Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

Jestem!! :) Chyba więcej pisać nie mogę :) Jestem spokojna już i prze szczęśliwa bo znów widziałam mojego szkraba :) serduszko dalej ładnie bije,widziałam rączki , nóżki... :) lekarz skierował mnie na badania prenatalne gdzieś w okolicy połowy stycznia gdzie będzie mierzony fałd karkowy, nosek, paluszki itp. :) Oj jak się cieszę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzis bylam u lekarza (tylko ze u GP) zbadal mi tylko mocz. Niczego w moczu nie mialam. Mowil, ze teraz skieruje mnie juz na spotkania z polozna, ciesze sie bo moze w koncu cos sie ruszy! Nie wiem jeszcze kiedy, ma przyjsc powiadomienie poczta.. ech jak ja Wam zazdroszcze wszystkie widzialyscie juz swoje dzidzie iwiece, ze wszystko jest wporzadku, a ja? nie wiem nic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie Kochana-jesteśmy z Tobą! Zdaj się na swoją intuicję! Myśl pozytywnie bo to teraz najważniejsze - będzie dobrze zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
Witam was!!! Przepraszam was że tak rzadko się teraz odzywam....ale jakoś nie mogę zorganizować dnia..... poranne mdłosci dopadają mnie w nocy.... ale dziś juz pierwszy dizeń 9go tygodnia..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mamuśki :) Miłego Dnia :) wczoraj moja mama mi powiedziała, że będzie chłopak :/ (ciekawe skąd jej się to wzięło) :) w ogóle dużo osób mi tak mówi :/ ja mam nadzieję, że będzie dziewczyna, bo już kupiłam "kilka" ciuszków i oczywiście praktycznie wszystkie są różowe... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam mamuśki???? ja dzisiaj ubrałam mini choinkę :) fajowo :D zrobiłam kostki ziemniaczane i buraczki :) mniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że bedzie dobrze, bo jakże inaczej, ale troszkę się czasem martwie. ja z kolei wole chlopca, ale oczywiscie jak to bedzie dziewczynka to bede sie tak samo bardzo mocno cieszyc. Dzięki dziewczyny za otuchy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ciągle myślę o Groszku. czy rośnie?, czy się dobrze rozwija?, czy będzie zdrowy?....nie ma dnia ani chyba godziny żebym o tym nie myślała......myślę, że jakby można było przynajmniej raz w tygodniu zrobić USG to byłoby GIT :D ulżyłoby NAM na pewno i mogłybyśmy spać spokojnie :) nom i tak sobie myślę, że dla swojego spokoju pójdę po Nowym roku na specjalne badania żeby dowiedzieć się czy Groszek jest zdrowy. BĘDZIE DOBRZE. MUUUUSI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj pisalam z kol. ktorej siostra byla w ciazy i jej dziecko w 8 miesiacu zmarło i musiala urodzic martwa dzidzie :-( to jest straszne!!!! Nigdy sie nad takim czyms nie zastanawialam.. nie przyjmowalam takiej mysli do wiadomosci :-( nawet nie potrafie sobie wyobrazic co czuje kobieta w takiej sytuacji! Ech jakie to zycie bywa okropne!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babababum - i po co się tak nakręcać? Myślenie o tym i pisanie tylko szkodzi.. To przykra sytuacja ale zaufaj - teraz najgorszą rzeczą dla nas jest stres i myślenie o takich sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie sytuacje są czymś strasznym, ale nie myśl o tym bo jeszcze będzie tak, że zaczniesz się martwić strasznie żeby to się i Tobie nie przytrafiło. Myśl pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
Witajcie!! Dziś byłam na USG...:) Moja fasolka ma 15mm:) jest taka duża już... widziałam główkę..i zarys człowieczka..no i jest jedno..:) jestem szcześliwa...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super :) jakbyśmy się Mamuśki jutro nie spotkały to życzę Wam Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa!! To wspaniale!!! Jak się cieszę, że z fasolką jest wszystko w porządku! :) :) Moja też ma 15,47 mm :) w końcu my na tym samym etapie :) Ja również życzę Wam zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, dużo spokoju ducha bo tego teraz Wam trzeba, UŚMIECHU na twarzy bo z nim jest o wiele łatwiej :) Jeszcze raz wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokoju i radości, tylko miłych gości! Smacznej Wigilii i całusów moc - w tę najpiękniejszą w roku noc! Szczęścia kilogramów, ze śniegu bałwanów! Życzliwych ludzi wokół, żadnej łezki w oku, Przyjaciół jakich mało. Przez życie idźcie śmiało! Niech miłość bez ustanku Was dotyka. A w Nowym roku szczęście spotyka! życzy Monika, Rafal,Olivia lub Olivierek i Faficzek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie wszystko i wszyscy wkurzają!!! To będą okropne święta!!! Również życzę wesołych, pogodnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jesteś sama :) ja też mam takiego agresora, że jakby mi ktoś podlazł pod rękę to bym chyba zabiła.... nie wiem skąd mi się to bierze???????? moja babcia poszła do kościoła, pod kościołem się wywróciła i złamała rękę i rozbiła sobie głowę...koło wejścia siedzieli na ławce jacyś chłopacy i nawet nie pomogli jej wstać, a wołała i prosiła ich o pomoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
