Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrambollll26

Muszę sobie zaaplikować czopka...

Polecane posty

Gość stachu ...
haha to dzisiaj pewnie powtórka z rozrywki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaciora27
I tak przez kolejny tydzien. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrambollll26
No dzisiaj jeszcze jednego sobie założyłem, nie mam już gorączki, ale uznałem że dla pewności tak przeciwzapalnie. już nigdy nie dam sobie przepisać czopków, sto razy wole już zastrzyki... to był koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambasadoria
na pewno nie wypadl, bo czopki sie rozpuszczają ;) a co do uczucia to tak jest zawsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na poważnie
Nie mogę znaleźć ujścia do tyłka wkładając czopka samemu dziurki są dwie i trafić nie mogę ...:/,stałam do lustra naciągałam pośladek to jest bez sensu ....lepiej chyba jak druga osoba w tym mi pomoże bo innej rady to ja nie widzę .Robię to pierwszy raz a zamiast do tyłka włożyłam do pochwy co robić jak wkładać to dziadostwo jeśli ktoś wie proszę o radę .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na poważnie
ja już też wolę zastrzyk przynajmniej nie trzeba wpychać jak chu*a do zada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o czopki zaklada sie je w inny sposob najpierw trzeba przemyc pupe wilgotnom chusteczkom, wlozyc czopka ostrom koncowkom i przyczmac posladki przez 10 minut , to nic nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest koszmar mi lekarz zakladal pol godziny sie meczylam bo bylam taka spieta i nie chcial wejsc a potem 10minut lekarz trzymal mi posladki mocno scisniete tsk mnie pozniej bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 856

mi tampony bola  a co dopiero czopki ja wrzeszczałam jak opentana w szpitalu na wkładaniu czopków i sie rozryczałam😥😥😓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia

mi kazali się wypiąć rozchylili mi dupe i wcisli czopka bolała i znów mam podawane czopki ale przez pielęgniarkę ałć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek
Dnia 9.11.2010 o 23:03, Gość karrambollll26 napisał:

No dzisiaj jeszcze jednego sobie założyłem, nie mam już gorączki, ale uznałem że dla pewności tak przeciwzapalnie. już nigdy nie dam sobie przepisać czopków, sto razy wole już zastrzyki... to był koszmar

Karrambolll26 poczekaj jak kiedyś do urologa pójdziesz i zbada Ci prostatę 😄 to dopiero będą przeżycia 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×