Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość totylkoja82

Czy taki 28- mio letni facet pozna jeszcze kobietę ???

Polecane posty

Gość totylkoja82
Zapomniałem tylko dodać , że kobiety omijają takich facetów jak ja szerokim łukiem tylko dlatego , że brak mi doświadczenia , że nigdy nie byłem na randce itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnollllia
bzdur juz tych czytac nie mogę !!! a skąd wiesz ze kobiety uciekaja od takich ,, niedoswiadczonych,,? ja sie z toba umowie! jestes moim < teoretycznym ideałem ,, :) serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
totylkoja82 boze, jeszcze sa tacy faceci :)?? tylko powiedz , gdzie i jak takich znalezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totylkoja82
ciutki ---> nie wiem czy jesteś kobietą czy mężczyzną , ale dobrze wiesz że przez internet to zawiera się tylko wirtualne znajomości. ...a to skąd jestem to i tak nie ma znaczenia. Czy jestem fajny czy nie fajny to tego nie wiem. Siebie oceniał nie będę. Pisząc ten temat miałem chyba chwilę słabości. Co pomyślałaby kobieta o facecie , którzy pisze na damskim forum ;) Tego nie chcę wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonecznikowaaaa
chyba nigdy nie zrozumiem, dlaczego wielu ludzi (miedzy innymi autor) uwaza, ze przez internet zawiera sie tylko wirtualne znajomosci:o a nie mozna z kims porozmawiac w jedene wieczor przez net a nastepnego dnia/tygodnia (jesli mieszka sie w tym samym miescie) spotkac sie w dzien na neutralnym gruncie, pojsc do kawiarni i pogadac? wtedy to jest jak najbardziej realna znajomosc:o sam sie strasznie ograniczasz, chlopie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusted from the rain
człowieku, 28 lat to jeszcze nie starość, skąd u ciebie takie głupie myśli że nikogo nie poznasz, sama chciałabym mieć chłopaka po jakimś normalnym kierunku z perspektywami pracy, nie każda dziewczyna preferuje dyskotekowych lowelasów...problemy zaczną się dopiero jak kogoś poznasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciutki ---> nie wiem czy jesteś kobietą czy mężczyzną , ale dobrze wiesz że przez internet to zawiera się tylko wirtualne znajomości. ...a to skąd jestem to i tak nie ma znaczenia. Czy jestem fajny czy nie fajny to tego nie wiem. Siebie oceniał nie będę. Pisząc ten temat miałem chyba chwilę słabości. Co pomyślałaby kobieta o facecie , którzy pisze na damskim forum Tego nie chcę wiedzieć. hmm, podejrzewam że niektórzy mogliby sie z Tobą nie zgodzić. Są pary które poznały się dzięki portalom randkowym typu - sympatia... co do tego, że piszesz na damskim forum. Mi to akurat nie przeszkadza, sporo tu facetów kafe - to taka reprezentacja społeczeństwa, socjologowie mieliby co robić... na kafe na pewno nikogo ja szukać nie będę :) choć pewnie jakieś kafeteryjne pary też by się znalazły... szczęścia życzę, na pewno kogoś znajdziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totylkoja82
Ja osobiście nie znam ani nie słyszałem od osób trzecich o parach poznanych przez internet. Najczęściej pewnie jest tak , że odległość jest zbyt duża na kontynuowanie takich znajomości. Związki które powstały w ten sposób kosztują dużo wyrzeczeń i poświęceń. Dużo bardziej realne jest zawieranie znajomości na jakiś forach tematycznych etc. Sam poznałem tak kilka osób , ale to tylko znajomości internetowe bo jak zwykle odległość jest zbyt wielka , aby spotkać się "twarzą w twarz" i porozmawiać o naszych pasjach. Dlatego ja jestem sceptycznie nastawiony do takich znajomości. ciutki ---> żeby nie było , ja jestem z południowo-wschodniej Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
totylkoja82 a ja znam nawet dwa małzeństwa które poznały sie przez internet :P takze nie badz tak bardzo sceptycznie nastawiony do tej formy nawiązywania znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"choć pewnie jakieś kafeteryjne pary też by się znalazły..." No na pewno. Stare prawiki z równie starymi dziewicami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość admim
