Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

creativvve

Pomóżcie wybrać prezent dla dziecka które ma biednych rodziców

Polecane posty

Hej, pieluchy Dada kosztują ok 28 zł - kupuję, choć na upartego stać by mnie było na "lepsze" ale te są naprawdę ok! Chusteczki też znajdziesz w Biedronce, tylko nie pamiętam ile kosztują...pewnie coś ok 4 zł - są super, bardzo delikatne. Poza tym bardzo często możesz dostać w B. ubranka i akcesoria dla dzieci, np rajtopy, body (trochę gorsza jakość ale nie ma co narzekać za tę cenę). W "mojej" Biedronce są w tym momencie zestawy dla niemowląt - zabawki i naczynia. Myślę, że za 50zł zrobisz przydatną, fajną paczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wam wszystkim kochane za radę :* Kupię dwie paczki pampersów DADA dwie paczki chusteczek do pupy i krem do buzi. I jeszcze jak byście mogły mi doradzić co kupić dla drugiego synka ? Który ma prawie 2 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie nie pomogłaś mi za specjalnie. Myślę nad jakimś tańszym prezentem (ok 20 zł) bo On juz nie raz dostal cos droższego. Może jakaś zabawka z biedronki (o ile jakas będzie) i do tego jakis soczek czekoladki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mogłam pomyslec wcześniej o prezencie... to bym cos kupiła w jakims innym sklepie... a dziś tylko będę w biedronce ale późno.. i wszystkie inne sklepy będą po zamykane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benerooo
daj jej pieniadze w kopercie!!! i ladna kartke z okazji narodzin maluszka. moze dziecko bedzie mialo uczulenie na te pieluszki.... kasa najbardziej sie zawsze przydaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała miijka
Napewno te 4-7 będą dobre :) Do starszego może jakiś soczek-jupik i czekoladę, z zabawki też by się cieszył, no ale za 20 zl nie poszalejesz :( może jakieś małe autko??lub kolorowankę-mój w tym wieku próbował już coś bazgrolić :) No a dla tego maluszka ja bym kupiła pampersy i do tego husteczki, ewentualnie jakies body zeby kolezanka nie czuła się urażona....lub rajstopki/skarpety, jakiś płyn do kąpieli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie lepiej autorko po prostu wreczyc im pieniadze wtedy beda sobie sami mogli kupic to co im potrzeba. Daj tak okolo 300zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodamamma
Nie kupuje żadnych pieluszek, jeśli nie wiesz jakich używają, to samo dotyczy chusteczek.Nasi goście przynosili różne chusteczki, które oczywiście używalismy a potem nie mogłam wyleczyc synka z pieluszkowego zapalenia pupy...Niemowlak ma bardzo wrażliwa skóre, z kosmetykami lepiej uważać-kremy,zasypki itp.Twoja kuzynka ma juz napewno sprawdzone,wiec niech tak zostanie.Jeśli upierasz się na te pieluchy, zadzwoń, powiedz ze chesz kupic, napewno powiedza ci, których używają.Napewo przyda się grzechotka i gryzak, juz niedługo bąbel zacznie używać.Zwykłe śpiochy i kaftanik lub body-w to się najczęsciej ubiera niemowlęta;)jak ma 2 miesiące-kup rozmiar 68 lub 74, dorośnie d nich.Przydają sie zwykłe bawełniane pajacyki do spania.Taki mozna kupic juz za 10 zł w jakims markecie.Możesz pomyslec przyłosciowo i zakupc np komplet do jedenia-talerzyk ,kubeczek+sztucce,napewno sie przydadzą(melanina oczywiście).Zabawki do kąpieli, ładny ręcznik na później (z dziecięcym motywem, teraz pewnie używają tego z kapturkiem), skarpetki ciepłe, rajstopki na zime (tez rozmiar 68-74).Ufff jest naprawde mnóstwo takich rzeczy.Jeśli starsze dziecko jest innej płci niz te które im sie urodziło, kup cos z ubranka specjalnie dla niego-nowe rzeczy tez musi miec.Ja bylam bardzo zadowolona z abumu na zdjęcia,który dostałam,bo o tym zwyczajnie nie pmyślałam;), do tego ładna rmka na zdjęcia.z książeczek tez byłam vbardzo zadowolona!!jako dodatek kup zwykła bajkę w kisoku za 3,50, za kilka miesięcy bedzie ją ze smakiem dzieciak pałaszował ...no i ogładał obrazki oczywiście.Wiadomo,ze wszystko co potzrebne ucieszy mamusie dziecka;)Ale to nie musi byc taki praktyczny prezent jak pieluchy, poniewaz siła rzeczy takie rzeczy ona sama musi kupic.Jesli nie stac jej na inne,od tego są włąsnie goście;)))Za 50 zł,naprawde mozna kupc wiele fajnych rzeczy;)i jaka to radocha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawdaaaaa
Tak, sila rzeczy musi kupic peiluchy ale jak ja w tym ktos wyreczy to sama bedzie mogla kupic dla dziecka cos ekstra co ona bedzie uwazala za stosowne Aha i troche wspolczuje takiego wyliczania kasy dla dziecka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kupiłam wczoraj małym tak jak mówiłyście... pampersy dada 3 paczki chusteczek do pupy i szampon i płyn do kąpieli w jednym nivea chciałam kupić jeszcze krem na buzie ale niestety nie było... a drugiemu starszemu kupiłam tylko czekoladę :( bo nic nie było :( i musi wystarczyć tylko czekolada.... Następnym razem kupię mu coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Poznanianek
Miesięczny karnet na warsztaty Technik Efektywnego Uczenia się dla dzieci w Akademii Psychoedukacji i Samorozwoju APIS. Zamiast 130 zł zapłacisz 63 zł. http://www.fastdeal.pl/fd/3949

