Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Misia Mała:)

Kiedy znowu starac sie o dziecko?

Polecane posty

Witajcie...pisze z takim problemem otóz moja kolezanka wlasnie dowiedziala sie ze byla w ciazy ale biochemicznej...czuje sie dobrze bo to byl 6 tydzien i nie widziala tego na usg..kiedy teraz moze sie starac o dziecko i jaka jest pewnosc ze w drugiej ciazy znow jej tego nie spotka? prosze napiszcie cos bo ona oszalaeje...bo nie wie co ma robic czy sie starac czy nie bo boi sie znow to sie4 powtorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak mialam i lekarz powiedzial ze moge sie starac o dziecko od zaraz. w ciaze zaszlam 3 miesiace pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mialas jakis zabieg??czy wszytsko samo sie oczyscilo? to znaczy ze nie trzebaczekac 3 miesiace? a czy to nie jest jakies ryzyko? ze pozniej to sie powtorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie samo sie wszystko oczyscilo. Moj lekarz powiedzial ze jak nie bylo zabiegu to nie trzeba czekac 3 miesiace. Starac mozna sie od razu a kiedy zajdzie sie znowu w ciaze to tez nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszej ciazy poszlam dopiero wlasnie jak dostalam krwawienie czyli 5 tydzien ale wczesniej zrobilam 2 testy i wyszly pozytywne. w drugiej ciazy poszlam do lekarza nawet w 4 tygodniu jak tylko zrobilam bete i wtedy dostalam tabletki na podtrzymanie ciazy. pozniej mialam lozysko przodujace ale to nie mialo nic wspolnego z poprzednia ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problemow zwiazanych z poprzednia ciaza nie mialam. na podtrzymanie ciazy dostalam profilaktycznie. a corcia urodzila sie zdrowa i teraz ma prawie 13 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to tylko pozazroscic...to moze ja powiem jej zeby najpierw poszla do lekarza i uzgodnila to z nim...bo sama juz nie wiem co mam myslec ona bardzo chce tego dziecka ale nie wiedziala czy moze zaraz starac sie po zakonczeniu miesiaczki czy musi czekac 3 mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej to niech ta koleżanka do gina idzie i zapyta a nie ty w jej imieniu na forum :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byla poniewaz to sie stalo jakies 14 dni temu...miala jeszcze @ wiec z tym nie pojdzie do gina i wogole...ale juz ma koncowke i w przyszlym tygodniu wybiera sie do gina i wogle a pisze w jej imieniu bo ona jest zalamana nie wie jak to bedzie dalje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lekarza powinna pojsc jak tylko pojawilo sie krwawienie jezeli wiedziala ze byla w ciazy. przeciez krwawienie nie oznacza ze juz poronila. powinna jak najszybciej isc do lekarza zeby sprawdzil wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie nie zrozumilysmy ona lezala 6 dni w szpitalu po tym jak zaczelo sie plamienie i pozniej okazlo sie ze to ciaza biochemiczna i wogole teraz czeka az @ jej sie skonczy zeby isc do lekarza na kontrole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×