Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajaA1977

poflirtujemy :)

Polecane posty

tak siaś masz rację ja tęsknię do tych ukradkowych dotyków ale tylko mogę pofantazjować jeszcze się taki nie narodził taki tylko dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniec flirtu
Ejjj, 450 km ode mnie obiekt mych wspomnień :( No ale babka po niezapomnianym razie to wzdycha , a facet znika. To wiem. Ale co? Powzdychać mi nikt nie zabroni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petrol... Wnioskuję, że nie zaniechałaś poszukiwań, tego dla Ciebie przeznaczonego i wymarzonego?? Nie chciał bym banałów, ani morałów prawić, ale cały świat jest symetrycznie stworzony, więc i z pewością jest gdzieś i ta Twoja połówka, idealnie odpowiadająca Twoim oczekiwaniom.: Oczywiście to, czy na nia trafisz, zależy od Ciebie, byc może od tej drugiej Twojej części też.? Tego ostatniego, nie byłbym jednak całkowicie pewien, bo wszelkie teorie, jak i obserwacje wielu, wielu podobnych nam ludzi z poprzednich pokoleń, sugerują, że TYLKo nasze starania, nasze poszukiwania daja nam to, czego pragniemy, w tym te nasze wymarzone "połówki". Nie bardzo mogę sobie ułożyć jak to jest zrobione, że niby mamy spotkac swoje przeznaczenie i TYLKO sami musimy przyłozyć do tego starań, bez pomocy drugiej strony, jak wskazują te w/w teorie!? Wiemy jednak, że wszystko na tym, padole jest tajemnicze i skomplikowane, więc dlaczego by tak byc nie mogło i w tym wypadku!??:)) Powodzenia i wytrwałości życzę.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec flirtu:) Jako facet, typowy mam nadzieję, zgodzę się z Tobą, że jest tak jak mówisz. Ale jeżeli było dobrze, miło, to jest baaaardzo duża szansza, że ten łobuz wróci, i zechce kontynuowac znajomość wiązaną z miłymi wspomnieniami. A Twoja juz sprawa jak i co nalezy zrobić, żeby zechciał coraz częsciej wracać do Ciebie i do miłych wspomnień.:) Głowa wyżej, będzie dobrze;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniec flirtu
Nie liczyłam na słowa otuchy. Miło bardzo - DZIĘKUJĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec flirtu:) Myślę też, że powinnaś wziąć pod uwagę słowa skierowane do Petrol:) Nie chcę za kaznodzieję robić ani za wszechwiedzącego ale cos w tych archetypach jest.:) Tutaj mozna by też przytaczać słowa i wytyczne tego Wielkiego Człowieka/Boga, który podobnie powtarzał, że wszystko jest w naszej mocy, musimy tylko chcieć. Wystrzegam się jednak przywoływania tutaj zaleceń i wskazywania dogmatów, których mozna w kościele posłuchać, jeżeli ktoś ma ochotę i zrozumienie dla nich.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co prawda...
:) jak koncert? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
co tam flirciarze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terz filtrujemy a nie flirtuje
my; zapraszame na foreign topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co prawda...
:D no wlasnie, mialas opowiedziec co i jak :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buritto
Jakoś flirt przez net jest dla mnie zbyt powierzchowny. Zdarzał się, ale jednak wolę tradycyjny. Ewentualnie przejscie z netu w real

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Nurserin , nie krępuj się,..to takie ludzkie!:) I myslę, że może być baaaardzo ciekawe.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co prawda...
:D bo Nurserin to baaardzo ciekawa dziewczyna :classic_cool: a w ogole napisz moj gg jak masz w kontaktach, bo nie pamietam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniec flirtu
No popatrz - czyżbyś też wzdychał ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe dziewczyny się pamięta
i że 34 -10 minut po :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Koniec flirtu ....mnie pytasz??:) Jeżeli mnie, to odpowiem że tak!;) Dlaczego by zdrowy, w średnim wieku facet, miał nie wzdychać i nie by ciekaw TYCH tematów??:)))))))))))) Co prawda aktualnie piszę z miłą mądrą i promienną kobietą,..ale się trochę boję, i w ogóle mnie onieśmiela.:O Petrol:)...nie chciała byś mojego gygy??:( "załamka"):P ...A może masz już??:) ))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co prawda...
a jak myslisz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślę... ... ...
"...że jak inne dziewczęta, zapomniałeś mnie już..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
09:59 Myślę... ... ... "...że jak inne dziewczęta, zapomniałeś mnie już..." Hmmm? Sens powyższego zdania jest taki, że Ktoś( chyba "co prawda") oraz inne dziewczęta zapomnieli o Tobie.:) Chyba miało być: Myślę, że zapomniałeś o mnie, jak i o innych dziewczętach. 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślę... ... ...
wiem, wiem - to cytat jest i tak musi być , skoro cytat:) A co mialam na myśli - toś się siaś domyslił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro cytat to oczywiście, tak musi być. Dopierop teraz widzę, że w cudzysłowiu to ujęłaś.:) Ależ gamoń ze mnie.:O A co to miało być, to sie nie domyślałem, bo nie do mnie było kierowane przecież.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślę... ... ...
Domyśliłeś się - bo przecież przeprowadziłeś analizę zdania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)) Aha, ... sądziłem, że jest tam jeszcze jedno, kolejne dno.:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co prawda...
a ja mysle, ze nie doceniasz siebie :classic_cool: albo mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;)))
docenię dopiero jak się pojawisz w moim progu - sąsiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napalony :***
Chętne dziewczyny 15-16 lat zapraszam 8305054 ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×