Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

Trzymaj się kochana - będzie dobrze!! Xanulka jeśli chodzi o tabletki to nie biorę ich. Lekarz mi je przepisał na mdłości (...) Bez sensu się truć, jeśli to nie jest bardzo uciążliwe - to po pierwsze, a po drugie szkoda mi też Maleństwa skoro nie wiadomo jaki wpływ mają te tabletki na płód. Póki co nie będę tego brać. Zastanawiam się dlaczego jest luteina podjęzykowa a nie do ssania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliose, pod językiem wolniej rozpuszcza a podejrzewam, że musi się jakiś czas uwalniać i najwyższe stężenie musi być po określonym czasie (chyba 6-7h).za to czas zadziałania jest bardzo krótki skuteczność zależy od stężenia i wchłaniania.no i przede wszystkim oszczędza wątrobę. nieraz trzeba brać kilka miesięcy to wiesz... niektóre leki nasercowe też, się podaje właśnie pod język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej :( To mnie torche zmartwiłaś. Na początku ta tabletka była znośna w smaku ale teraz jak mam mdłości to prawie ja zwracam jak muszę ją zażyć... i tak pomyślałam, że jak będę w międzyczasie cyckać cukierka, to jakoś to się zniweluje. Wiadomo że z cukierkiem to szybciej się rozpuszcza, więc muszę się pomęczyć ;) Bardzo Dziękuję Ci za te informacje, są dla mnie bardzo cenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki;) ja mam od trzech dni masakrę tak mnie mdli ,że szok;( Kończy mi się zwolnienie lekarskie bo i choróbsko mi się skończyło i na weekend wracam do pracy aż się boję jak wytrzymam codziennie 12 godzin w pracy i dwie godziny w dojazdach;/ Jestem ciekawa ile ważycie czy jesteście szczupłe czy może przy kości..bo ja niestety to drugie ważę 74kg przy czym tyłek nogi i ręce mam szczupłe ale cycki i brzuch mam fest i ciekawa jestem czy się bardzo spasę czy rozejdzie mi się po kościach i w ogóle jak to będzie z końcówką -wielkim brzuchem w te upały..piszcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ,ale nas dzisiaj zaypalo, kurcze tyle sniegu ze z kladki nie idzie wyjsc i caly dzien pada i pada.... Dzisiaj dosc czesto cos mnie kuje po prawek stronie, boje sie ,ze cos nie tak?? Czy Was tez czasami kluje?? nie jest to bol mocny tylko lekki i raz na jakis czas. Wczesniej mi sie to nie zdazalo, wiec sie troche martwie, fakt ,ze dzisiaj mialam ciezki dzien i troche sie przemeczylam,ale czytalam na necie i niby to macica sie rozrasta hmm juz sama nie wiem??Robie dzisiaj lazanki wiec latam z kuchni na kompa.. Buzioleee..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jak będzie trzeba to coś doradzę i co tylko będę wiedzieć to napiszę, a jak nie to zapytam w pracy jakiegoś lekarza. :) dla Was wszytko 🌻 Monia mnie czasami kłuje lewy jajnik, (jajeczko było z lewego jajnika i ciałko żółte mam na lewym )czasami aż do lewego boku, dół brzucha też mnie czasami pobolewa (tak jak pisałaś macica się rozciąga) u Ciebie może to wszytko się dzieje a prawym jajniku.? kiedy masz wizytę u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka no wlansie prawy,ale to wyjatkowo dzisiaj mnie kluje.... bylam w piatek i bylo wszystko ok, kolejna mam 5 stycznia wiec zaraz po nowym roku... narazie nie ma zadnych innych objawow ,wiec jestem troche spokojna..oby nic sie nie stalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny! dzisiejsza noc byla okropna! Obudzialam sie o 1:30 z ogromnym bolem brzucha i musialam isc zwymiotowac ;/ calymi dnami mnie muli i czekam az sie to w koncu skonczy! ja jestem szczupla osoba, ale tez mam obawy co do tego jak bede wygladac, ale coz tak to juz jest i trzeba sie z tym pogodzic :-) poki co urosly mi jedynie troszke piersi :D teraz w pon. bede miala 2 wizyte, ale niestety nic na niej nie bede miala robione ;/ jedynie zbadany mocz;/ tez bym chciala miec zrobione USG i wiedziec ze wszystko wporzadku z dzieckiem, ale mi lekarz powiedzial, ze dopiero w 14 tyg bede miec zrobione pierwsze USG... ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w takim układzie nie masz się czym przejmować babababum bo i tak będziesz dobrze wyglądać a na pewno lepiej niż co po niektóre;) ja wiem ,że taka jest kolej rzeczy ale zawsze podziwiałam ładne zadbane szczupłe kobiety z samym brzuszkiem zadbanymi włosami ,dłońmi ładnym ciałem .Chociaż wiem ,że te drugie mniej zadbane czasem nie miały na swój wygląd wpływu bo często problem z cerą włosami czy wagą zawdzięczały ciąży ;) Ja mam nadzieję ,że przynajmniej na część problemów znajdę sposób;) a jak nie to trudno będę walczyć po ciąży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam, ze te osoby które sa grubsze tyja mniej w ciazy, wiec moze za wiele nie utyjesz:) a nawet jesli to po urodzeniu bedziesz miala tyle zajec przy maluszku, ze pewnie szybko wszystko zrzucisz :-) Trzeba byc dobrej mysli :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jestem po wizycie. Chyba będą bliźnięta - podwójny szok, podwójne obawy... Znowu muszę oswoić się z myślą. Aha - 8tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenkowo
