Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

ja też tak mówiłam, a teraz po 5 latach jest drugie... i już nie mogę się doczekać... moja córeczka także...:) mówi "mama źle się czuję bo dzidzia się źle czuje :)" moje słoneczko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahah :) No można tak nazwać mężów :) Duże dzieci :) Ciekawe jak się będą czuć w roli ojców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubinianko - Super że to będzie Twoje drugie dziecko :) nie ma to jak maleńki człowieczek podnoszący na duchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś mi te związki nie wychodzą...jak nie będę z M to nie wiem czy już będę chciała być z kimkolwiek...no a poza tym jak już miałabym się zdecydować na drugie to tylko mając własne mieszkanie i pewność, że będzie mnie na wszystko stać i dziecku/dzieciom niczego nie zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliose moj to dalej nie wierzy... Tego czego nie widzi to dla niego nie istnieje, wiec czekamy na pierwsze usg i moze wtedy cos go ruszy he heee..Jak narazie czeka az spuchne bo tak jak wyzej pisalam wogole nie mam zadnych objawow i sama nie czuje ,ze jestem w ciazy..ale imionka juz wybrane, wozek wybrany ,pokoj wybrany wiec cos sie dzieje he heee...oby tez czas szybko zlecial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia dokładnie. tak samo jest z M, uwierzy chyba jak spuchnę albo jak urodzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nas naprawde czeka duza rewolucja. 8 lat ze soba bez zadnych wiekszych obowiazkow..ciagle sami tylko sami.. a tu koniec wolnosci... ohh nie moge sie doczekac .. Teraz sie smiejemy bo nie wiemy jak dzidzia bedzie wygladac.. jak to moj maz mowi uroda po mamusi a charakterek po tatusiu hhe heee, wiec zobaczymy, zobaczymy co to bedzie, co to bedzie hhe he he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja to bym chciała, by charakter dzidzia odziedziczyła po tacie :d Bo po mnie to ciężko .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siora mówi, że my oboje mamy ciężkie charaktery, więc lepiej żeby to był MIX :D jesteście dziewczyny wrażliwe na zapachy? mi mięso śmierdzi strasznie. jak robiłam ostatnio pulpety to myślałam, że nie wyrobię...:/ a jazda tramwajem, albo autobusem to już w ogóle masakra. te żule mnie zabijają. po szczecinie chodzę na piechotę, gorzej jak mam jechać do rodziców 25 km :D moja mama mówiła mi że też miała taki problem :) a koleżanka mi opowiadała, że nie mogła podejść do kiosku, bo nie mogła znieść zapachu gazet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu, M zaczyna się edukować.ściągnął sobie encyklopedię wychowania seksualnego i co chwilę czyta mi jakieś rewelacje :D np. stwierdził, że powinnam ćwiczyć, bo szybciej urodzę, to pytam się co powinnam ćwiczyć a ten na to, że pole dance :D WARIAT ogląda zdjęcia porodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem?? mam ciągle wrażenie, że siedzę na BOMBIE a on dobrze gra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, bądź ostrożna ale też i spokojna. Nie ważne jak będzie i tak będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to miałam na myśli :) nie myśl, że wszystko zależy od Twojego M.. Musisz moim zdaniem zacząć myśleć w sposób "wszystko zależy od tego co ja zrobię".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mam pytanie które nie daje mi spokoju. Wciąż o to pytam i wciąż dostaję inne odpowiedzi... Ile dostaje się urlopu macierzyńskiego po porodzie?? Czy pobyt podczas ciąży na L4 ma wpływ na długość urlopu macierzyńskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj też leniuchujecie???? :D idę się nasmarować oliwką, bo zaraz chyba zwariuję tak mnie skóra swędzi...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś pracuję :) za godzinkę przyjeżdża do mnie klientka a potem spokojna niedziela :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień do bry drogie koleżanki :) Życzę udanego dnia i dobrego samopoczucia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! nowy tydzień i w dodatku zakończony wigilią i świętami :D A my wracamy zaraz po świętach do Polski,do Wrocka, w końcu... Xanulko, ja kupiłam sobie książki z tej serii, ale "pierwszy rok życia dziecka" i teraz czytam "drugi i trzeci rok życia dziecka". Fajne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak przejrzałam w oczekiwaniu na dziecko...dotarłam do połowy i dałam sobie spokój :D lubię czytać książki ale ta jest za gruba :D mój M wczoraj mi powiedział, że chyba nie chce jechać do moich rodziców na Wigilię, bo jest teraz dziwna atmosfera....no ale co ja mam na to poradzić, że tak się wszytko poukładało??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki no i 9 tydzien czas dzisiaj zaczac... I tak wlasnie czuje sie dzisiaj fatalnie.... jak bym byla po imprezce z wielkimi procentami.... Tak sie cieszylam, ze wogole nie czuje ciazy tak dzisiaj chyba sie skonczylo..bleeee.. Najgorzej ,ze do pracy jezdze pociagiem a potem metrem, i nie dobrze mi na maxa... zuje gumy ,pije wode bo nie wiem co moze mi pomoc ,zeby nie zwymiotowac.... musze dzisiaj ogarnac stronki o mdlosciach... teraz zrobilam pranie i tak mi smierdzi plyn do plukania ,ze pranie wynioslam jak najdalej .... Za pare dni juz swieta a my z mezulkiem bedziemy sami.... a we wtorek moj blizniak przylatuje do nas na tydzien wiec bedzie tydzien zwiedzania stockholmu .... Ma mi przyiwesc ciekawa ksiazke o ciazy wiec czekam cozto za cudo mi wpadnie do poczytania... mam jedna ksiazke poradnik dziecka,ale nie jestem z niej zadowolona,wiecej obrazkow, zdjec niz teori.... Tak wiec leze sobie i odpoczywam teraz.... Zaraz sie chce zabrac za pozadeczki w garderobie , trzeba posortowac ciuszki bo wspodnie sie juz nie mieszcze.... i dzien zleci.. Buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś, my tak samo :) Więc jak Ty odliczasz Tygodnie ciąży, to ja też :) za chwilkę idę do gina. Boję się ale jeszcze nie wiem czego. Jakiś niepokój czuję :/ Trzymajcie kciuki aby było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×