Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewien facet

CZY MOZNA KOCHAC 2 KOBIETY...?

Polecane posty

Herbaciana Różyczka Miło czytać kogos rozsądnego.:) Na pewno też wiesz dlaczego tacy jak " do neinka" i jej podobni, wtrącają się ze swoimi wątpliwej jakości, uszczypliwymi komentarzami. Bo przeciez tak nie myślą...!? Kieruje nimi przemozna chęć dokuczenia komuś, odegrania się byc może, za swoje niepowodzenia, może tez chęć popisania się. Ale to ostatnie jest bezsensowne, bo przecież anonimowo występują. Więc są inne motywy, i na pewno nie altruizm nimi kieruje. Smutne to... . Pozwól Herbaciana Różyczko, że wyrażę swój podziw dla Twojego pięknego języka i rzeczowych argumentów.:) Oby więcej takich ludzi.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka - cd.
16:34 [zgłoś do usunięcia] mylisz się nienka z tego co on pisal kochanka nie jest malaolata ale kobieta po 30-stce, a pewnie am autor niewiele starszy, obstawiam max 38 lat no baa, ale to przecież lata o niczym nie świadczy.. niektórzy faceci do końca życia nie umieją się pewnych rzeczy naumiać porzadnie :D podszywie, to świadczy tylko o tym,że zazdrościsz mi tego, że potrafię samodzielnie myśleć :Djeszcze raz sprawdziła się maksyma: "prawda w oczy kole" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka - cd.
siaś " Bo przeciez tak nie myślą...!? Kieruje nimi przemozna chęć dokuczenia komuś, odegrania się byc może, za swoje niepowodzenia, może tez chęć popisania się. Ale to ostatnie jest bezsensowne, bo przecież anonimowo występują. " Gadasz jak porąbany siasiu :D przecież to własnie autor topiku i jego podobni dokuczają innym /już nie wspomnę że nie tylko żona, ale i kochanka poniosą konsekwencje jego głupoty/ i to własnie on próbuje się odegrać na najbliższych osobach,ba i jeszcze twierdzi,że on je kocha :D:D:D To co, że anonimowo :Djak widzę realnie taką sytuację, to potrafię powiedzieć wprost, co na ten temat myślę :D "Więc są inne motywy, i na pewno nie altruizm nimi kieruje. Smutne to... ." Altruizm dla zdradzacza? :D lecz się kobieto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siaś dziękuje za miłe słowa kierowane w moją stronę. Postrzegam tą sytuacje dość obiektywnie, sama wiele przeszłam i nauczyłam sie pewnych rzeczy. Uwazam, ze obrzucanie sie błotem nie nalezy do ludzi wyższego pokroju, że tak powiem:) Mozna wyrazić swoje zdanie ale w sposób bardzo ze tak powiem wywarzony,a nie prostactwem, którego tu nie mało niestety. Tutaj nie chodzi o to, czy autor zostawi zone czy tez nie, rozejście sie nie jest niczym okrutnym, lepiej odejść niz oszukiwac, lub zeby ta druga osoba nie zyła w poczuciu ze jej nie kochamy. Tutaj chodzi teraz o to by autor zdecydował sie na którąś, bo ze ma dylemat to juz wiemy, a co za tym wyborem idzie to brak oszukiwania obu kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do neinka - cd. Kim jesteś, kto Cię upoważnił do wydawania sądów, jesteś Panem Bogiem??? Wydajesz się być złym człowiekiem i chcesz zakrzycześ wszystkich przeciwników. Cytuję część Twojej wypowiedzi: "To co, że anonimowo jak widzę realnie taką sytuację, to potrafię powiedzieć wprost, co na ten temat myślę..." Czy masz też inny, zaczerniony NICK, a wyżywasz się anonimowo by pofolgować złym namiętnościom?? Nigdy nie zrozumiesz co złego czynisz, nigdy, bo jesteś nieokrzesanym prostakiem, i nic tego nie zmieni, bo takim się urodziłaś i taką umrzesz. I nie licz, że będę z Tobą dyskutował - to bezcelowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka - cd.