:D podwójny obowiązek ale i podwójne szczęście, gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Kochana , sama jestem blizniakiem ,wiec wiem jak to fajnie jest dla rodzenstwa he heee. no gorzej dla mamusi i tatusia bo zajec co nie miara...ale dacie rade......... Naszczescie dzisiaj juz mnie nic nie kuje i wszystko jest ok... Dalej zadnych oobjawow ,mam energie za dwoch he heee wiec sie ciesze bardzo. Jak dobrze ,ze kolejny tydzien zlecial i w koncu dwa dni wolnego... Szkoda tylko ,ze tak zimno bo polatalabym troche ,ale na taka zawieruche nie chce sie wychodzic... Wrocilam z pracy i czekam na kuriera bo ma przyiwesc maszyny dla mojego meza, wiec w sumie i tak nigdzie sie nie moge ruszyc.... he eeee... pOzdrawiam Was Serdecznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Chyba ze mną coś nie tak bo ostatnio oswoiłam się, że bedzie dzieciątko, zczełam byc spokojna, cieszyć się a teraz to jestem kłębkiem nerwów i bardzo się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, nie martw się, masz dużo czasu na oswojenie się z tą wspaniałą wiadomością, a radzę już teraz zaopatrzyć się w fachową literaturę na temat, jak sobie poradzić po porodzie. Im więcej będziesz wiedzieć tym będziesz spokojniejsza. Nie martw się, dasz radę!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzoana moja kolezanka urodzila teraz w Angli blizniaki i daje rade, a rodzinki nie ma tam, wiec jest tylko z mezem i daja rade... Waze zebys cala ciaze przeszla bez komplikacji i udalo Ci sie urodzic zdrowiotkie malenstwa... reszta sie potoczy do przodu... z jednej strony bedziez miala podwojne szczescie i odrazu parka... jednak w dzisiejszych czasach ciezko jest sie zdecydowac na dwojke dzieci, ja sama za pewne bede miala jedno... a Ty masz juz parke pod sercem ,wiec raz a dobrze... Buziaki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh najgorsze jest to, że mam rodzic w UK. Wynajmujemy z chłopem pokój, więc mało miejsca. Nie stac nas na mieszkanie samodzielne. Latam do polski teraz, ponieważ muszę skończyc ten semestr i dostac dziekanke. Załamka normalnie. Nie bedzie miami bardzo kto pomóc a chłop racuje 6 dni w tygodniu po 10-12 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżoana DASZ RADĘ KOCHANA!!! ważne że masz faceta i oparcie w nim.to jest najważniejsze. WSZYSTKIE DAMY RADĘ!!!! :D nie ma co się stresować na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżoanka - moje gratulacje!!!! Ale z Ciebie szczęściara :) zobaczysz, jak wspaniale jest mieć bliżniątka! Początki są zawsze trudne ale zobaczysz, że miłość będzie 2x większa! Ja dziś jakiś kryzys przechodzę i pocieszam się że pewnie już niebawem to minie. Od dziś zaczęłam brać Feminatal N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
cześc dziewczyny..:):) a ja cały dizeń prócz uczelni...umieram, wymiotuje i w ogole..:(... echh... a powiedz mi Dżoanko ile mm miały bliźnięta?? bo ja zapomniałam się zapytać gin. z tego wszystkiego czy jedno czy 2 serca... a też on powiedział ze słabo widać ale serce za mgłą bije... i moje maleństwo wtedy miało 4mm i to był koniec 7 tygodnia.... więc myśle , że jakbym miała blixnięta to juz większe rozmiary by osiągnęły..:) a i tak oczywiście Ci gratuluje..!! Wiadomo troche się podłamałaś, myślałaś o jednej dzidzi, a tu dwie nagle...ale wiesz...póxniej sobie nie bedziesz wyobrażała życia gdyby którejś/ któregoś z nich nie było... a jesteś silną dziewczyną nie jesteś sama....więc tylko się cieszyć....pogłaskać brzuszek....uśmiechnąć się..i musisz być optymistycznie nastawiona!!! A mi brzuch urósł..:(... jeszcze wzdęcia , zaparcia.....jakbym była w 4 meisiącu...;/;... echhh.... a dzis : 53 dni 7 tygodni i 4 dni 1 miesięcy, 3 tygodni i 4 dni także niedługo skończę 2gi miesiac..:P pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×