Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miałem dziś rozmowę

Miałem dziś rozmowę z matką mojej byłej "dziewczyny"

Polecane posty

Gość miałem dziś rozmowę

2 tygodnie temu niespodziewanie dziewczyna zerwała ze mną kontakt. Nie wiedziałem co się dzieje. Okazało się, że poszła do innego faceta. Poszedłem do niej, ale jej nie było, za to jej matka chciała ze mną porozmawiać co mnie zaskoczyło bo po co, i na spotkaniu zaczęła mówić jakies głupoty w stylu : Wiesz ona Ciebie bardzo lubi i możecie być super przyjaciółmi, ale z tamtym to jest co innego, coś więcej... Daj jej na razie spokój, bo ona potrzebuje dużo spokoju, ja z nią będę rozmawiać... Czy moja córka dawała Ci jakieś znaki ??? (to mnie najbardziej zaskoczyło) Na pewno znajdziesz sobie w życiu super dziewczynę, jesteś super facetem ... Totalny szok. Co jest grane ? Jakim cudem matka wypowiada się za córkę i to w takich kwestiach i takimi słowami ? Wie lepiej co córka czuje itd ? O co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może mamuśka
może mamuśka ma na Ciebie chrapkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie kolego
to ty nie wiesz? matka i córcia to jedność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakim cudem matka wypowiada się za córkę i to w takich kwestiach i takimi słowami ? wyzej ktos napisał ze to jednosc i niestety ale tak jest matka prawdopodobnie wiedziała wszystko o tobie bo córcia z każdą byle pierdołą leciała do matki i zdawała relacje po co ci taka laska? tylko bys sie meczył z odcieciem pępowiny od takiej ciesz sie że inny bedzie sie z nia męczył :) nie ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałem dziś rozmowę
No właśnie nie mam pojęcia co jest grane. Dziewczyna nie chce ze mną nagle bez słowa rozmawiać, idzie do innego faceta, jak się dowiedziałem, jej matka nie wiadomo po co chce ze mną rozmawiać i wali mi takie teksty ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córcia to głupia piczka, która nie potrafi ci powiedzieć nara. Więc posłużyła się dobrą mamusią, która w delikatny sposób powiedziała ci odwal się od mojej córci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziała ci odwal się od mojej córci." na marginesie fajna ta jej matka ? :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"fajna ta jej matka ?" Racja, na szczęście autor ma już za sobą to zakłamane towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje że autor nie snuje planów w jaki sposób odzyskac swoją ex ? :D bo w innym razie mógłby ubiegac sie o oskara w kategorii głupiec roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdddddddddd
Mialem taka sam chora psychicznie dziewczyne. daj sobie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdddddddddd
matce sie glupio zrobilo za idiotke corke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proste laska nie chciała z nim rozmawiać bo nie miała odwagi więc padło na matkę kobieta próbowała to wmiarę łagodnie Ci powiedzieć. Daj sobie spokój mało to lasek jest wolnych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdddddddddd
ma fajna matke bo umnie to nikt nawet nie przyszedl po 2 latach zwiazku takich ludzi powinno sie zabijac przy urodzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałem dziś rozmowę
Dziewczynę poznałem 2 lata temu. Spotykaliśmy się rok czasu z kawałkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałem dziś rozmowę
Poza tym to wyglądało dziwnie jakby jej matka nie pozwoliła jej rozmawiać tylko mówiła za nią. Jakby lepiej sama wiedziała co jej córka czuje i do kogo, co ma robić. I zabrzmiało to tak jakby w dyplomatyczny sposób chciała mi powiedzieć : odpierdol się od mojej córki , bo ona ma być z tamtym jakimś facetem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpie**ol się od mojej córki , bo ona ma być z tamtym jakimś facetem ??? No SAM SOBIE ODPOWIEDZIAłEś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdfgdf
