Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

1991-szczęśliwa to już mi nic nie zostanie na głowie, bo tak mnie wyciachała, że masakra. tłumacze, tłumaczę babie jak krowie na rowie jak ma mnie obciąć (długość zostawić i trochę wycieniować, skrócić grzywkę) a ta do mnie "taką kopułkę mam pani zrobić?" JAKĄ KOPUŁKĘ???? gdybym nie miała mokrych włosów to bym uciekała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - włoski odrosną! Na pewno pięknie wyglądasz tylko ze zmianą ciężko się pogodzić. Może ja też zacznę mierzyć brzuszek centymetrem :) P.Sc Czy ty jesteś z 10 czerwca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro umyję i uczeszę po swojemu. Eliose co 10 czerwca? bo jakoś nie zajarzyłam :/ ale mnie głowa boli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się zmienił obwód o 8cm sprzed ciąży ale to pewnie OPUCHLIZNA GŁODOWA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o to czy urodziłaś się 10 czerwca :P bo masz e-maila z liczbami 10 06 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mak82
czesc mamuski:) wczoraj odebralam moje wyniki krwi, moczu- te tradycyjne w ciazy. u musze przyznac, ze chyba wszystko ok bo mieszcze sie w tych przedzialach. jedynie co mam podwyzszone to jakies neutrofile nie wiem co to jest. ale ogolnie to jestem zadowolona.moze ja tez zaczne mierzyc brzuszek:) u mnie w pracy jeszcze nikomu nie mowilam, ze jestem w ciazy a moj maz stwierdzil ze lepiej zebym juz powiedziala bo niby widac, ze jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Mamuśki, że mierzcie :) będzie mi rażniej :)) ja sobie kupiłam taki dzienniczek ciąży i tam wszystko zapisuję. często oglądam zdjęcia USG Groszka, bo gdyby nie one to nie wierzyłabym że on tam jest:)) w poniedziałek kolejna wizyta. mam nadzieję, że go zobaczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co porabiacie Mamuśki??? ;) ja właśnie zajadam bułki z serem żółtym, ketchupem i zagryzam ogórasem konserwowym :) mniami ;) coś mnie chyba rozbiera..kicham, kicham i kicham od rana :/ chcę Wam laseczki moje zaproponować nutkę którą słucham na okrągło..:) http://www.youtube.com/watch?v=1nP3XB7hrFo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, ze Ci apetyt dopisuje.. ja dzis np. zjadlam tylko dwa kawalki keksa i troszke mandarynek, nic nie moge w siebie zmusic, ale jakis obiadek zaraz chyba zjem. masz super suwaczka tego, ktory opisuje co sie z dzidziusiem w danym tygodniu dzieje, musze sobie zrobic takiego :-) a jakie plany na sylwestra?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babababum to dziwne, bo mi się załadował link :/ zespół to Hurts - Stay nawkurzałam się przy tych suwaczkach masakrycznie :D mi się Twój podobał, a jak robiłam to nie mogłam sobie przypomnieć gdzie go widziałam :) wczoraj zjadłam pół dużej pizzy :) M mi narobił ochoty i zamówiliśmy, a później karze mi wchodzić na 10 piętro po schodach, i goni na aerobik :D najpierw idziemy an Jasne błonia w szczecinie, później na jakieś balety :) a Wy jakie plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i już mam :-) świetny jest ten suwaczek :) ost. się dowiedziałam, ze tu gdzie jestem czyli w Irlandii Płn w ogóle nie robią USG dopochwowo i żadnych badań ginekologicznych podczas ciąży bo to niby szkodzi.. no dobrze, ale kobieta będąca w ciązy moze miec nadżerkę czy inne gowienko i co wtedy? ech masakra planuję jakoś na wiosne przyjechac do Polski i zrobic sobie rozne badania, ale ten caly moj wyjazd jest pod wielkim znakiem zapytania, także MASAKRA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ci zazdroszczę tego apetytu :) tez bym tak chciala, a ja poki co to tylko schudlam z dwa kilo. my nie mamy zadnych planow tutaj ogolnie sylwestra nie swietuja, co jest baardzo dziwne. I pewnie w domu bedziemy z moimi rodzicami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babababum, wiesz