Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajaA1977

poflirtujemy :)

Polecane posty

A mozna widzieć co lub kto Ci humor podreperował?? Chciałbym pomóc, więc może znajomośc przyczyn pozwoli to naprawić. Echhh, nie stracą,.... nawet buziaka jestem gotów przeslać, żeby zadanie wypełnic:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Wszystko mozna zrobić nawet pofiltrować... jak ktoś ma na to ochotę tylko trzeba wiedzieć jak i z kim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć krzyżyki:) Trzeba filtrować, wtedy chachmęty odpadną i zostanie samo dobre.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam teraz mieszasz... tylko nie wiadomo po co otworkiem wygryzionym w liściu między żyłkami prześlizguję patrzenie przyciągane ciągnące do obrazu w którym zdejmujesz ubranie Boże jak się nasycam nasycam Boże odejmujesz zdejmujesz ujmujesz mnie i rzeczy zanim je porzucisz w nieładzie nieładzie ładnym szczelinką wyszarpaną na strunach brzmiących przeciska się westchnienie tchnienie natchnienie o Jezu Jezu jak się nasycam pozą poza liściem oglądaną w udanym momencie cała błyszcząca w świetle doceniona cieniem pochylasz wyginasz mimochodem odchodząc mnie od zmysłów pełnych zamysłów które bym spełnił bez namysłu po drugiej stronie liścia szepczesz włosy nierozczesane czasem zerkasz na zegar na niebie na mnie poza liściem poza tym nie musisz udawać, że mnie lubisz bowiem o tym wiem wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mieszam.... Poruszaj uchem, wiesz, że lubię. Powiem ci do niego coś albo podszepnę pomysł na sen, wymyśloną dobranockę, pieszczotę mówioną. Ziewnij sobie, daj mi otwarty znak. Będę już pewien, że jesteś senna, nieomal śpiąca. Przytulę się, ogonek podkulę. Zaśnij. Ja też spróbuję. Szczelnie ułożony, obejmujący, będę czuwał, ale tylko chwilę, nim też zapadnę. Jest cudownie dobrze. Bliskość jest bardzo blisko, a ty rytmicznie poruszasz uchem, wsłuchanym w słowa monotonnej kołysanki szczęśliwego jak nigdy nic zabujanego oddechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
jakie dobranoc?! dobry wieczór! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz chcesz
pofiltrować ... oj nie dodrze z Tobą jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petrol, ładne to o uszku, rzeczywiście.:) Ale oczyma wyobraźni już się widzę, jak szepcę do uszka, jak jest to przychylnie przyjmowane, jak reaguje właścicielka uszka, jak oddycha coraz szybciej,... jak jej skóra robi sie różowa, oddech głośniejszy i szybszy,...przekręca się, i na miejsce uszka usta podstawia!:) No i wtedy jest prawdziwie ładnie, bo nie ma dla mena piękniejszego widoku jak kochana kobieta, zaróżowiona odrobinę, rozgrzana i pragnąca swojego mena. To jest wlasnie raj jna ziemi!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszony
doopy do mnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
doopy. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewula852 . Myslisz, że tak na zawołanie da się flirtowac?? Bractwo naflirtowane w realu już, wysexione, zbiera się do spania teraz. Powoli..., zglądnij jutro, może się rozkręci.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petrol, wiesz.... jakos sie tęskni do takich staroświeckich metod zdobywania kobiety, do szeptów na uszko, do delikatnego przytulania, niby przypadkowych spotkań rąk, do powolnego zdobywania kobiety..:) Bo te dzisiejsze pośpieszne metody, dążące do szybkiego finału, do samego sexu, są dobre na krótką metę, a nostalgia czy raczej bardziej nieokreślona tęsknota, kieruje się do tych wlasnie sprawdzonych, niespiesznych metod naszych dziaedków i babć.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewula852 ... mozna "na sucho" potrenować flirt na początek!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja póki co, ide do wyreczka spanie potrenować. 🖐️🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniec flirtu
- jeden raz - taki niezapomniany - a ja chcę jeszcze.... Odezwij się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec flirtu....i czego jęczysz???:PP ..i chcesz jeszcze???.. a od kogo??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniec flirtu
od tego co jest tak daleko , że zniknął... i jęczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec flirtu ..a kto to taki ten co zniknął,.. może się coś zaradzi, może go znamy, i pomożemy??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×