Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajaA1977

poflirtujemy :)

Polecane posty

Się nikt nie obraża! A sympatycznie to jak, ubogie słownictwo, krótkie zwroty, bez interpunkcji, bez zasad ortografii, bez zwrotów grzecznościowych, z zaimkami osobowymi pisanymi małymi literami, tak???:) Może, może i tak teraz się praktykuje -ale ja pasuję.:O Dziękuję za mozliwość pisania w tym temacie przez jakiś czas, i w ogóle dość mile spędzony czas. 🖐️ Bay bay.:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś się tu wielce
obraził, bo się prawdę napisało. Nie wazna jest interpunkcja tylko co ma się w głowie i w duszy, ja tak nie myślę jak Ty Siaś i inni na tym Forum... Taka jest prawda i nie obrażaj się tak jak toś mówi co mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I koniec imprezy? Miałam w "moich tematach" - a tu cichutko... Nie ma co poczytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Coś nietęgo z flirtowaniem!:O Brak zapotrzebowania na ten miły sposób spędzania czasu??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumm
może brakło słow :) witam flirtujacych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....jeżeli się ma coś do powiedzeniea to można "coś poradzić!". Warunek, by ci co nie mają takich predyspozycji, nie usiłowali tego robić. By nie pouczali innych na pomarańczowo, i nie robili tego nieporadnym stylem szóstoklasisty! Ot, mała dygresja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhe
czy ten flirt moze zakonczyc sie tzw gruppen sexem bo jesli tak to wchodze w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhhhe Flirt nie zawsze kończy się sexem, a tym bardziej "gruppen".:) )))) Ale próbuj, może zobisz to pierwszy.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumm
jesli tylko ktos nie chce dogryzc a miło spedzic czas to zawse sie cos poradzi witaj Koliberku 🌼 Kaja :) siaś :) i pomaranczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhe
dziewczyny zaczepcie mnie jakos tak slownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhe
pudło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhe
buzka ladna a lapka co oznacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumm
śiaś czy wyglada tak jak bym sie sama ze soba witała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plumm:) )) ...tak ładnie sie witałaś ze wszystkimi, że mna włącznie, i na końcu z Pomarańczką, więc myslałem, że to z soba sie witasz, grzecznie jak przystało.:) Ja tez czasemm się z soba witam rano, szczególnie po imprezie, gdy sie w lustrze poznac nie mogę. Cale szczęście, że zazwyczaj po głosie się poznaję, i jest git!;')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×