Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bambarka25

Listopad 2009 ahh jak to zleciało :**

Polecane posty

niedlugo moja kochana coreczka skonczy ROK :) (jak to zlecialo)czy ktoras z mam tez ma taka pocieche ktora za jakies 3 tyg bedzie imprezowac ze swoim rocznym maluszkiem :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córcia miesiąc temu skończyła roczek....też mi szybko zleciał ten czas, ale to był niesamowity rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom ja czest wspominam jak byla bardzo malutka az nie zacieszylam sie nia jak byla taka mala iskierka :( ale teraz za to jaka jest slodka :) daje mi duzo radosci i milosci nie wyobrazam sobie zycia bez dziecka mowie wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzeszczak
synek 08 będzie miał swoje 1 urodzinki:) a chodzi już od 10m-ca:) choć pierwsze nieśmiałe kroczki już w 9m-cu miał za sobą... ech czas biegnie nieubłagalnie a ten ostatni rok był taki niesamowity i niepowtarzalny:) magia i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiem inaczej - listopad 2008 jak to zleciało :D mój synek listopadowy miał być ale mu się nie spieszyło i grudniowy wyszedł :P te ostatnie 2 lata to najszybciej biegnące i najszczęśliwsze lata w moim życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAANUUUUUUlka
mój synek 7 listopada skończy rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie wyprawiacie roczki? zapraszacie cala rodzine,ja tak chociaz mam jej strasznie duzo i nie mam pojecia jak zrobic te urodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×