Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość djairwave

Nie mam szans u ładnych kobiet

Polecane posty

Gość djairwave

Witam Szedłem tak sobie ulicą dzisiaj i widziałem tyle ładnych , a niektórych wręcz pięknych kobiet. Ja jestem zwyczajnym facetem , a one wyglądały naprawdę nieziemsko. Mógłbym do jakiejś zagadać etc. bo sam nikogo nie mam-właściwie nigdy nie miałem. Tylko , że po pierwsze nie mam odwagi , a po drugie kobieta atrakcyjna na pewno już kogoś ma. Odpuszczam więc sobie. Zdaję sobie także sprawę , że pewnie nie mam szans u żadnej , zostałbym wyśmiany itd. Nie jestem jakiś supertowarzyski więc zagadanie kosztuje mnie bardzo dużo wysiłku. Wiem , że za szybko odpuszczam , że nawet nie próbuję zagadać. Atrakcyjne , ładne kobiety mogą mieć każdego faceta , więc szansa , że któraś zainteresuje się mną jest raczej niewielka. Mam już 28 lat i wiem , że w tym wieku bardzo trudno o kogoś wolnego , kto nie straszy wyglądem , ma jakoś poukładane w głowie itd. Smutne to trochę ale prawdziwe. Pozdrawiam Tom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie odpowiedział przez 10 lat no to ja napiszę parę słów. Wiem, że się narażam na krytykę gdyż odgrzewane kotlety nie są tu mile widziane. Co do tematu. Nie ma co się załamywać.W każdej chwili można spotkać swoją drugą połówkę.  Ja również sądziłem,  że nie spotkam odpowiadającej mi wyglądem dziewczyny gdyż wszystkie wokoło były już dawno zajęte. Interesowała mnie dziewczyna w wieku 17-22 lat gdyż sam miałem skończone 23 lata. W końcu los się uśmiechnął. Znalazłem ją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Esox napisał:

Wiem, że się narażam na krytykę gdyż odgrzewane kotlety nie są tu mile widziane

Maja pecha 😅

Dnia 26.10.2010 o 22:07, Gość djairwave napisał:

Atrakcyjne , ładne kobiety mogą mieć każdego faceta , więc szansa , że któraś zainteresuje się mną jest raczej niewielka

Beznadziejne myślenie. Jeśli patrzy się tylko na śliczne dupy nie rozumiejąc, że na atrakcyjność wpływa wiele czynników, no to ma się takie dzikie rozkminy🤦‍♀️ Kto chce kogoś tylko z wyglądu? 🤔

Przejmować się, bo ktoś mi powie, że jestem ciuulata? Też mi coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×