Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajaA1977

poflirtujemy :)

Polecane posty

co Diablisko je na obiadzik? jakąś nóżkę albo pierś dziewiczą a na deser jabłuszka Diany o zupce zapomniałam może zupkę Afrodyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablo hmm jakies swieze miesko... jakas nozka... o piersi moge zapomniec...w dodatku dziewiczej :) Zupki i deseru "Diablisko " nie ebdzie miał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nóżkę? czyli kurczaczek albo nóżki na ciepło z kapustką na deser pewnie ciepłe lody Mephisiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ale mnie ochrzciłeś petrol hmm hihih bo jestem ciekawa ciebie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokietkaaaaaaaaaa
ja chce ja chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacy345
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:49 kokietkaaaaaaaaaa ja chce ja chce I czego się drze???:) Niech powie czego chce, może sie coś zaradzi, jeżeli w mena gestii te zachcianki bedą!;) Dobry wieczór:) Ja też bym coś miłego chciał, przytulic, pogłaskać może, poszeptać na uszko,...a nawet i cos więcej...;) Ale skąd, albo gdzie, to "Coś" miłe trafić???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym mieć pewność!:O Więc chyba bezpieczniej by było opiekunką koteczek się zainteresować, i dokladnie tego samego u niej, co u koteczek, poszukać.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm siaś ale kotecek to nie to samo co jego opiekunka no ! kotecki maja tylko pazurki, a opiekunki moga miec szponki :) kotecki futerko mają milusie, a opiekunki niekoniecznie je maja :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... brak futerka nie zmniejsza przyjemności przy głaskaniu - bym powiedział,.... pozwala nawet na bliższy i lepszy kontakt, zwiększa ekscytację.:) Cześć Kaja, Kocico.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petrolciu,.., a co Cię tak bulwersuje, czyżbyś była przekonana, że miłe odczucia to TYLKO z futerkiem??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×