Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość więc chodź pomaluj mój świattt

Rude dzieci... nie są ujmujące i już:(

Polecane posty

Gość więc chodź pomaluj mój świattt

Ostatnio byłam u znajomych- ich córeczka podobna do Suri Cruise - ciemne wlosy, niebieskie oczy, jasna karnacja. śliczna i słodka. Byli również inni znajomi - z córką, typowym rudzielcem (jasnorude włosy, piegi na całej twarzy, do tego pulchna). No i cóż... chociaż wiem, że to nieodpowiednie i powinnam z tym walczyć, dużo bardziej urocza i słodka wydawała mi się dziewczynka, która ruda nie jest. A ten mały rudzielec był wyjątkowo złośliwy i męczący, rozpieszczony - czyżby rodzice rekompensowali jej wygląd w ten sposob? Mój mąż również przyznał, że rude dzieci nie są ujmujące. Powiem szczerze, że wręcz z niechęcią bym tą dziewczynkę przytuliła - jasne, że to tylko dziecko, że to nie jej wina, że trzeba każdego akceptować, WIEM. ale są takie uczucia, przemyślenia i już. rudzi są w pewien sposob odrzuceni przez społeczeństwo, a zwłaszcza w dziecinstwie- bo rude, piegowate dzieci kojarzą sie jakość ze złośliwością, krnąbrnością, nieprzystepnością. coś w tym jest, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem sobie pszczółka mania
Rude dzieci są śliczne ! A już w ogóle dziewczynki z dużymi zielonymi oczami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więc chodź pomaluj mój świattt
no ja nie spotkałam ślicznych rudych. zwykle maja mnostwo piegów, zadarte noski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffyyyyy
autorka jest jakaś ograniczona umysłowo i intelektualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więc chodź pomaluj mój świattt
rozumiem, że to wypowiadają sie mamy rudych dzieci - ok. wyraziłam swoje zdanie i tyle. na pewno nie jestem w tym odczuciu odosobniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem sobie pszczółka mania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem sobie pszczółka mania
Moja córcia jest blondynką z niebieskimi oczami a mimo to podobają mi się rude dzieciaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belle de jour1
moze jako dzieci faktycznie dziewczynki nie wygladaja najlepiej, szczegolnie te pulchne. Ale jak wyrosna to sa przewaznie pieknymi kobietami z ogniscie zajebistymi wlosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat mam brunetke i szatynke ale rude sa rownie slodkie,a jak jeszcze maja burze rudych lokow i zielone oczy to chodzace cuda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajtam ajtam
poczekaj aż się Twoje dziecko urodzi,wtedy zmienisz hierarchie wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więc chodź pomaluj mój świattt
no ta akurat była ogniście ruda, miała piegi, zadarty nosek i nadwagę. przy tym nieprzyjemna, niegrzeczna, chyba zazdrosna o córkę znajomych. mieszkam w kraju, gdzie jest sporo rudych dzieci- i obiektywnie patrzac, wiekszosc jest nieładnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kertynuopa
Chyba nie tyle rudzielce sa odpychajace co...rozpuszczone bachory ;-) Gdyby ta dziewczynka, mimo rudych wlosow bylagrzeczna, do tego szczupla to nie mialabys do niej zadnych fochow. Najbardziej odpychaja dzieci niegrzeczne (a taka byla ta mala) i takie "nalane" w sobie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rudych dzieci nic nie mam..
natomiast najgorsze jest to,że z tych słodkich rudych dzieci przeważnie zawsze wyrastają wredni rudzzi dorośli.Do tego fałszywi.Niecierpię rudych ludzi.Wszyscy rodzi,których spotkałam na swj drodze byli i są wredni i fałszywi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem sobie pszczółka mania
No bo tylko polskie rudzielce są najładniejsze :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgaaaa
