Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mixaaa

Pomysł na prezent

Polecane posty

Gość mixaaa

Mam do was pytanie . Potrzebuję wymyślić jakiś fajny napis (może być także rysunek byle ) na poduszkę coś w stylu np. 'najleprzy towar w mieście ' , 'crazy girl' . Ale jakoś nie mam pomysłu . Ma to być dla mojej koleżanki na urodziny więc może ją krótko opisze , Ma na imnie Asia , włosy ma dość spuszone dlatego w szkole zazwyczaj mówimy na nią 'Chopin' , Jest dość chuda ,zwariowana lubi grać w piłkęnożną . Lubi tekże RBD , zawsze mówi że chciała by żeby jej chłopak miał 'sześciopak' . To chyba wystarczy Bardzo proszę o pomoc ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akela
a ile lat ma koleżanka? to może coś podpowiem (;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz
narysuj jej fujare. koniecznie we wzwodzie i dwoma jajami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na fiberya.com sprzedają koszulki ze śmiesznymi napisami, może tam znajdziesz jakąś inspirację, albo po prostu kupisz gotową koszulkę..moim zdaniem to świetny pomysł na prezent, koleżanka na pewno się ucieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetnym pomysłem na prezent moze być voucher do kina lub karta widza upowazniajaca do znizek na bilety w kinie. Mozna nabyć taką na przykład w kinie Praha w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak lubi piłkę, to pewnie w ogóle sport jej nieobcy. zaglądnij na tanisport, na pewno coś dla niej dopasujesz. a dodatkowo coś typowo kobiecego - może jakiś błyszczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O koszulka taka jak mówi pani to świetna sprawa. z w ogóle ja jestem zwolenniczką wszelkich prezentów indywidualnych z pomysłem, które są idealnie podasowane do obdarowanego. A t-shirt z własnym wymyślonym napisem to właśnie coś takiego niepowtarzalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro to jest prezent dla przyjaciółki / koleżanki to ja jeszcze oprócz tego dałabym coś z bizuterii ;) Wiadomo - każda kobieta lubi "błyskotki" ale każda też ma co do niej inne upodobania więc trzeba je dobrze znać. Ja postawiłabym na wzór ludowy jak tutaj: http://wiano.eu/view/464

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erutik174
A co polecisz sklep online z prezentami personalizowanymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×