Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrambollll26

Muszę sobie zaaplikować czopka...

Polecane posty

Gość co do lykania czopkow
WY SIE SMIEJECIE, ja jak bylam na praktykach w szpitalu (studiowalam pielegniarstwo), podalam raz pacjentowi czopka. Pacjent mial dwadziescia pare lat. Wiecie co zrobil :0 polknal go, bo mu nie powiedzialam co z nim trzeba zrobic :D ja oczywsicie dostalam pale, ale caly rok mial polewke do konca moich studiów :D aaaa od tej pory mowie pacjentom nawet co zrobic z tabletka :) bo kto wie moze ktos sobie ja do tylka zaaplikuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idz sobie kup
rekawiczki jednorazowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrambollll26
Wielka mi Pani pielęgniarka... Twoja praca polega na tym że powinnaś pacjentowi tego czopka założyć! A nie że przepisujecie i mam się sam męczyć, a nawet mi nikt nie powiedział jak głęboko to się wkłada. Mam 26 lat i nie będe specjalnei jechał do mamy w tej sprawie, bo to jest 70 km i bez przesady może!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrambollll26
nie mam rękawiczek jednorazowych, ale może spróbuję przez woreczek od chleba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stachu ...
tylko tego chleba z powrotem do woreczka nie wkładaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do lykania czopkow
Sorry, ale osoby mlode z reguly nie zycza sobie by aplikowac im czopki ;/ czuja sie niezrecznie ;/ Co innego dzieci, osoby w podeszlym wieku. Z reszta co za matol nie wie co zrobic z czopkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stachu ...
już chyba pół kafeterii umiera z niecierpliwości kiedy sobie tego czopka maruda włoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mamo
stachu masz rację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stachu ...
czeeeekamyyyyyyy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrambollll26
Nie będe tego wkładał pieprzę takie metody głupie. Przecież to jest bez sensu przez dupę się leczyć. A ten worek od chleba to głupi pomysł bo ja lubie sobie w takim worku kanapki później brać do pracy. Może z tą oliwą spróbuję. Ten czopek to jakiś paracetamol zwykły wiem że jest tez w tablekach, bo to na przeziębienie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najwyżej jutro
kanapki owiniesz w gazetę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stachu ...
tyle ludzi ci kibicuje, nie możesz ich zawieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrambollll26
Czyli przez gazetę mógłbym go włożyć? a i on jest w takim papierku nie wiem czy razem z tym papierkiem sie wkłada do tyłka i on się rozpuszcza później prawda? taki papierek się później raczej wysrywa czy on się wchłania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrambollll26
Widzę że się świetnie bawicie... ja chciałem tylko popprosirć o radę, ale wiedzę że jesteście dumni z siebie i swoich dokonań w zakresie grzebania palcem w dupie. Życzę szczęscia palanty! a czopka i tak muszę założyć tylko mi słabo jak sobie pomyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze bys tak przestalnas wyzywac od palantow tylko poczytal dokladnie nasze rady?? Jesli sie do niczego nie chcesz zastosowac, to po co sie radzisz na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrambollll26
Dobra idę z tym pieprzonym czopkiem do łazienki... będzie jak będzie... sory bo mi nerwy puszczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stachu ...
jak ci słabo to se walnij setkę...i do dzieła!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrambollll26
eh kurde , jak go wsadziłem i posiedziałem 2 minuty w pozycji siedzącej to mnie sranie wzięło i na marne trud mój poszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzeba bylo wstac od razu po zaaplikowaniu i scisnac miesnie posladkow i odczekac. Czopki sie rozpuszczaja. Musisz powtorzyc to. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayorka a jestes
wolna?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrambollll26
drugi raz to samo? :O a może dostałem jakiegoś szoku zwieraczy?? może jużnie mogę czopka przyjac tego samego dnia? moze lepiej poczekam do jutra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnnnnnnc
wynika z tego ze gejem nie bedziesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona jest jakaś
ja pierdole co za facet :D skoro to zwykły paracetamol to mogłeś wpierdolić do mordy tabletke i po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enie mini maini mo
taa.. wsadzic sie bał ale w dupe laski to pewnie posuwasz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrambollll26
Ostatnie dwa wpisy to był jakiś perfidny podszyw... założyłem sobie tego czopka, ale później miałem takie straszne uczucie dyskomfortu jakby coś mi tkwiło w tyłku jakiś twardy bobek np. Jak spinałem poślady to czułem go w środku i nie wiem czy nie za blisko wylotu go włożyłem bo się bałem wpychać na siłę. W ogóle to się pierdnąć bałem cały wieczór, a rano tak jakby go tam nie było więc nie wiem czy nie wypadł gdzieś i nie jest w pościeli. Mam jeszcze do końca tygodnia je używać... Biorę antybiotyk i mi lekarz kazał żeby nie nadwyrężać żołądka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×