:) dyskutować?? a na jaki temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka - cd.
Tutaj nie chodzi o to, czy autor zostawi zone czy tez nie, rozejście sie nie jest niczym okrutnym, lepiej odejść niz oszukiwac, lub zeby ta druga osoba nie zyła w poczuciu ze jej nie kochamy. Tutaj chodzi teraz o to by autor zdecydował sie na którąś, bo ze ma dylemat to juz wiemy, a co za tym wyborem idzie to brak oszukiwania obu kobiet. W ten sposób udowadniasz altruizm dla autora topiku? :Dnieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka - cd.
"Nigdy nie zrozumiesz co złego czynisz....." ja?:D a co takiego złego? że piętnuję głupotę i naiwność? :D i że nie zamierzam się wykazać altruizmem dla zdradzaczy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka - cd.
:DTobie wolno oceniać,a innym nie? :D śmieszna jesteś :) śmiem twierdzić, ze ta Pani ...... A różnica między nami jest taka, że ja oceniam zachowanie, a Ty osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka - cd.
nie Tobie oceniac kogokolwiek, nawet tego który zdradza. naprawdę? serio? A kto mi zabroni oceniać czyjeś zachowanie, Ty? Ty i Twoje śmieszne zachowanie.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbaciana Różyczko,...to troll! Psycholog Grzegos Wojas tłumaczy, że troll zachowuje się w ten sposób by poradzić sobie z lękiem, jest to jego rozpaczliwe wołanie o pomoc. Nierzadko tłumią oni w ten sposób niespełnione marzenia, fustracje czy niepowodzenia zyciowe, jak rozwód, utrata pracy czy samotność. Osoby takie często mają trudności w kontaktach społecznych, są niestabilne emocjonalnie, impulsywne, zaczepne, kierują się sztywnym poczuciem własnych zasad, chetnie prowokują otoczenie do konfliktów. Przeważnie mają rownież niskie poczucie wartości i silna potrzebę bycia zauważonym. Pisz a wymaluj nasz kochany, rodzimy trollik!:) Aha, i najlepszą metodą na niego, jest ignorowanie go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka - cd.
aleś wymyślił niebożątko :D:D:D:D:D:D nawet dobrze siebie opisałeś/łaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka - cd.cd.
dziewczyna marzeń boi się, czy raczej jest wygodny? po co ma wybierać, jak ma i wódkę i zakąskę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisee
nie czytałam wszystkich odpowiedzi, wiec nie wiem na czym stoi temat, odpowiem przez własne doswiadczenie: byłam tą drugą, nie kochanka bo to za duze słowo, do nieczego sie nigdy nie dopuściłam, bo miałam szacunek do jego żony, byliśmy dobrymi znajomymi, czasem spotykaliśmy sie, on twierdził że sie zakochał, ja traktowałam go jako przyjaciela, potem poszło to za daleko, tzn na imprezie sceny zazdrości o mnie... nie chciałam go znać, ale nie mogłam sie odsunąc bo rozpadł by sie na kawałki, urwały sie nasze rozmowy bo ja nie mogłam pozwolić żeby ktos mnie tak traktował. Podkreślam seksu nie było, nawet na pocałunki nie pozwoliłam! Ale on swoje.. później go sumienie gryzło i powiedział żonie, nie dokładnie tak jak było, ale że nie wie czy do mnie coś czuje, dużo przeszli ja miedzy nimi... rozmawiałam z jego zona tłumaczyłam ze do niczego nie doszło że sie pogubił, dużo sie u nich działo, ale ona chyba dała mu szanse, ciesze sie ze nie przyczyniłam sie do rozpadu ich małżeństwa, chociaz wiem ze to wszystko było przezemnie... Było mi ciężko, ona dogryzała mu o mnie, ale zniósł to wszystko bo ją kochał. Czasem sie widujemy nie rozmawiamy o tym co było, on ma żal do mnie ze sie odsunełam od niego, nawet tłumaczenia nie pomogły że robie to po to żeby przetrwało jego małżeństwo... Takze autorze on tez twierdzil że kocha dwie kobiety, wydaje mi sie to bzdurą, uważam że Twoja żona zasługuje na to żeby wiedzieć na czym stoi pozwól jej tez podjąć pewne decyzje, nie możesz tego zrobić za nią, niestety. Uważam że musisz wziasc odpowiedzialność za to co sie stało. Pozdrawiam i mam nadzieje ze wszystko sie jakoś ułoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x0xX/xX/x0xX/xX/
To po prostu wygodnictwo i taki mały harem -z tą różnicą, że w w prawdziwym haremie jest jasnośc sytuacji, a tutaj jedna kobieta jest oszukiwana i zdradzana. Kobieta, która kiedys została wybrana, której kiedyś ślibowanbo wierność i uczciwośc małżeńską. Musisz sie zdecydować Autorze Wątku -nie da się siedzieć na dwóch krzesłach równocześnie -zazwyczaj kończy się to bolesnym upadkiem na podłogę, lub w nieskończoność połowicznym, niepełnym siedzeniem na obu........... Nie chciałbyś byc w takiej sytuacji, w jakiej znallazła się Twoja żona..... Powinieneś powiedzieć jej prawdę i pozowlić zdecydować, czy chce byc z kimś, kto ma inną kobietę na boku i kto złamał słowo dane przed ołtarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka - cd.cd.