mi sie snilo ze mam rude dziecko.. tragedia :( strasznie sie tego boje mimo ze w rodzinie nikogo rudego nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znasz bajke o brzydkim kaczatku,zazwyczaj z takiej rudej piegowatej wyrasta piekna rudowlosa kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem sobie pszczółka mania
Rude=wredne . Stereotyp. Czyżby na kafe same rudzielce przesiadywały ??? Dlatego tyle jadu siejecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mojego syna w przedszkolu
była taka dziwwczynka ruda -ŚLICZNA - włosy jak ogień - cera mleczna bez piegów! - oczy duże zielone..... dla mnie zdecydowanie ujmująca - wyróżniała się w grupie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj..oj...oj..
nie o urodę tu chodzi li tylko o to,że z rudzi dorośli to wredoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem sobie pszczółka mania
u mojego syna w przedszkolu ; Podałaś przykład najbardziej urodziwego rudzielca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj..oj...oj..
Pszczółka-no ten sterotyp skądś się wziął nie?nie na darmo ludzie tak mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahah
spotyka się łysy i rudy.. -rudy mówi do łysego....dlaczego jesteś łysy?? -na to łysy.....bo dawali tylko rude to nie wziąłem:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdb6vt4cwe
uważam, ze akurat kolor nie ma tu nic do rzeczy, bo również zdarzają się nieujmujące dzieci o innym typie urody. Akurat rudy kolor nigdy mi się specjalnie nie podobał zarówno u dzieci jak i u dorosłych, ale bardziej niz na urodę patrzę na serce. Przeważnie jak komuś wydaje się, że jest ładny to jest pusty i ograniczony typu: blondyna po solarium z pomarańczową karnacją lub czarne wredne jak wrony kobiety tzw. suki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kertynuopa
A moze ten stereotyp (pokutujacy w Polsce chyba jedyne) bierze sie z tego, ze rudzi najpierw jako dzieci sa odrzucani, potem jako mlodzi ludzie wysmiewani i tak sobie buduja pancerz ochronny :O W Polsce ludziom ciagle sie cos nie podoba -rudy, matka z wozkiem, matka karmiaca, starsza osoba...wymieniac mozna by dlugo. Zawsze cos gdzies komu nie pasuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więc chodź pomaluj mój świattt
mnie sie rudzi nie podobają - dorośli również, zwłaszcza mężczyźni. raczej nie będę mieć rudego dziecka, bo ani u mnie, ani u męża od pokolen rudego nie bylo - ja szatynka, on brunet. nie ma szans. to dziecko było po prostu odpychające, może macie racje, ze to nawet nie kwestia jej pigmentu, ale tego wlasnie "nalania w sobie" i zachowania. ale fakt faktem, ze rudzi maja wredne charakterki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaś
Uważam, że autorka tematu jest straszna, każde dziecko jest piękne, pomijając te wyjątkowo wkurzające i niegrzeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więc chodź pomaluj mój świattt
olaś - nie jestem straszna. kocham dzieci, lubię się nimi zajmować, a one lubią mnie:) mam podejście, często lepsze od matek tych dzieci... ale nic nie poradzę na to, że rude dzieci jakoś mnie odpychaja. nie sa takie słodkie, ujmujące, urocze, nie chce się ich przytulać. walczę z tym, ale tak mam i już. i z tego co słyszałam, nie tylko ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja być z angli nazywm się Kate i mam prawie same rude dzieci Najstarszy 12 letni. syn jack ( brunet ) jest najokrutniejszy on szantażuje młodsze rodzeństwo : 9 letniego Hugo ( rudy) 7 letnią lily (Ruda) 5 letnią Rosę (Ruda ) i 2 letnią Susan Mam jeszcze małą 3 miesięczną sofie (Ruda) jack jest mordercą zabija a Hugo lily rose Susan i Sofia to piękne i grzeczne dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie rudość tak nie wpieprza jak otyłość ale to tyczy wszystkich i dorosłych i dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×