A ja mimo wszytko życzę wam Duuużo jedzenia, śiwątecznej stmosfery, bogatego mikołaja...i jak naj naj najpiękniejszych świat..;p ja też się wkurzam i wyzywam co chwilę i robię kłótnie o byle co...ale mimo to i tak po jakimś czasie......przechodzi mi..jak M mnie poprzeprasza....itp.. pozdrawiam was i nie ładujcie się zbędna energią!!!! :*:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mak82
a ja dopiero teraz mam czas zeby poczytac co tu sie u Was dzieje- takie sa te szalenstwa przedswiateczne:( wiem, ze juz polowa swiat za nami, ale i tak zycze Wam wszystkiego naj, naj w te swieta, zeby brzuszki zdrowo rosly i zeby nastepne swieta obfitowaly w zdrowe, sliczniutkie 5 miesieczne malenstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moge sie dolaczyc? Mam termin na 24 lipca, dzis zaczelam 11tc i praktycznie brak objawow (chociaz 2 razy zdarzyly sie wymioty jak mylam zęby) Apetyt mam praktycznie na wszystko a najbardziej na zupy i mandarynki,ale ja zawsze smakoszem zup bylam :) W spodnie tez juz mi ciezko sie dopiac troche brzuszek juz jest widoczny(ale nadal taki dosc maly) Macie juz jakies przeczucie co bedziecie mialy? Ja od samego poczatku ciazy czuje,ze bedzie syn. Takie mam przeczucie i raczej na 95% czuje, ze sie sprawdzi ( chociaz zawsze jest te kilka % niewiedzy) Chcialam zyczyc wam wesolych i spokojnych Swiat Bozego Narodzenia oraz wspanialego Nowego Roku 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dassa5
czesc.....jestem tu po raz pierwszy, termin - 20 lipiec...strasznie mi się chce płakać a poza tym zadnych objawow nie mam.....zero wymiotów mdłości....nic.....też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Witamy w naszych "skromnych progach" ;) Bardzo się cieszę, że do nas dołączyłyście. Ja też czuję, że będzie syn :) Taką mam intuicję, ale często mnie ostatnio zawodzi więc ... :) Dassa5 - takie huśtawki nastrojów mogą być objawem ciąży w związku ze zmieniającą się liczbą hormonów. Ciesz się, że masz bezobjawową ciążę :) To prawdziwe błogosławieństwo :D Ja mam ciągle mdłości, chodzę blada jak ściana ale jakoś trzeba przetrzymać. Miłego dnia Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wyję jak na zawołanie :D no a tak poza tym i lataniem do toalety to nie mam żadnych objawów ciążowych:) słodycze już ograniczyłam, bo tak mnie wysypało, że masakra:/ przerzuciłam się na owoce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny , Witam nowe Kolezanki.... Swieta swieta i po swietach he heee..ale nudy na maxa... leze sobie i odpoczywam... dzisiaj koniec 9 tygodnia ,czyli jutro zaczynam 10, a ja nadal zero jakichkolwiek objawow... Jedynie wzdecia i brzuch jak balon.Apetyt dalej nijaki... jem duzo owocow i duzo pije... 5 stycznia wizyta u pooznej mam nadzieje, ze wyniki bede miala ok... Dzisiaj znajomi maja wpasc ,wiec troche bedzie wesolo.... kurcze w tv nic nie leci,same starocie, u nas minus 21 ,wiec awet z psem nie che sie wychodzic a tu jeszcze tydzien wolnego ehhh......Jak Wam mija swiateczny czas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam dzisiaj u rodziców. trochę pojadłam:) jeny jaki mam węch wyczulony..jak pies gończy heheh. mówię do mamy: "masz @?!" (jest w fazie przekwitania) a ona do mnie: "skąd wiesz?" ja: "czuję" :D pobiegła zmienić podpaskę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
I jak dziewczęta po świetach?? U mnie był Mikolaj..:) a na święta zrobiłam po raz pierwszy faworki, paszteciki (na drożdżowym cieście z kapustą i grzybkami i do piekarnika), zrobilam pierwszy makowiec...:) śledziki po kaszubski, śledzie w śmietance i ogórkiem i jabłkiem.... i i takie tam już normalne rzeczy...;p ale wszystko mi łądnie wyszło...a przy tym ile płaczu było, że ohydne to wszystko będzie.itp... nie wiem, czy to takie normalne, bo jem naprawdę mało, bo apetytu zbytnio nie mam..w sumie w bidrówki już się nie mieszczę...:( i jeszcze zaparcia....strasznie się czuję po względem fizycznym..;/ ale poza tym święta były całkiem całkiem..:) cieszę się, że są nowe dziewczęta..:) hah..a ja dziś ostatni dzień 9 tygodnia, jutro pierwszy dzień 10go..;) długość ciąży od miesiączki 63 dni 9 tygodni 2 miesięcy, 1 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×