Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jest w ogóle cos takiego w pol

Jestem w ciąży a nie chce tego dziecka. Jak wygląda adopcja ze wskazaniem?

Polecane posty

Gość madgraswe 65
a ja sie pytam czy umowe kupna sprzedazy wysrtawi? puknij sie w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuki*kuki
wiecie co? jestescie beznadziejni. Gdyby dziewczyna kilka miesiecy temu napisala ze wacha sie czy usunac, czy zostawic dzieciaka, wszystkie murem stanelyby za tym by urodzila. Podjela moim zdaniem najtrudniejsza z mozliwych decyzji- postanowila urodzic dziecko poczete przez gwalt, a wy ja teraz besztacie ze chce oddac. Ciekawa jestem jak w takiej sytuacji zachowalaby sie kazda z was... Badz silna autorko, pamietaj ze gdy bedzie Ci bardzo ciezko, TRZEBA szukac pomocy, np u psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto jest beznadziejny ten jest. ja uwazam, ze dziewczyna robi bardzo dobrze i podziwiam, ze ma tyle sily . Kochana trzymaj sie cieplutko. dasz rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że zgłoś się do ośrodka adopcyjnego tam powinni ci pomóc i pokierować. Lepiej żeby oddała niż dzieciak ma na śmietniku wylądować albo wylecieć przez okno. Możesz w szpitalu zostawić. Tylko zrzeknij się praw żeby dziecko do 18 roku życia nie tułało się po domach dziecka. A znam mnóstwo par które nie mogą mieć dziecka i czekają na takiego maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 24 mamausiaa
magda kielce chyba ty nie wiesz na jakim swiecie zyjesz, para daje pieniadze, ona zrzeka sie praw i ustala ich rodzicami ze wskazaniem. chyba nie myslisz ze umowe sprzedazy spisza? haah, to nie jest legalne handel dziecmi wiec nikt takich dwodów by nie robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrodna matko_
zastanow sie dobrze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez dzieci
jeśli myślisz o "wskazaniu" to oznacza, że już wiesz kto to ma być chętnie wezmę dziecko do adopcji, nie mam jeszcze dzieci, więc nic w sumie nie wiem o wychowaniu, itd, .. ale bardzo chciałabym mieć pociechę w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyiuyiu
Ja bym na twoim miejscu usunela to dziecko, nie ma gorszego ponizenia niz rodzic z gwaltu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha dobre
czyli wolałabys sie nie urodzic niz miec rodzica "z gwałtu" (cokolwiek to oznacza :o ) buhahahahahahahahaha. intelektualna masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyiuyiu
gdybym miala byc owocem gwaltu - zdecydowanie wolalabym sie nie urodzic. nie wiem co w tym dziwnego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyiuyiu
nie ma gorszego ponizenia niz rodzic z gwaltu. chodzilo mi o rodzenie ... nie wchodza mi polskie znaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDD xD
Ja również chętnie "przyjmę" od kogoś dziecko. Bardzo chcę być mamą, znam się na opiece, więc możecie być dziewczyny spokojne. Dziecko trafi w dobre ręce ;] Wiem, że już dawno nikt tutaj nie pisał, ale ja pisze, bo może akurat niektóre z Was tu wchodzą i wychodzą nie znajdując pomocy... Czekam na wiadomości i trzymajcie się ciepło ! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×