Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trecjja

Tania apteka w mieście Łodzi

Polecane posty

Gość trecjja

Jakieś sugestie? Babcia mnie poprosiła żebym znalazła jej jakąś tanią aptekę u nas w łodzi a ja postanowiłam wyręczyć się wami :D Lokalizacja nie ma znaczenia, babcia ma czas i bilet dla seniora więc może dojechać wszędzie, pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniakwiata
tania apteka jest w szpitalu Kopernika oraz Galen na ulicy Traktorowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella_polesie
Może niech babcia spróbuje udać się do apteki za grosze w manufakturze, powinno jej się spodobać. Raz, że ekspedientki są miłe i cierpliwe ( ostatnio przez 10 min. nie mogłam się zdecydować które pastylki chce a pani dalej była uśmiechnięta ) a ceny naprawdę przystępne i to chyba nie tylko moja opinia. Pracuje w pobliżu manufaktury i jak wpadam tam w ciągu dnia na jedzenie to zawsze mają sporo klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don_k3
Racja, w aptece za grosze ekspedientki sa bardzo pomocne i miłe, a podejście do klienta to połowa sukcesu, druga połowa to niskie ceny a tutaj też jest lepiej niż dobrze, również polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ulica Tatrzańska - tam jest tania Apteka Rosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosa bardzo spoko cenowo, jesli chodzi o obsługe to tez, ostatnio jak tma bylam to na szczescie kolejki nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emila

Dr Zdrowie w M1 , zawsze pomocne farmaceutki, które znają się na lekach i zawsze doradzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×