Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość butik

współpraca handlowa, butik VILA b.young Sister Point

Polecane posty

Gość butik

Witam; Prowadzę mały butik z odzieżą ze Skandynawii. Sytuacja sprawiła, że potrzebuję nawiązać współpracę, żeby dalej się rozwijać. Mam świetnego importera, ubrania są z nowych kolekcji ceny bardzo atrakcyjne tuniki ok 30 zł netto , płaszcze ok 100 zł netto sukienki 50-80 zł netto swetry od 40 zł netto. Marża to od 60-100 % zależnie od miasta i innych czynników. Jedyny problem to wymóg zamówienia rozmiarówki czyli 6 sztuk danego produktu, przeważnie to 2xS 2xM 1xL 1xXL. Mój butik to 22 m2 co sprawia , że moje mozliwoście są ograniczone. Dlatego poszukuje dwóch partnerów , którzy prowadzą butik bądz zamierzają otworzyć działąlność żeby powiedzilić się zamawianym towarem . Klienci sklepu to kobiety studiujące bądz pracujące 20-45 lat. Miasto powinno mieć min 25 tyś mieszkańców. Każdy towar ma dokładne zdjęcia. Widzisz co kupujesz. Odzież sprzedaje się bardzo dobrze, świetne materiały. To nie jest typowy outlet tylko piękne ubrania. Nie mam środków żeby otworzyć jeszcze drugi sklep ale napewno kiedyś to nastąpi. Służę pomocą osobie którą dopiero chce otworzyć taki sklep. Okres jest najlepszy. ----------------- wspolpraca.handlowa@gmail.com ---------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×