A Rosjanka cię opluje tak samo jak polka jeśli nie jesteś bogaty i przystojny , tak samo jak przystojny fajny Polak ma szansę i u polki i U Rosjanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A gdzie ja napisałem o Rosjankach że mnie chce ? uwierz mi mój realny obraz nie jest taki jak myślisz jestem przystojny i bogaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki są brzydsze przez co wierniejsze i bardziej przywiązanie i oddane , rosjanki są piękne i szybko im się zmieniają uczucia , nie szanują związku , często dają się ponieść emocjom i zdradzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukamy osób do dodatkowych testów (Naszą technologie dostaniecie za DARMO). Mimo, że sami już bardzo duże pieniążki zarobiliśmy, to chcemy program rozwijać dalej i udostępniać go dalej tylko w przyszłości będzie on za opłatą. Więcej na HTTP://MGR24.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosjanki podobno sa bardziej porzadniejsze niz polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:26 bredzisz , rosjanki zaczynają współżycie w bardzo młodym wieku , były filmiki jak nastoletnie rosjanki nagrywaly seks który uprawialy publicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosjanki są strasznie chciwe i roszczeniowe , polki też ale Rosjanki to już biją wszelkie rekordy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz już niczym , większość ruskich ubiera się i zachowuje jak europejki może poza aspektem chciwości , bo ruska nawet jak dobrze zarabia to ma wymagania finansowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujny
Witajcie.... kilka słów ode mnie. Sami oceńcie i wyciągnijcie wnioski... Raczej nie mam problemu z kobietami i ich zainteresowaniem moją osobą. Ale gdy pewnego dnia dostałem mail, postanowiłem odpowiedzieć... i tak od ok. miesiąca koresponduję z pewną Rosjanką z Czelabińska. Pisze łamaną polszczyzną, ponoć uczyła się na kursach, była też kilka dni w Warszawie i bardzo jej się Polska i Polacy podobają. No przeurocza:) Śliczna, subtelna, delikatna. W każdym mailu dostawałem kolejne zdjęcia. Po kilku listach z jej strony zaczęły padać wyznania miłości. Niewiele później - chęć przyjazdu do mnie, aby "NASZA MIŁOŚĆ nie wygasła i byśmy mogli już być razem do końca dni...." Od początku podchodziłem z dystansem, choć nie ukrywam - oczarowała mnie i momentami prawie traciłem czujność. Ekaterina (świadomie podaję takie szczegóły) miała ponoć ważny paszport i wszystkie dokumenty, aby mnie odwiedzić (ja nie bardzo paliłem się do tego, bo wszystko zaczęło dziać się zbyt szybko). Napisała, że pójdzie do biura podróży i wszystko załatwi, aby "jak najszybciej być ze mną i cieszyć się naszą wspólną, wielką miłością". Dziś dostałem e-mail.... dramatyczny!!!! Okazało się, że wizę ma nieważną, a wyrobienie nowej kosztuje tyle i tyle dolarów. Do tego podróż też okazał się bardzo droga (tu podała konkretną kwotę) i jej na to nie stać:( Była załamana, że nie będziemy mogli się zobaczyć.... Ciągu dalszego łatwo się domyśleć:) Jutro pewnie otrzymałbym info, iż jeśli chcę aby nasz miłość (hehe) dalej kwitła, musiałbym zapłacić za jej wizę i bilet (do tego bilet w obie strony, przy czym "może zwrócić bilet powrotny w biurze w Polsce, ale kupić musi w obie strony;) Uprzedzając ten ******apisałem, iż mam dla niej doskonałą wiadomość - skoro ona nie może, to... ja przyjadę do niej!!!! Poznam jej mamę i rodzinę? Czy się cieszy? Bo ja nie mogę się doczekać:PPPPP Ciekaw jestem odpowiedzi, którą zapewne dostanę jutro:) ) Tyle.... Nie oceniam .Oszuści są wszędzie. Trochę świata zjeździłem. Trochę doświadczeń mam. Nieważne, czy to Rosjanka, czy inna nacja. W Polsce też nie raz słyszymy o różnego rodzaju naciągaczach i naciągaczkach. Po prostu zalecam wzmożoną czujność, szczególnie przy wszelkiego rodzaju kontaktach przez net. Ot, historia, jakich wiele.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin1985
Cześć wszystkim. U mnie też temat Rosjanki się pojawił dopiero zaczyna do mnie pisać, wygląda jak dla mnie , jak rakieta. Pisze listy dosyć długie i strasznie jej zależy, póki co podchodzę do tego z dystansem bo to dla mnie bardzo dziwne, jak by była mistrzynią urabiania facetów, pisze jak z bajki a na dodatek wygląda no zbyt dobrze. Jak coś więcej się dowiem to dam znać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2010 o 00:45, Gość rusiaa napisał:

Chodzi mi o charakter i wygląd, jakie cechy, które lepsze?

rosjanki u wielbiaja putina a nie jakasz Helmuta lub anglika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×