Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajaA1977

poflirtujemy :)

Polecane posty

Gość kto ty chłop czy kobita
jest tu jakiś pan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto ty chłop czy kobita
poszukuje pana od zaraz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Między innymi " - Hej:) No jasne, że możemy wieczorkiem pogwarzyć!:) A jesteś przekonana, że poprawicie mój humor, i nie bedę skazany na flirtowanie z samym sobą???;) Właściwie humor juz jest on nienajgorszy ( i zgadnij dlaczego:P), ale chętnie poddam się Waszej terapii dla utrwalenia tego stanu.:) ..A może masz swoje, skuteczne sposoby, mogą byc nawet niesprawdzone jeszcze, i którym jeszcze chętniej odważnie się poddam, jako że nauka wymaga poświęcej, więc za królika mogę "porobić".;) P.S. Myslę, że koleżkowie nie wywloką mnie na "wspominki" do baru, jak to się już zdarzało... . Co prawda miłe te wspominki bywały, a jeszcze milsze były z nich powroty,... ze śpiewem gromadnym, a jakże.:) W każdym razie będę sie bronił, by stawić sie tutaj w stanie zdatnym do użytku, by poddać się terapii poprawiania humoru nowymi, miejmy nadzieję rownie skutecznymi, metodami.;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Między innymi
Nie spodziewałam się Ciebie o tej porze ;) Myślę, że w takim razie koledzy na wspominkach poprawią Ci humor skuteczniej. No i pytanie, czy w taki dzień, jak dziś, wypada flirtować? Ale zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto ty chłop czy kobita
do kogo to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Między innymi
Przeczytaj i skojarz odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto ty chłop czy kobita
do ciebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto ty chłop czy kobita
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj, tak niewinnie to można przecież!;) ....a później sie zobaczy co w trawie piszczy:) )))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(+)(+) --- ...... zgłodniałym??:).....to głód wiedzy mnie poycha do doświadczeń i eksperymentów, naukowych zresztą, jak zanaczylem wyżej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ileeeeeeeeeeeeeee
ile masz lat chłopcze??????????????????????????????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biodrasta
lat nie mów po co liczy się to ,że jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto ty chłop czy kobita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj widze, ktos tu bardzo
niedopieszczony :p dzis oddajemy sie zadumie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat prosze podbijac po 20ste
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm? oj widze, ktos tu bardzo ---> to dumaj, i nie siedź w cafe, a daj innym siedzieć, bo nie obrażaja Twoich uczuć religijnych, ani żadnych innych!:) I powiedz mi, ile powinna trwać taka zaduma, i jak płynne ma byc przejście z zadumy do normalnego życia?? Moim (skromnym) zdaniem, jeden potrzebuje pól dnia do zadumy, drugi cały dzień , inny tydzień, a jeszcze inny może i dwa tygodnie!?:) Zatem wytykanie komuś, że ma dumać zamiast żyć, jest próbą narzucenia mu swojej woli, swojego sposobu kontemplacji.:) Tak uważam,.......a jestem dostatecznie dorosly, żeby swojego schematu się trzymać i mieć czyste sumienie.:) ))))))))))))) I nie pękaj, że Ci wyłożyłem moją teorię, każdy ma swoją,... mam ją i masz swoją TY;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem. Zjem, przeczytam coś tam nabazgrolił i może wrącę ze trzy grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tu sie spial
a to tylko glupi zart byl...:D 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam zaraz sie spiął!:))) Przedstawił tylko swoje spojrzenie na sprawę, wlaściwie z nudów, i ku zahaczenia tematu, jakiegokolwiek.:) Toż widać śmiejące się emotki przy moich wypocinach!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupi jupi
flirtujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Między innymi
Witaj, A pewnie. Zdaje się, że role ulegają odwróceniu: zamiast poprawiać, potrzebuję poprawy nastroju. Nie ma szans na kolegów ze wspominkami ;) A czas zadumy już zakończony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) No prosze, jak to sie wszystko zmienia.;) Ale nie szkudno,.. pogaduchy niekoniecznie przynoszą poprawę nastroju tylko jednej ze stron,... jeżeli sa miłe i prowadzone bez przymusu to ciesza obydwie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×