Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

faithy

lubię gry komputerowe-kto jeszcze?

Polecane posty

do tej pory grałam w: half-life, wszystkie czesci gothic, wszystkie czesci prince of persia, risen, syberia 1i2 , dreamfall, hereos of might and magic, mirrors edge, przygody tunguski, prenumbra, silent hill, resident evil, dead space, tomb reader, newerwinter nights, assasin's creed to tak mniej wiecej, ktos jeszcze gra w gry?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polehka
wszystkie czesci the elders scrolls, fallout (teraz akurat pykam w fallout: new vegas) Call of Duty, full spectrum warriors, wszytskie NFS, test drive unlimited (czekam z mezem na 2 czesc ;) ), wiedzmin, Postal, GTA to z tych najbardziej lubianych i zapamietanych ;) byla tez masa innych: sacred (jedynka fajna dwojka porazka!), loki itp itd ale najczesciej pogrywam sobie w mmo: lineage 2, aion, lotro ostatnio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rereg
dzieki:-)no wlasnie zapomnialam jeszcze o wiedzminie i gta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wszystkie kojarzę, ale parę owszem. jest pasjonatem gothica. żadna siła nie zmusi mnie od grania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jest tak, że on gra, a ja siedzę za jego plecami, dziergam szydełkiem i czasem coś komentuję. nuda ogólnie i nie wiem, o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sprobuj zagrac:-)po przyjsciu z pracy lubie sobie pograc, gothic rzeczywiscie wciaga i w niego dluuugo sie gra:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowy nie ma :) wolę moje szydełko :) podziwiam, ze w to grasz :) to raczej domena płci przeciwnej :) mąż mówi, że nic go tak nie relaksuje jak godzina gry, nie do pojęcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polehka
[dziwna27 u nas jest tak, że on gra, a ja siedzę za jego plecami, dziergam szydełkiem i czasem coś komentuję. nuda ogólnie i nie wiem, o co chodzi] dla nie go ogladanie ciebie dziergającej czyms fascynującym pewnie też nie jest ;) Ja też czasami patrzę jak mój gra (zwłaszcza kiedy ja juz jakaś część przeszłam a nie mogę mu mówić nic ;D) co do Gothika, to jakoś nie mogłam sie do niego przemoc :O nie wiem, moze dlatego, ze to taki szczegolowy dosc swiat, mozna sie fajnie wczuc ale tylko w cialo faceta :O takie to troche moim zdaniem ograniczone :O a co do gier zapomnialam jeszcze o Dragon age :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze w faceta, ale chyba w wiekszosci gier tak jest, gry w ktorych mozna sie wcielic w kobiete to np mirrors edge czy syberia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polehka
dlatego ja wole o wiele bardziej elders scrolls ;) morrowind, oblivion, czy zrobiony przez Bethesde Fallout 3 (i teor. new vegas), otwarty, rozbudowany swiat i gra sie kobieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłam w necie - coś w stylu wyeliminuj wrogów, czyli nie dla mnie :) ja byłam zakochana w Mario! na pegasusie rzecz jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polehka
jaaa wormsy byly fajne :D dzika jakie kulki? ja tez czasami sobie grywam w takie flashowe gierki jak diamenty (musisz ulozyc 3 te same kolory kolo siebie) i podobne, na stronkach w necie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polehka
dziwna* sorki! w mario tez gralam ^^ ale mnie to nerwow zżarło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa dziwna to wiec cos takiego jak diamenty, niechybnie tez przelecialo mi to przez monitor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faithy wyjdz za mnie
😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×