Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajaA1977

poflirtujemy :)

Polecane posty

Mefisto, tutaj nie biega o jej urode,... a raczej o jej stringi!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się:) Jak nie mozna sztyletem, trucizną, czy kulą, to najpewniejszy sposób jest ten, o którym mówimy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiajcie sobie o polityce ja już zmykam :) Dobranoc Wam 👄 Siaś jak chcesz to wiesz gdzie mnie możesz złapac jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo, tak cnotlliwą niewiastę, to jedynie za raczke można złapać, Koliberku!:) Reszta po slubie dopiero!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, troszeczkę tylko..:) A zresztą, nie ma z kim flirtować, rozlazło się bractwo..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kota nie ma myszy
­­­­­­­­­­­ Cześć Kochani 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rymy znalazłem, może ładne, dla wszystkich.:) Wyraz wytrącony z równowagi z ledwością utrzymał się na linii wypowiedzi. Miał własne zdanie. Ale któż słucha, o czym mówi samotny, nawet wyrazisty, wyraz...? Oczy odskoczyły przed napastliwym spojrzeniem, opuszczone, niepewnie zatrzepotały rzęsami. Chciałyby tarzać się w źrenicach, ale nie wytrzymały dziobnięć napuszonego wzroku. Wiara zaraziła się obawą. Zatrzymana wpół kroku, zawahała się i zawróciła, popadając w miarowe rozkołysanie. Jeszcze nie wybiła jej pora i nikt nie udzielił jej wskazówek we właściwym czasie. Tęsknota wtuliła się w poduszkę, obudziła z niej zaspane sny. Zapach włosów owiniętych, szepty nocnych uniesień... Wszystko co było i nic. Reszta wypełniła się sama, zalała po brzegi czarę odurzoną mocą namiętnych niespełnionych wyobrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzięki :P
Miło, że pamiętasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :) ona - druga
Cisza - fakt Prawdziwy facet znajdzie mnie sam Dziś prawdziwych facetów już nie ma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy facet nie mowi
tylko dziala, stad cisza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×