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Poznanianek
Miesięczny karnet na warsztaty Technik Efektywnego Uczenia się dla dzieci w Akademii Psychoedukacji i Samorozwoju APIS. Zamiast 130 zł zapłacisz 63 zł. http://www.fastdeal.pl/fd/3949

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia juleczkiii@@@
i bardoz dobrze zrobiłaś ja od urodzenia córki uzywam tlyko DADA i jestem zadowlona córka ma 1,5 A oryginalne PAMPERSY dla niekrorych sa gorsze niz te tansze mojej kuzynki córka wlasnie od pampersow dostala starsznego odparzenia ja bym si euciszyla gdyby ktos mi dał taki prezent ja ty kupiłas chusteczek nigdy za wiele tak samo jak płyn i szampn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia juleczkiii@@@
jagoda369 ----------- a ciebie ja czytam to mi sie nóż w kieszenie otwiera!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 839580
Jjakbys teraz kupowala, to wlasnie w Biedronkach jest chyba jakas promocja, ze w tej paczce Dada jest tez taka ukladanka drewniana, ale nie wiem czy dla wszystkich rozmiarow, czy tylko wiekszych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... wg mnie jeśli mamy możliwość dać prezent dzieciakowi, którego rodzice nie zarabiają za wiele, to warto kupić coś praktycznego, jakieś ubranko czy coś w tym stylu. Taki prezent na pewno się przyda;) Warto szukać w większych sklepach z artykułami dla dzieci typu Entliczek, bo czasem można za mniejsze pieniądze coś kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może kup w prezencie dla dziecka coś z czego będzie korzystała cała rodzina? Może jakiś telewizor, albo mikrofalówka? Skoro oni nie mogą sobie pozwolić na takie luksusy ze względów finansowych. Teraz na electro.pl mają promocje na produkty whirlpool, myślę, że coś takiego satysfakcjonowałoby całą rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
creative najlepsze pieluch to tesco esentials sa miekkie i oddychaja ladnie a z orginalnych pampersow zel wylazi. czasem w tesco sa promocje na husteczki pampersa 6paczek za 25zl na troche starcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz 2 latka i nie
wiesz jakie są pieluchy w uzyciu?ani co mozna kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz 2 latka i nie
kocyk i ubranka ma na pewno bo mam starszego synka który ma dwa latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huahuahua
Dziewczyny, nie widzicie, że to jest stary temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

Polecam kupić książeczki - na stronie https://www.wydawnictwomd.pl/

W ofercie Wydawnictwa MD  znajdziesz mnóstwo wspaniałych książek oraz zabawki w atrakcyjnych cenach! 😀😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×