Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość missmybaby

jestem w pracy...tesknię za moim maluszkiem

Polecane posty

Gość missmybaby

uwielbiam moja pracę ale ciągle tesknię za synkiem, jest pod najlepszą opieką na świecie bo ze swoja babcią ale mimo to bardzo tesknie i codziennie nie mogę się doczekać aż wrócę do domu i go przytulę... czy któraś z mam też tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze
Każda tak ma. Ale jak jesteś w pracy to pracuj a nie siedzisz na forach i pleciesz. Uh, jak ja nie lubię takich opierniczających się bab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj oj oj**
nie, na pewno żadna nie tęskni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak mam :) ...coreczka z babcia a ja w pracy :(... dopiero za 3 godz ja zobacze :( ... Po piewsze - nie Twoja spraw co ja w pracy robie :P ... moj szef nie ma do mojej pracy zastrzezen wiec Tobie gucio do tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze
A może moja sprawa. Jestem pracodawcą i nie chce mi się wierzyć, że twój nie ma nic przeciwko temu. No chyba, że nic nie wie, to faktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmybaby
po pierwsze- nie oceniam ciebie wiec prosze nie oceniaj mnie, akurat mam taka prace ze sama sobie jestem szefem, prowadzimy z mezem sklep i jak mam wolna chwile to zagladam na kafe co w tym zlego ? i czy to znaczy ze sie opierniczam prosze cie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bershkaa
do po pierwsze a ty niby co robisz na necie? do roboty a nie po forach przesiadujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikitiki...
ja tez teraz jestem w pracy i mysle o moim skarbie... jeszcze tylko 3 godzinki i juz bedziemy razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakieimienajlepsze
ja równiez przed ciaza byłam pracodawcą w swoim sklepie z kosmetykami i nie widziałam problemu, zeby dziewczyna którą zatrudniam brała sobie laptop z internetem i w wolnych chwilach korzystała tym bardziej, ze wywiazuje sie ze wszystkich obowiazków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×