Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zonkkkkkkk

Praca w Polsce, dlaczego tak ciezko?? A moze źle szukam?

Polecane posty

Gość zonkkkkkkk

Witam, zastanawiam sie co jest grane.. Aktualnie mieszkam w Warszawie, poszukuje tutaj pracy. Szukam jej juz kilka tygodni, narazie bez rezultatu... mam 28 lat. moje CV wyglada mniej wiecej tak wyksztalcenie; -inzynier rolnictwa (studia dzienne) -aktualnie student 3-go roku pjwstk (jedna z lespzych szkol w polsce) informatyka zaocznie; doswiadczenia zawodowe - ostatnie dwa lata praca w fabryce asfaltu w Londynie (operator ładowarki kołowej, mini koparki, wózka widłowego, punktu rozladunku pociagu, osoba odpowiedzialna za zamówienia; koło 1000 tys ton agregatów tygodniowo, naprawa uszkodzen w fabryce...) - poprzednio 4 miesiace; ratownik wodny USA Szukam pracy przez gumtree i pracuj.pl. zdaje sobie sprawe, ze ciezko bedzie mi znaleźć prace jako informatyk... chociaz mógłbym pracowac za naprawde niewielkie pieniadze byle tylkko zdobyc jakies doswiadczenie.... Poszukuje tez pracy w magazynach jako operator wozka widlowego itp. Rolnictwo odpada, gdyz uwazam te studia za moja osobista porazke zyciową (przez 4 lata zero myslenia, sama teoria.. odradzam każdemu, chyba ze ktoś ma wlasne gospodarstwo i chce na nim zostać).. Ogólnie wyslalem, swoje cv w kilkadziesiat miejsc.. Bez odzewu.. Czy to jest normalne w tym kraju?? W Anglii bedąc Polakiem; człowiekiem drugiej kategorii, przynajmniej firmy odpowiadaly na moje cv, nawet wiedzac, ze mnie nie zatrudnia... Zwykła kulrura tego wymaga.. Co jest grane?? może majac podstawowe wykształcenie łatwiej byłoby mi znaleźć prace w np. magazynie?? A może to dlatego, ze pracowałem w Anglii i pracodawcy są uprzedzeni do byłych imigrantów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca pracy.....
pracodawcy maja g..do zaoferowania i wiedza, ze Ty bedac tam zobaczyles jak wygladaja standardy traktowania ludzi. W Polsce jest to wszytsko na o wiele nizszym poziomie. Po prostu tak czy siak sie rozczarujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie jest łatwo znaleźć od razu jakąś super posadę, ale nie łam się i nie poddawaj! Ja jestem grubo po 30, a dopiero kilkanaście miesięcy temu zahaczyłem się w drukarni Ellert na introligatorni i to szczerze powiedziawszy pierwsza moja praca w której mógłbym zostać na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest ciężko o hujowa pracę za 10 zł na godz na murzyna zawsze jest popyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×