Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

ebudka ja tu jestem od rana ale tu tylko cisza... Jak juz w końcu nie leże non stop, tylko również siadam ;) to nie ma z kim popisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz mam czas żeby próbować wejść na nowe forum i pierwsze co przeczytałam nie logując się jeszcze bo mam konto pocztowe na wp przeczytałam, że to mnie jedna z Was osądza o to całe zamieszanie na forum tylko dlatego, że się nie odzywałam. bardzo pochopne wnioski!!! niczym nie uzasadnione. któraś z Was nie potrafi zrozumieć, że nie każdy ma czas codziennie śledzić forum. to dzięki Wam miałam z kim rozmawiać podzielić się różnymi sprawami. czytając to poleciały mnie łzy jak ktoś bezpodstawnie może mnie osądzać, że życzę innej śmierci jej dziecka. sama noszę pod sercem dziecko i NIGDY nie życzyłabym komuś tego czego sama nie chciałabym przeżyć. nawet nie wiecie jak takie słowa bolą gdy są nieprawdziwe i nie musicie niczego kasować dla którejś nawet to było śmieszne, zdążyłam przeczytać mimo iż nie dostałam żadnego zaproszenia. a o zżyciu było o tym forum bo to tu jest mniej kobiet i łatwiej wiedzieć kto jest kim. ale cóż bawcie się dobrze w "swojej grupie skoro jestem niechciana" i ta pomarańczowa która TO zrobiła niech czuje się dumna i spełniona bo rozwaliła to forum i jedyną rzecz dla której miałam serce i codziennie z utęsknieniem czytałam co się dzieje jak inne przeżywają ciążę bo to moja pierwsza ciąża i wszystkiego się o niej uczę. szczęścia dla Was i Waszych maleństw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie ze Szczecina i okolicy. Zrobię piękne i radosne zdjęcia dla Przyszłej Mamy. Oferuję 3 bezpłatne zdjęcia dobrze obrobione. Wykonam fotografie dziecięce, rodzinne, ciążowe. Nie jestem młokosem. Sesja jest bezpłatna. Fotki opracuję komputerowo najnowszym programem do edycji firmy ADOBE. Wyretuszuję bezpłatnie. Poprawię wygląd, dodam ładną opaleniznę. Jak trzeba wybielam zęby. Zaoszczędzisz pieniądze. Chętnie zrobię fotki według pomysłu przyszłej Mamy. Dojadę bezpłatnie na terenie Szczecina i bliskiej okolicy. Na imię mam Jerzy. Chętnie udzielę informacji, tel. 666304237, e-mail: rezolutek@onet.eu Lepiej jedz - Zdrowiej żyj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubana kata
lipcówki co się stało że wasz topik "zdechł" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz topik nie zdech!!! Jestesmy na swoim blogu i nam tam Dobrze!!!!!!!Ktos chcial nas zniszczyc i sie nie udalo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi buziole :D a jak miło będzie przeczytać tym, które nas chciały rozwalić, że jednak nadal wszystkie jesteśmy w jednej ekipie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe dlaczego teraz nikt się pod Nas nie podszywa?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość and?
a kogo to obchodzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×