Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aha aha

jak dojechać do....?

Polecane posty

Witajcie mam pytanie przede wszystkim do Warszawiaków :). Byłabym wdzieczna gdyby ktoś mi podpowiedział jak dojechać z Centrum Warszawy do Galerii Arkadia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W centrum,czyli koło dworca centralnego wsiąść w tramwaj nr 16, 17 lub 33 i wysiąść na przystanku Rondo Radosława :) PS. Tramwaje jadące w kierunku Piask lub Nowego Bemowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo na dworcu centralnym (tam jest zajezdnia autobusowa) wsiąść w autobus 510 i tak samo, wysiąść na Rondzie Radosława (nie polecam tego sposobu po godz. 16- mega korki). Jest jeszcze trzeci sposób, nie wiem, czy pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otóż nie :P Może wsiąść w metro w Centrum, wysiąść na Dworcu Gdańskim i tam w tramwaje (1, 2, 16) i dojechać do przystanku Baseny Inflancka :P A ty już coś chcesz dopiertolić jak widzę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tramwaje na przystanku Dworzec Centralny, skrzyżowanie Al. Jana Pawła II i Al. Jerozolimskich. Jak już będziesz w centrum to każdy ci to miejsce palcem pokaże :) A żeby dostać się na sam przystanek, to musisz wejść w podziemia przy centralnym i kierować się do wyjścia z napisem "Żoliborz" i znaczkiem tramwaju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he ciekawe czy trafię... nie byłam jeszcze w tamtym rejonie dlatego taka zielona jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz gdzie jest dworzec centralny? nie da się nie wiedzieć :D A tam na dworcu spytaj, gdzie jest McDonald. A koło McDonalda jest wyjście na tramwaje jadące w kierunku Żoliborza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiekafski
blado to widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja wiem gdzie jest dworzec :) i Mac też :P tylko chodzi mi o samo wyjście w dobrym kierunku na tramwaj no i odpowiednią linię żebym przypadkiem w drugą stronę nie pojechała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ci mówię, że po prawej stronie od maca jest wyjście na Żoliborz. Ważne, żebyś tam weszła i wsiadła w jakikolwiek tramwaj, byle nie w 10. I to jest dokładnie 7 przystanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×