dokladnie jak regres rodzice jej wybrali czyt.bogatego fagasa acorcia nie ma tu duzo do powiedzenia. pusta laleczka.nigdy do niej nie wracaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to proste
mama pewnie albo wiedziala od niej, w jaki sposob cie zostawila, albo sama sie domyslila, ze corka zachowala sie wobec siebie nie do konca w porzadku, zal sie jej zrobilo ciebie i chciala cie pocieszyc. Widocznie nie pochwala takich zachowan, jakie zaprezentowala jej corka, i uznala ze naprawi sytuacje zalatwiajac to za nia, tak jak sie powinno. Oczywiscie dla ciebie nie powinno to miec zadnego znaczenia, i przeciez tylko z powodu tej rozmowy nie zminisz zdania o swojej bylej, a powinienes miec jak najgorsze, bo rozstawac tez sie trzeba z klasa. No chyba ze sie jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałem dziś rozmowę
Dla mnie to wyglądało raczej na trochę dyplomatycznie zakłamaną rozmowę. W kontekście matka wie lepiej co córka czuje do kogo i ustawia wszystko za nią jak ktoś tu napisał. Właśnie coś w formie żebym się odpierdolił od córki i od jej rodziny i że mnie tam nie chcą. Tak to poczułem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałem dziś rozmowę
Bolało bardzo. Kochać jej córkę, a być traktowany jak śmieć i jeszcze oszukiwany podle w dyplomatyczny sposób z uśmiechem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhyyhh
wyglada to tak jak by matce bylo głupio ze jej córka tak postąpiła i chciala ja usprawiedliwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałem dziś rozmowę
Wierz mi. Nie wyglądało to tak. Wyglądało jawnie na ""odpier... się od naszej córki, ona nie jest dla ciebie tylko dla lepszego, wypad śmieciu". Nawet nie pozwoliła mi jej matka przy drzwiach nic więcej powiedzieć, ani zostawić czegoś drobnego dla jej córki, tylko już wywalała mnie za drzwi - "dobrze, wystarczy, dowidzenia...". Bolało. Cały szereg wielkich kłamstw. Zero szczerości. Jakby była szczera to by siadła ze mną i z córką i byśmy szczerze porozmawiali razem skoro tak chciała ! Czułem, że mnie nie chcą i to już jawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałem dziś rozmowę
Nie miała za co ją usprawiedliwiać. Jakby jej matka była w porządku to nie wtrącała by się w nasze sprawy nieraz wcześniej, nie odwracała by jej ode mnie i jak by taka była fer to by z 3 tygodnie wcześniej zareagowała na jedną sytuację, a nie zrobiła tego i wręcz prowokowała do niej córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałem dziś rozmowę
Szkoda. Bo myślałem, że dziewczyna ma szczerą i uczciwą rodzinę. Że główną rzeczą , która będzie się liczyć to to, że kocham bardzo ich córkę ! Że to się liczy ! Pomyliłem się. To nie miało znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu suka jakaś
fdgdfgdf dokladnie jak regres rodzice jej wybrali czyt.bogatego fagasa acorcia nie ma tu duzo do powiedzenia. pusta laleczka.nigdy do niej nie wracaj. Suczy standard. Tamten fagas miał lepszą pozycję materialną więc jemu córcię z ochotą oddadzą. Kurwa ale ciemnogród i średniowiecze. Zastanawiam się po co obecnym dziewczyną wolna wola i prawo do samodecydowania ? Czy nie powinno się im tego zabrać ? Decyzję za nie podejmują przeważnie rodzice, znajomi, facet , a one same bezwolne istoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałem dziś rozmowę ale dlaczego to wszystko rozpamietujesz jak baba? daj sobie luz i olej ją i matkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałem dziś rozmowę
Jestem ciekaw opinii innych aby sprawdzić czy mi się coś nie popierdzieliło w mózgu i jaki jest stan mojego myślenia, a przy okazji wygadać się trochę akurat. I kochałem ją bardzo i miałem do niej poważne plany. Nie traktowałem ją jak przedmiot do seksu jedynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×