Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jagodka.74

Coccodrillo- jakie sa wasze opinie?

Polecane posty

Ja sie wprost zakochalam w ubrankach dzieciecych z tej firmy. Ubranka sa jedyne w swoim rodzaju, maja wlasny pomysl, nie takie standardowe- bazarowe. Odkrylam ten sklep przypadkowo na wakacjach w Polsce. Mieszkam w USA i bardzo chetnie zamowila bym kilka ubranek przez internet,moze znacie jakas godna polecenia sklep internetowy. Dodam jeszcze ze lubie tez Wojcika, tez ma ciekawa kolekcje odzierzy dzieciecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oba sklepy i cocodrillo i wojcik maja swietne jakosciowo ubrania dla dzieci . Ja juz drugi rok z rzedu kupilam kombinezon w cocodrillo bo sa swietne cieple itp itd fakt maja bardzo ladne i dobre ubrania. Polecam a sklep internetowy chyba wojcik ma swoj jak kojarze ale nie wiem jak jest z cocodrillo bo ja mam pod nosem oba sklepy i na allegro sprzedaja tez nowe ubrania z tych firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurtki fajne ale jeśli chodzi o spodnie dresowe to totalna porażka. Po 2 miesiącach używania (tylko w przedszkolu, bo w domu daję mu "stare") : 1 para ma dziurę na kolanie - po zaledwie 3 ubraniach 2 para ma wyblakły kolor na kolanach i kolana bardzo powypychane. Dla porównania dresy z 5 10 15 też się wypuchają, ale po praniu powracają do formy - z kolorem jest ok dresy z rekids wg mnie najlepsze. minimalne wypchanie powracające do formy po praniu, kolor jak nowy. Dodam, ze synek ma 5 par spodni dresowych czyli codziennie inne. Czyli po 8 tyg chodzenia do przedszkola każda para założona 8 razy. Z tego wynika , że po kilku razach 1 para dresów z cocodrillo do wyrzucenia a 2 para do chodzenia po domu. krótko podsumowując do bani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubasdzckw dresy do przedszkola
?? serio??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli to pytanie do mnie to serio. Myślę, ze więcej mam przedszkolaków może to potwierdzić, bo nie sądzę, zebym tylko ja natrafiła na wybrakowane egzemplarze a reszta jest świetna. Nie jest też to wina dziecka, bo jak pisałam wcześniej ma też spodnie z innych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała miijka
Wójcika akuratnie nie lubię ciuchów, coccodrillo ma świetną bieliznę, bluzeczki, sweterki, spodni jeszcze nie mieliśmy. U nas spodnie dresowe świetnie sprawdzają się z H&M i adidasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorolowooo
ja za cdrl nie przepadam wg mnie cena nie adekwatna do jakosci towaru, nie raz sie przejechalam, wojcik oki ale za drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunka
coccodrillo to niestety droga chińszczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARIQUITAAA
Coccodrillo , REKIDS , 5,10,15 , jak i wyzej wymieniona Mariquita to firmy w których ubieram moją trójke.........ale tylko na wyprzedazach bo mam super ubrania za -50% i -70% ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowalm synkowi pajacyki z tej firmy bo sa bardzo dobre jakosciowo ale cena jak dla mnei straszna. pajacyk rozm 74. 43zl :O a ja poterzebowalam minimum 3-4szt Ale mimo ceny polecam bo sa jej warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepoookojona
pięken ciuszki, ale kupilismy tejj firmy kombinezon dla synka w zeszlym roku i zepsuł sie zamek błyskawiczny, totalna lipa... podejrzewam ze chinczycy i tutaj rządzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też kupuję Coccodrillo i Wójcika i uważam że mają ładne i dobre jakościowo ubranka :) wielu ludzi je krytykuje ponieważ nie sa najtańsze, ale jak już mówiłam uważam że zdecydowanie warto kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhahhaaha
drogie szmaty :/ niestety, doslownie... kurtka po jednym praniu stracila aplikacje, szwy na spodniach zaczely sie pruc, bluzeczki kilka razy wyprane i robia sie porozciagane i zmechacone... za niemale pieniadze nigdy wiecej coccodrillo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ciekawe bo u mnie jakoś nigdy nic sienie zniszczyło w praniu, a nie bawie sie w żadne tam pranie ręczne. Moze kupiłaś jakieś zleżale ubranka z promocji, albo zmyslasz bo inaczej nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhahhaaha
kurcze, az jestem zaskoczona ze chyba jako jedyna az tak nie polecam Cocco... no ale o pechu nie moge mowic, naprawde spor ubran tej firmy nabylam i z zadnego nie bylam zadowolona, w kazdym bylo cos a wybredna nie jetstem, wymagam "tylko" jakosci adekwatnej do ceny... kupuje tez w lumpeksach i wiekszosc rzeczy uzywanych, stamtad, jest w lepszym stanie niz rzeczy cocco po jednym praniu Bardzo lubie za to Mariquite. Nie sa najtansi ale jakosc ubran: pierwsza klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yetichaaa