co do znajomości internetowych to może byc niezły początek skoro mówisz że jesteś nieśmiały, ja wierze że każdemu druga połówka jest pisana(przeznaczona) a kiedy ją spotka w dużej mierze zależy od nas, naszego nastawienia....To co napisałeś na samym początku o sobie jeżeli to prawda to nie masz się czego wstydzić. Potrzeba Ci tylko więcej wiary w swoje możliwości. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość driving lesson
Jeżeli Cię to pocieszy autorze to ja straciłam dziewictwo w wieku 32 lat. I powiem Ci że warto czekać na prawdziwą miłość i ona na pewno przyjdzie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a totylkoja84
totylkoja82, jeśli jesteś z Wrocławia, to chodź na piwo. Opcjonalnie może być też coś ciepłego i bez alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shira123
kto szuka ten znajdzie, mysle ze masz szanse kogos poznac. ja np. wole takich spokojnych chlopakow od imprezowiczow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I powiem Ci że warto czekać na prawdziwą miłość i ona na pewno przyjdzie" Do niektórych w następnym wcieleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totylkoja82
Wrocław to drugi koniec Polski jak dla mnie ;) więc odpada , ale ja w najbliższym czasie wybieram się do muzeum na bardzo ciekawą wystawę ściśle związaną z tym czym się interesuję ;) Tylko na razie brak chętnych i chyba będę musiał pójść sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaaaaaaaaaaaa
nie przejmuj sie ja mam 31 lat i tez mam podobny problem ;-) Bedzie dobrze glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka krucha blondynka
totylkoja82- tacy jak t nie są w kręgu zaint.normalnych kobiet a ty jesteś normalny skoro w takim wieku jesteś prawikiem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka19x
gościu jesteś żałosny, nie dziwie sie że żadna cie nie chce.Weź zrób coś ze sobą bo żal czytać te farmazony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość admim
Ciekawie zakładasz że pójdziesz sam...A do jakiego muzeum się wybierasz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssdasdasdas
musisz byc paskudny, albo cos nie tak z toba, ale jeste sidealem moim, szkoda ze ma meza:-P .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfsfs
Prawiczek bez wiary Mozna jak się wczesniej miało kobiety. 28 latek który nigdy nie miał dziewczyny, nigdy mieć jej nie będzie ale ty pierdolisz czlowieku cos ci ostro muzg rozjebalo, mam znajomego po informatyce ktory poznal laske w wieku 33 lat i to byla jego pierwsza laska i niedawno wzieli slub charakter i zachowanie - taki jak autora ale masz racje laski leca na tych imprezowiczow i pewnych siebie a na normalnych juz niebardzo... ale to dlatego ze media spoleczenstwo babskie programy promuja rozwiazlosc sex przemoc a nie kazda tego potrzebuje i szuka - wprawdzie ponizej 23 lat to szkoda szukac bo mentalnosc jest nie do przeskoczenia ale powyzej jak najbardziej jest mozliwe spotkanie laski mimo ze laski wola tych niespokojnych - mimo ze zamiast pracy wyksztalcenia mieszkania sa bezrobotni zrobia dzieciaka pobija rozwioda sie itd albo :bo zupa za slona"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwiarze i łobuzy mają powodzenie. A miły, spokojny koleś zawsze po dupie dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli jeszcze nie ma gadki, kasy - no to już delikatesy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totylkoja82
Do jakiego muzeum się wybieram to nie jest ważne. Ważne , że zdążyłem przeczytać , że jestem nienormalny itd. Niech tak będzie chociaż pewnie dużo w tym racji :( bo jak ktoś wyżej napisał , która normalna kobieta zainteresuje się facetem prawikiem w tym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z Ciebie idiot
wypowiedzialo sie kilka zainterowanych, aby blizej Cie poznac:o ale ty nie internetowo.. nie powiem gdzie ide.. nie wazne skad jestem... nie... nie.. kurwa.. nie to se badz sam, pamietaj tylko, ze to tylko na Twoje zyczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do totylkoja82
no własnie, jest tu pare postów osob ewidentnie Toba zainteresowanych , a Ty co !!????!?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×