Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

faithy

lubię gry komputerowe-kto jeszcze?

Polecane posty

Gość taa niedobra pupa
[zgłoś do usunięcia] faithy - masz podobny gust jak ja, moze by ci sie spodobaly Sill life, Dark mirror, Scratches, Nocturne, Rustin parr Investigation

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil-ST
Ja lubię gry, dla mnie idealny sposób na odreagowanie strsu. Polecam www.grymmo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim6285
GTA 3,GTA VC,GTA SA,GTA 4,Silent Hill 1,Wszystkie czesci Hitmana oprocz rozgrzeszenia NFS Most Wanted i Carbon,Flashpoint Cold War Crisis,Far Cry,Wolfenstein ET multiplayer,CS,Panzer Elite Action te gierki sa zajebiste polecam.Sprobowalbym jeszcze Soldier of Fortune(tylko u kolegi gralem),GTA 5,WoT niestety moj sprzet jest stary i slaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim6285
jeszcze w metina dosc dlugo grywalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan iksboksa
ja ostatnio grałem w gry które wg mnie są super: - deus ex human revolution - dead island obie po prostu super, z fabułą mimo ze ta druga jest cholernie niedopracowana :) obecnie rozpracowuję homefront :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kur... w ile to ja gralem
gier to sie nie dolicze, ale do takich slawnych, gta wszystkie czesci, nfs wszystkie czesci, saint row to samo teraz mecze skyrim V. poza tym mase gier MMORPG silkroad cabal perfect world jade dynasty c9 league of legends

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan iksboksa
a przy okazji - może ktoś zna podobne do tych o których wspomniałem ? bo chyba niewiele ich na rynku xbox....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kur... w ile to ja gralem
chociaz pomimo tylu gier nigdy nie gralem w slawnego WOWa :D nie podszedl mi wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same biedne tytuly podaliscie. Zagrajcie w Jagged alliance 2, Fallout, Arcanum i Planescape Torment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma probiemu z dyniami
tymon84 Teraz preferowane są gry, w których nie trzeba myśleć :). Obecnie gram jedynie w world of tanks, nie mam za dużo czasu, zaraz muszę do roboty lecieć. Planuje sobie Baldura jeszcze raz przejsc obie czesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kur... w ile to ja gralem
brednie preferuje grty akcji chociaz byl okres ze gralem w rpg typu tropico czy tam fallout

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucki
Ja proponuję www.grymmo.pl/drakensang-online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19/98/00
też lubię gry gram w virtua tennis syberia 1 i 2 piłkę nożną sim city 4 a teraz zapierdalam w sims 3 mam wszystkie dodatki i czekam na najnowszy :D a małolatka nie jestem mam 32 lata i hoooj mój mąż ma tyle samo i gra w World craft cos takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×