z jednej strony chciałabym mieć te wszystkie nudności, wymioty itp. :) przynajmniej na co dzień wiedziałabym ze ten Groszek na pewno tam jest :) a tak ciągle wyciągam fotki z USG bo aż nie chce mi się w to wszystko wierzyć..;) często wyłażę na wannę powiesić pranie, albo szybko biegnę do autobusu bo się śpieszę, a później "jeny co ja robię?? przecież jestem w ciąży?!!!" :D super utwór, aż się rozmarzyłam :) fajny teledysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Kochana ciesz się, że nie masz tych wszystkich objawów bo one jakoś nie pomagają mi w tym aby wierzyć, że jestem w ciązy i jeszcze to zmeczenie, mam caly czas mega duzego lenia czasami calymi dniami chodze w pizamie :-) takze ciesz sie ze masz tyle energi i dobrze sie czujesz :-) wiedzialam, ze Ci sie spodoba :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj maleńka ja też bardzo lubię chodzić w piżamce :D jak nie muszę to cały dzień nie wynurzam się z domu :D dzisiaj wyczytałam na forum, że jakaś dziewczyna poroniła w 20 tygodniu, no i zastanawiam się jak to jest z tymi poronieniami.??? muszę zapytać lekarza, bo tak właśnie planuję się zapisać na aerobik:) a tak w ogóle to jak mi się marzy sauna, albo solarium ehhhh cale plecy i dekolt mam w krostach :( wstaw tego drugiego suwaczka, bo jestem ciekawa co tam stworzyłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam pojecia jak to jest z tymi poronieniami, ale czytalam na jednej stronie ze w 12 tyg ciazy gwaltownie spada ryzyko poronienia, ale jak widac roznie bywa. ja tez bym sie przeszla tak chociaz z dwa razy na solarium bo jestem tak blada, ze szok! ale coz trzeba poczekac do wiosny na pierwsze sloneczko :-) moj suwaczej jest juz od dawna wklejony na mojej stopce :-D takze wystarczy kliknac :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Też postanowiłam dodać suwaczek. Szkoda, że nie ma możliwości stworzenia czegoś więcej. Podczas tej ciąży mam wiele pomysłów na wszystko i staje się bardziej kreatywna :) Co do poronień też strasznie się tego boję ale tak jak koleżanka napisała, po 1 trymestrze a w zasadzie po 16 tygodniu ciąży możliwość poronienia spada bardzo. Dziś Sylwester :) Ciekawe o której spać pójdziemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie też czytałam, że po 12stym tygodniu ciąży ryzyko poronienie spada. więc zastanawia mnie dlaczego występuje np. w 20stym???? muszę się zapytać w poniedziałek. a to zmieniłaś suwaczek, bo ja widziałam tamten poprzedni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żebyście widziały jaka ja jestem blada...masakra :D ja stanę koło mojej siory to kontrast jest niesamowity :) pierwsza rzecz jaka zrobię po porodzie to fryzjer i solarium :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w ciąży nie można chodzić do fryzjera? ja np. ost pofarbowalam sobie wlosy :) a blada tez jestem na maxa.. ale dam rade :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałam o taki przesadzie ze obcinając włosy, obcina się pępowinę dziecku.:D nie wolno patrzeć przez dziurkę od klucza, nosić korali, naszyjników, a jak się oparzysz to trzeba się złapać za ucho :D i jeszcze pewnie kilka innych:) ja osobiście teraz trochę zamierzam zapuścić, no i chcę wrócić do naturalnego koloru, wiec później tylko zetnę ten kolor który mi odrośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kiedy Nowy Rok nadchodzi kieliszeczek nie zaszkodzi Kufel piwa to za mało litr szampana by sie zdało. Trzeba opic wszystkie troski, by nastepny rok był BOSKI! Spelnienia marzen w nowym 2011 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśki w tym Nowym 2011 roku życzę Wam gorąco dużo: ZDROWIA, SZCZĘŚCIA, SPEŁNIENIA MARZEŃ ORAZ LEKKIEGO PORODU I ŚLICZNEGO, ZDROWEGO BOBASKA WYMARZONEJ PŁCI ;) SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×