Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajaA1977

poflirtujemy :)

Polecane posty

Gość nie tylko tobie
ale jesli to... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarazzzzz
tak to...😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko tobie
to juz pozostawie dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to jestem ja, ten z rogu Zielnej, tuż koło drewnianego kamienia mój dom.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plummmm, taż nie będę się rozdziewał publicznie - cafe całe sie zleci, i serwery wysiądą, może na zawsze.:) Deklaruję jednak, że kameralnie, dla kogoś miłego, zrobię to bez zbędnych ceregieli!?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plummm
serwery napewno wytrzymaja :) juz nie takie rzczy kafe widzialo :P to zycze milych uniesien w kameralnym otoczeniu słow z jaks mila niewiasta Sias 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Plummm....TAKICH rzeczy cafe jeszcze nie widziało.;) A co do niewiasty, to aktualnie szukam takowej, do tych kameralnych własnie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plummm
nie sadze zeby kafe mozna było czyms zaskoczyc :P jak to sie mowi "szukajcie az zanjdziecie":D milego wieczorku zycze moze wlasnie z ta miła 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiu fiu ktoś tutaj szuka ,szuka a listonosz jedzie i dostaniesz od cioci list

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeejjjj, Petrol:) Powiedz cioci, niech nie zwleka Tu się tęskni, czas ucieka.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mangoxxx
Siaś, i jak udało ci sie wyrwać z pracy na miły spacerek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało!:) Ale nie z dziewczyną tylko sam, nie rowerkiem a samochodem, i nie tak całkiem prywatnie, bo sprawę miałem do załatwienia w terenie. Właściwie takie prawdziwe brykanie, to tylko ze spokojem, w wolnym czasie, żeby nic nie zaprzątało uwagi. Żeby można wygapiać się na ludzi (wiadomo jakiej płci), lub chłonąć widoki pleneru, jeżeli brykanie odbywa się poza miastem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mangoxxx
A widzisz twoje marzenie na dziś się spełniło:)ja również byłam dzisiaj na spacerku w miłym towarzystwie:)Jutro też kombinuj jak tu w plener wyskoczyć to i może poznasz kogoś ciekawego.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Bóg Ci zapłać, za słowa otuchy, dobra kobieto!;) I co by nie tylko słowem bożym przyszło Ci żyć, przesyłam buziaka, ooo tutaj --->😘 Postaram się i jutro oczami poprzewracać w plenerku,... może coś godnego sie nawinie!?:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na nocną wachtę chyba...:) Jutro będzie dobry dzień. 🖐️:)****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumm
witam 🖐️:):) Sias siec zapełniona białogłowymi ??:) miłego i spokojnego dnia dla Was udanych romansów w swiecie tak równoległym do rzeczywistosci :)🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Plummm:) Twój buziak jest.. całkiem, całkiem, i wygląda "obiecująco" na ......więcej.;) Co do białogłowych, to jak wczesniej stwierdziłem - większość, a kto wie czy nie wszystkie , to tylko "gawędziary", szczególnie tutaj, na wątku erotycznym!:) ))))))))))) Zresztą, kiedyś zwróciła mi na to uwagę Czarna Wroona, bardzo miła, i dowcipnie "wypyskowana" uczestniczka cafe.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plummm
"kto wie czy nie wszystkie , to tylko "gawędziary", szczególnie tutaj, na wątku erotycznym!" czyli Ty liczysz na duzo wiecej?:) puste słowa zwykłej rozmowy nie sa w kregu Twojego zainteresowania? wolisz goracy flirt w cieniach prywatnosci :) dla Wroniastej zostwie 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak by to można ująć, Plummm!:) Przecież my, normalni mężczyźni, mamy tylko jeden cel, konkretny i nam przypisany przez naturę.:) Wszystkie inne poczynania, z twórczością artysyczna włącznie, sa odchyleniem od normalności, i pewnego rodzaju wynaturzeniem. Nie jest to moja teoria, a twierdzenia znanych psychoanalityków, a wśród nich i Karola Gustava Junga, którego bardzo cenię.:) Mamy zreszta przykłady z najdawniejszej juz historii, że prawie wszyscy wielcy artyści byli gejami, co da się tolerować ale nigdy nie można nazwac normalnością!:) No i podsumuję, że flirt prowadzi z natury swojej do spełnienia go w sposób, który to dokonale znamy, a nie, że jest prowadzony dla smego flirtu, swego rodzaju sztuka dla sztuki, bo to jest własnie owo "GAWĘDZIARSTWO".:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plummm
i to Cie w pewien sposób irytuje tak?:) (odnosnie ostatniej kwestii) chyba ze cos przeoczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie aż tak, żeby irytowało.:) Przeciez nie mogę mieć pretensji, że ktos chce pogawędzić,jego sprawa, a ja moge nie podtrzymywac pogawędki, jeżeli nie chcę. Jeżeli gawędzę, to albo liczę na coś więcej, jak wczesniej napisałaś, albo dziadzieję, i staję sie powolutku też gawędziarzem!?:PP I ten dylemat jakie to powody mną kierują, zostawiam moim miłym adwersarzom.:) ))))))))))))) Bo miło się gawędzi jednak!!!! Buziak***🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plummm
przynajmniej jasno stawiasz sprawe jakie masz oczekiwania :) choc to juz dawano zaznaczyłes :P zgodze sie co do jednego..to jest indywidualna sprawa kazdego forumowicza czy chce tylko gawedzic, czy tez czeka na cos duoz wiecej, aby peznieosło sie zza granice pisanego flirtu ;) miłego słonecznego dnia 🌼 :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszy mnie, że się rozumiemy.:) A Twoje życzenia spełniły sie przed dosłownie chwileczką - wyszło słoneczko po bardzo pochmurnym i dość chłodnym poranku. Coś w tym jest!?:P I Tobie życzę miłego nastroju. ( a sobie miłego jeszcze flirtu z Tobą).;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×