Jeśli ma choc odrobine .... jeśli ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie jest to tylko zauroczenie ta drugą, to coś poważniejszego, wariuje gdy Jej nie widzę, non stop o niej myślę, nie o seksie z Nia ale o Niej jako osobie. Wie, że z kimś takim mógłbym być. Zony nigdy wcześniej nie zdradziłem.... po tych słowach wnioskuje ze porządnie sie w niej zadurzyłeś, ile czasu spotykasz się z ta swoją kochanką? co o niej wiesz? pewnie tylko tyle lle sama ci powie, co niekoniecznie tez jest prawdą, nie wiesz jaka jest na co dzień, kilkugodzinne spotkania co jakiś czas to nie to samo co byc ze sobą na codzien , na pewno ma wady, kazd je ma, ty pewnie teraz żadnej byś u niej nie znalazł co do jej małżeństwa, podobno nieudanego? nie koniecznie tak jest jak mówi, ktoś to potwierdził? jest tyle wiadomych co do jej osoby, przemyśl to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca tego tematu
nie można kochać 2 kobiet, czyli w tym wypadku zony i kochanki, jakbyś kochał żonę byś jej nie zdradzał, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teee, znawca..:)
znawca tego tematu Taki z Ciebie znawca jak z chuja gwóźdź! Gadasz jak bys naprawdę miał w tym temacie doświadczenie, a wydaje mi się, że gdyby krowy majtki nosiły to byś cipki do dzisiaj nie widział.:) Bez urazy, ale nie gadaj głupot tylko dlatego, żeby zaistnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca tego tematu
jestem kobietą:), w dodatku mam dosw w tym temacie i to duże (ale bez szczegółów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teee, znawca..:)
Ojjj, to sorrrki,..trochę za ostro pojechałem:O 🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest taka, że....
nie można kochać 2 kobiet równocześnie. jedną się kocha, druga jak już to pociąga seksualnie, tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca tego tematu
spoko:), takie jest moje zdanie na ten temat, poza tym zgadzam się z wypow. powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca tego tematu
a co do autora tematu to nie kocha zony, tak uważam po tym co pisze o kochance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie autor topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...pewien facet
dzięki za Wasze wypowiedzi, niektóre dają mi do myślenia cały dzień myślę o Niej, ciągle oglądam jej zdjęcia, po kilka razy czytam Jej maile, jeżeli to jest prawda co Ona pisze i mówi to tez mnie kocha i co dalej?.Wiem,ze nie mogę okłamywać zony w nieskończoność i wogole to podle się z tym czuję, ale naprawdę myślę, by być z Nią. Rozmawalismy o tym kilka razy, ale to bardziej było przekomarzanie się, nie wiem czy Ona wogole bierze taka opcję pod uwagę tak na serio. Wie tez ze teraz krzywdzę 2 kobiety i potem jedna z nich będzie bardzo cierpiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×