No ko co lubi. dla mnie te ubrania sa jakies takie siermiezne,pozbawione wdzieku,nigdy tam nic nie kupilam,bo mam wrazenie,ze dziecko by w nich wygladalo jak kloc i nie mialo swobody ruchow. ani styl,ani kolory,ani materialy mnie nie przkonuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko ta firma
ma swoje filie także w Irlandii, Australii, Nowej Zelandii. Skoro mieszkasz w Stanach to spróbuj poszukać choćby w tych krajach będziesz mieć szybszą przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syn dostał parę ciuchów tej firmy od babci na przestrzeni 4 lat i potwierdzam opinię co do spodni - bardzo szybko wycierają się i wypychają kolana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejti1
jestem bardo rozczarowana, dresik ładniutki ale po jednym założeniu zmechacony okropnie, a synek w zasadzie siedział w nim na bujaczku i leżał na macie. edu... aż strach się bać co by było gdyby już raczkował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogolnie coccodrillo nie jest zle, lubie kombinezony z tej firmy i body dla mniejszych dzieci, spodnie dresowe tak jak piszecie nie bardzo. bardzo fajne sa spodnie dresowe z h&m i cena tez super bo 22.90 (syn ma dwa lata) non stop w nich chodzi na zmiane z adidasa i nike oraz ostatnio kupilam jedne w pepco za 10 zl jak sie nie myle i totalna porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostrzegam wszystkich przed pracą w Coccodrillo.Pracowników traktują przedmiotowo. Pracowałam w tej firmie 6 lat i z dnia na dzień bez powodu zostałam bez pracy.Zaznaczam,że mam dwoje dzieci ,ale to dla nich mało istotne!Skończyła mi się umowa i powinnam dostać na czas nieokreślony,ale jak to powiedziała moja regionalna firma Coccodrillo nie lubi przedłużać umów na czas nieokreślony.W ocenie regionalnych byłam bardzo dobrym pracownikiem co jakiś czas były przeprowadzane były audyty też wypadałam dobrze,a niekiedy nawet najlepiej.....i tyle wyszło z mojego poświęcenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to nie było pytanie o prace tylko jakość ubranek,,a le wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakość ubranek... hmmm podlega dyskusji... Chcę jak najwięcej osób uprzedzić przed tą firmą dlatego piszę gdzie się da....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klose
Coccodrillo made in Bangladesz... Myślałem że to produkują w Polsce a tu się okazuje że szyją w krajach 3go świata za grosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBaśka
Ostatnio zawiodłam się bardzo.Sukienka koloru zielonego po praniu uzyskała różne odcienie zieleni ,legginsy na kolanach wyblakły po 2 krotnym użyciu,ozdoba z sukienki odpadła ,spodnie dresowe powypychały się na kolanach,sukienka się zmechaciła po 1 praniu.Dodam tylko ,że piorę w 30%w delikatnych płynach tylko do kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakość dość słaba niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam parę ubrań na wyprzedaży, jakościowo dobre, ciekawe wzory, nic się nie dzieje po praniu. Dużo zależy od bawełny, uwielbiałam ciuchy z 5 10 15 ale ostatnio bawełnę mają paskudna, wcześniej była dużo lepszej jakośc***ewnie biorą co najtańsze. A tak ich lubiłam. W Cocc. Czekam na większe obniżki, mam upatrzone parę ciuchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość honcia
To co piszecie o coccodrillo ,mam na mysli złe opinie to głupota i wyssane z palca. Ja uwazam ze to najlepsze ciuszki na rynku najlepsza jakość,te wszystkie hm,reserved i te inne z tych sklepow wyglądają jak szmaty,sa sztywne,wogole się nie ciągna a dzieci sie w nich poca jakcholera,coccodrillo jes inne ubranka są swietne kupowalam je 14 lat temu dla corek a teraz mamsynka 1,5 rocznego i potrafie wydac ostatni grosz zeby mu coś kupić w coccodrillo. A z tymubrankami nic się nie dzieje alewszystko zalezy od kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam mieszane odczucia co do ubrań tej firmy ,zależy chyba jednak od kolekcji.Zawsze lubiłam Coccodrillo ,ale ostatnio sie trochę zawiodłam.Jakość jest rózna w poszczególnych kolekcjach np.jeden sweterek świetny ,inny beznadziejny ,jedna sukienka jakosc i szycie cudo,a juz z innej kolekcji okropna,bawełna duzo gorsza o szyciu nie wspomnę,zamawiam zawsze w sklepie online i tak mi sie trafiło,że musiałam zwracać towar ze względu na wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×