Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 1234

czy inteligentne kobiety podobają się facetom?

Polecane posty

Gość ciekawska 1234

jak w temacie co sądzicie? czy facetów kręci jeśli kobieta jest wykształcona i wie czego chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kevin 321
jak facet przecietny to brdzie sie jej bał a jak głupi to podejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska 1234
a jak wykształcony również ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska 1234
ale czy na przykład jest kobieta powiedzmy ładna wykształcona i czy sama myśl o tym że on wie tyle rzeczy że jest ambitna ...czy to jest tylko tak że kobiety lecą na wykształconych facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kevin 321
facet chce opiekowac sie kobieta a taka pewna siebie nie potrzebuje opiekuna więc większość facetów pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska 1234
tak tak ercia :D to racja .... kevin czytając Twoją wypowiedź to tak sobie pomyślałam że nie trzeba się zbyt mocno uczyć starać, bo wtedy marniejsze szanse na wykształconego męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci jaka jest największa wada wykształconych kobiet... Wszędzie doszukują się logiki, a czasami w kontaktach damsko-męskich jej po prostu nie ma. Na "podobanie" składa się o wiele więcej czynników, jednak upraszczając wykształcenie czasami ma wiele wspólnego nie tylko z wiedzą, ale też z tym, jacy jesteśmy. Mówi się, że studia kształtują charakter, może to prawda... Jednak osoby nadęte, niekulturalne, niemiłe, można znaleźć również wśród doktorów i profesorów. Zatem nie postrzegaj świata prostoliniowo, a skup się na tym, jaka Ty jesteś, jeżeli potrafisz się uśmiechać, masz poczucie humoru i nie wyglądasz na zniesmaczoną "damulkę" yo faceci na pewno się Twoją osobą zainteresują;) P.S. ercia - Słuszna uwaga, bo mnie często drażni jak ktoś myli wykształcenie, błyskotliwość i inteligencje, które nie muszą iść w trio czy w parach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kenniks - mnie też to drażni. Tym bardziej że zdobycie tytułu mgr w Polsce w wielu kierunkach jest proste. Często wystarczy tylko płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tego nie powiem, bo sobie na studiach po prostu nie radzę - przytłaczają mnie... Tylko w moim wypadku za późno się obudziłem, że wybrałem zły kierunek i muszę się z tą decyzją męczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój ex powiedział
mój ex miał przyuczenie zawodu ja studia, po rozwodzie powiedział że nigdy nie wexmie sobie kobiety po studiach jak juz to głupia cycata bez wykształcenia co nie będzie myslała tylko słuchała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kenniks - no ja się tak obudziłam na 3 roku:D naszczęcie to już za mną. W sumie to chodziło mi tylko oto że ludzie bez studiów są często tak samo inteligentni jak i Ci po studiach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max xander max
Tak. Byle nie były inteligentne jedynie z książek nie mając pojęcia i inteligencji życiowej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buntownik z wyboru
Taa...Inteligencja emocjonalna liczy się bardziej. Poza tym trzeba sobie zadać pytanie czy lepiej mieć na głowie pustaka, czy twardy diament?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×