Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

Gość 80Tusia

Dziewczyny czy któraś już wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno ale trzeba troche czasu nim sie naschodzą:) Gratuluję spokojnych już 8 mscy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje ci bardzo
wielkie gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80Tusia
Czyżby jeszcze żadna nie wiedziała .....hm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa78
Witam , mój termin to połowa lipca , wprawdzie nie potwierdzony jeszcze przez lekarza ale myślę ,ze testy rzadko się mylą .Czekam na moja drugą już fasolkę mam nadzieje ze wszystko będzie w porządku za tydzień wybieram się do gin. bo z doświadczenia wiem ,ze jeśli nic złego się nie dzieje to nie ma pospiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80Tusia
Rosa gratuluje :) Widze że juz masz jakieś doswiadczenie w tej dziedzinie :) to moja pierwsza ciąża. Szczęsliwych juz wsumie 8 miesięcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 1987
kurcze a mi sie okres spoznia a testy 2 negatywne ale cos mi mowi ze to chyba ciaza (czego bardzo bym chciala) bola mnie piersi i brzuch juz 2 tyg... a nigdy tak nie mam i okresy zawsze w terminie mialam;/ mam nadzieje ze do was dolacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa78
Wszystkim starającym się ,życzę dwóch kreseczek :)80Tusia Ty to już prawie na mecie teraz tylko z górki . Moja córeczka ma prawie 1,5 roku i nawet nie wiem kiedy tak szybko urosła ;)Teraz mam nadzieje ,że zrobimy jej prezencik mikołajkowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80Tusia
Ja 1987 trzymam kciuki :) Rosa oby się wam udał prezencik mikołajowy :) Ja mojemu T szykuje urodzinkowy prezent wczoraj miał urodziny ale jest w delegacji i wraca w środe. Jutro jade na zakupy może znajde jakieś ładne buciki albo kartke urodzinową i napisze dla Taty. A jak Wy się dziewczyny czujecie bo ja bym mogła spać w każdej pozycji i wszytsko jedno gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mak82
czesc dziewczny:) u mnie wychodzo 21 lipca, zrobilam test w sobote, ale jeszcze u lekarza nie bylam. juz sie nie moge doczekac tego lipca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mak Widziałam Cię na innym temacie, ale tam jest tak ciasno, że przywitam Cię tutaj. Mi wychodzi termin 15 lipca więc prawie tak samo. Cieszę się, że będzie się z kim podzielić wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callaa
hejka kobietki można się przyłączyć? U mnie dwa testy wyszły pozytyw jeden tydz. temu a jeden dziś do lekarza za tydzień się wybieram, razem nam będzie raźniej czekać co wy na to? U mnie to jakoś niedługo zacznie się 6 tc czyli też mamą zostanę w lipcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zrobiłam test ciążowy. z moich obliczeń wynika że jestem na początku 4 tygodnia ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 tydzień od pierwszego dnia miesiączki. tak samo mi wychodzi na kalkulatorze. też jestem w szoku :/ zrobiłam dwa testy ciążowe, oba pozytywne. chciałam zrobić sobie betę ale nie doczytałam że trzeba być całkiem na czczo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callaa
u mnie pierwszy dzień ostatniej @ był 8.10 więc dziś mam 41dzień cyklu a pozytywny test wyszedł mi w 37 dniu dziś powtórzyłam test i też +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje:) ja obliczyłam że termin porodu mam na 12 lipiec (+) (-) 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka_1984
Witam, jestem w 8 tyg :) planowany termin z USG -2 lipiec 2011.Samopoczucie ok,tylko brzuszek wydaje mi sie duzy jak na ten czas;) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi gin powiedziała, że jak boli, to rośnie :P kobietka_1984 Brzuch się robi większy nie tyle od dzidziusia, a od macicy i okolic, bo musi się tam wszystko poukładać za sprawą hormonów. Żegnaj talio osy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka_1984
Do Ukryteznaczenie- dzięki, tak sobie właśnie myślę, tylko to mnie zaskakuje. Po koleżance, kltóa jest w 12 tc nic prawie nie widać. Póki co- jak pisałam sampoczucie ok, zero nudnosci i wymiotów. Tylko od kawy i słodyczy mnie totwlnie odrzuciło- czyli od "używek" które uwielbiam. petyt średni- za dużo zjeść nie mogę, przychodzi moment ze brzuch mówi- pas!. Pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też nie mam wymiotów i też jakoś mi się jeść zbytnio nie chce (a bardzo lubię jeść). Kawa to jest masakra - mąż ma firmę z branży kawowej i w samochodzie zawsze przyjemnie kawą pachniało. Teraz dosłownie wejść do auta nie mogę, tak mnie odrzuca! Z objawów mam jedynie upierdliwe sikanie co 15min. W nocy tak ze 4 razy muszę iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze wracając do tematu brzucha... ja w poprzedniej ciąży (zakończonej w 12tyg) do końca miałam tak płaski brzuch, że nastolatki mi mogły pozazdrościć... Nie ma na to reguły, ale myślę, że już nam na razie tak do 14 tyg nie urośnie raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez latam siku co chwilę, apetyt w miarę, ale za dużo nie mogę zjeść. cycki mnie bolą tak ze się nie mogę dotknąć, swędzą :) i ściemniały mi brodawki, czka mi się co chwilę. trochę się martwię tymi bólami brzucha. dopiero od dzisiaj zaczęłam brać kwas foliowy. ja jestem ze szczecina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) I mam nadzieję, że też mogę się dołączyć. Jestem w 7 tyg. i planowana data porodu z USG to 5 lipca 2011. Jestem z Białegostoku. Jeśli chodzi o moje objawy to też czasem brzuch mnie boli, trochę mnie mdli i ogólnie nie mam za dużo energii, no i te "upierdliwe sikanie" jak ktoś trafnie określił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×