Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mała czarna88

Skąd pożyczyć pieniądze nie mając dochodu?

Polecane posty

Potrzebuję ok 700 zł na wyjazd do pracy za granicę. Obecnie nie mam żadnego dochodu. Powiedzmy, że na znajomych liczyc nie mogę. Czy jest szansa dostania pożyczki na rozsądnych w miarę warunkach? Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszek pistacjowy
provident :-) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kucharka ksieznej15
Zydzi Ci moga pozyczyc. Albo lichwiarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszek pistacjowy
problemy sa wszedzie, jak nie placisz, dziwne ? Odsetki ? A widzialas kredyt bez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to co
provident odpada, ich odsetki zabijaja ludzi :/ bank ci nie udzieli kredytu. a rodzina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba logiczne ze chodzi mi o problemy nawet w sytuacji, w której sie płaci, natomiast odsetki odsetkom nierówne, chodzi mi o pozyczkę, której nie będę musiała potem zwracać podwójnie. rzata małgo a co jesteś chętny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszek pistacjowy
chetna, bo to ona debilko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to co narazie zakładam taka opcję, że sie nie uda od rodziny ani znajomych zresztą wolałabym już na własną ręke pożyczyć jeśli oczywiście byłoby na ludzkich warunkach a właśnie o tym providencie słyszałam złe opinie, że obiecuję zlote góry a potem okazuje się, że odsetki sa wielokrotnie większe niz mówili, dlatego pytam o firmy uczciwe, które sprawdziliście wy lub wasi znajomi i które nie kręcą tylko kawa na ławę, jasne warunki i jasna kwota, która będę miała oddać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozibonk
spzredaj jakies rzeczy na allegro............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozibonk
skoro nie masz dochodow to kazda firma bedzie miala wysokie procenty.to przeciez logiczne......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że to ona było to napisane celowo :O nie wtrącaj się w rozmowy dorosłych ludzi bo to w złym tonie debilki nie komentuję, świadczy to o twoim poziomie w związku z czym, żegname na zawsze :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to co
Wszystkie prywatne firmy, takie jak Kredycik czy Provident żerują na konsumentach, a odsetki są katastrofalne. Niestety banki nie udzielają pożyczek bez zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozibonk to odpada, jestem przywiązana do tych niewielu, które mam :D narazie chce się tylko zorientować w sytuacji, byc może nie będę zmuszona pożyczać w taki sposób, a oprócz providenta nie ma innych firm? rzat małg ależ ja niczego nie robie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszek pistacjowy
sluchaj mala tepa strzalo, jak jestes debilem to nic tego nie zmieni. I tylko debil wymaga pozyczki bez zabezpieczenia i bez odsetek. Wtracac sie ? To chyba public forum, nieprawdaz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzeszku pistacjowy jestes typowym internetowym pieniaczem i zniżam sie do rozmowy z toba po raz ostatni. Gdzie ja ci napisałam, że chcę bez odsetek? Czytaj ze zrozumieniem, albo wróć do gimnazjum, choć przypuszczam, że nie zdążyłaś go jeszcze opuścić i tak. To dobrze kozibonk wiem, że to logiczne, ale chodzi mi o to, że napewno odsetki nie wszędzie sa takie same. Ale ważniejsza sprawa jest dla mnie to, żeby warunki były jasne od początku ustalone i np. nie zmieniały sie te odsetki nagle w połowie spłaty o czym niby jest wzmianka w umowie jakimś tam prawniczym szyfrem (tego sie boję, bo prawnika nie udaję, nie chce sie naciąć) a rozne przygody tego typu moi znajomi juz mieli. Mniej mi chodzi o wysokośc tych odsetek, a bardziej o uczciwość tej formy i żeby nie próbowali mnie w konia robić, tylko jasno poinformowali wtedy będę mogła ocenić, czy warto to brać czy nie. Nie zrozumcie mnie źle, bo to nie tak, że chcę pożyczkę bez odsetek na słowo honoru i ładną buzie a potem najlepiej oddać połowę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkdlhf984yt
ten caly orzeszek to o kulturze osobistej chyba nawet nie slyszal bo nie potrafi sklecic jednego zdania,zeby nie urzyc w nim jakies "debilki" czy innych epitetow:O Ale poziom soba reprezentujesz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firma ytong
szuka twarzy do kampani reklamowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani sklecić, ani przeczytać ze zrozumieniem zdania, które nie ma na celu nazwania kogoś debilem, ale to dość powszechne zjawisko obecnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszek pistacjowy
ssij jaja kurze kretynko i DEBILKO. Ja przynajmniej mam pieniadze dziwko 😘 i nie palujcie sie tepe strzaly 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli lepszym rozwiązaniem będzie wzięcie pożyczki w normalnym banku np. na rodziców, którzy dochów jakiś tam mają. A jak wygląda i ile trwa załatwienie takiego kredytu? ktoś wie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszek pistacjowy
wypierdalaj do wujka google biedaszybie. Jaki problem wziac tel i zadzwonic do banku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuberek bomberek
hahahahaha! dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×