Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karzmul

wstrzymywanie sików

Polecane posty

Zapraszam do dyskusji i opisu swoich doświadczeń kobiety i dziewczyny których seksualnie kręci to że im się bardzo chce sikać. Gdzie to robicie? Ile możecie się powstrzymywać od wysikania? Co robicie gdy już nie możecie dłużej wytrzymać? Może preferujecie sikanie w majtki, albo normalne sikanie w ostatniej chwili?Słyszałem o takich kobietach które to lubią. Sam należę do mężczyzn na których widok kobiety której się chce mocno sikać działa bardzo podniecająco. Bardzo lubię też patrzeć jak kobieta sika, ale zakładam że to normalne bo większość facetów to lubi. Za nie normalnego uznałbym raczej tego co na widok tego że jego piękna dziewczyna zaczyna przy nim sikać odwracałby wzrok z obrzydzeniem, chociaż na cipkę patrzył chętnie. Proszę o rzeczową dyskusję bez obrażania siebie nawzajem. Ps. Jestem wolnym studentem, nie szukam kontaktu, lecz jedynie dyskusji. Przynajmniej na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEN ADERS TLENU JEST WPISANY PRZEZ POMYŁKE PROSZE ZNIEGO NIE KOZYSTAĆ ten adres tlenu jest wpisany przez pomyłkę. proszę zniego nie kozystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowna_kicia
Ja lubię wstrzymywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waritkowo
porwij jakąś laske,zamknji w piwnicy dawaj dużo pić i nie pozwól jej sikać to cię podnieci kretynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej karzmul karzmu
a sam jak długo potrafisz wstrzymywac sikanie.. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalna porażka
sikająca kobieta wygląda bardzo podniecająco. Wstrzymywanie moczu to chyba jednak niezdrowoe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie jak psy
jesteście :-) sikająca suczka z cieczką a za nią tysiąc piesków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×