Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrambollll26

Muszę sobie zaaplikować czopka...

Polecane posty

Gość karrambollll26

i po prostu nie wiem jak się za to zabrać, to koszmar jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjer mietek
połknij, może kiedyś dojdzie tam gdzie trzeba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocichrupek24
No ale jak taki czopek niby działa... a serio nie mógłbym go czymś rozpuścić i zjeść? Może by tak samo działał, a nie musiałbym sobie tego wkładać do tyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie, zanurz palec w jakimś oleju bądź oliwce złap i wsadz ;) nic trudnego ... naprawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrambollll26
kurde ale mam tylko oliwe z oliwek taką do jedzenia i to nie muszę jakoś zajebiście głęboko pchać nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być taka oliwa... nie muisz głęboko, powinno wystarczyc tak na połowe palce albo 3/4, jak palec bedzie slizki to i całego wsadzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiep, pieczara
moze byc oliwa, moze byc krem... nie msisz głeboko... tak zeby Ci centymetr palca wszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrambollll26
o kurcze obrzydza mnie to... pieprzyć nie włoże sobie czegoś do tyłka to odrażające jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzaj... ciesz się ze sam to robisz, bo jakbyś np był w szpitalu to jakas pielęgniarka by to Ci zrobiła...dopiero wtedy mógłbyś narzekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrambollll26
To mogę pójść do szpitala żeby mi założyli tego czopka? ale na izbę przyjęć czy muszę mieć skierowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o to jakbyś leżał w szpitalu już jakiś czas.... ale watpie zeby ktoś Ci zaaplikował czopek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stachu ...
leć po skierowanie, bez skierowania nawet samego palca ci do tyłka nie włożą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrambollll26
Ale ja nie chcę bałwanie żeby mi ktoś wkładał palec do tyłka, tylko założył lekarstwo w czopku. Sam nie umiem po prostu nie dam rady, a Ciebie to bawi... też Ci życzę, żebyś musiała sobie wkładać jakieś tabletki w tyłek. ALe jakbym podjechał teraz jest noc przecież ludzi nie ma i powiedział lekarzowi to może mi założą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stachu ...
to jedź, założę się że niejednego oszołoma już tam obsługiwali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przepraszam ale w ktorym momencie napisałam coś takiego żeby teraz mnie od nienormalnych wyzywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrambollll26
Stachu nie wszyscy są gejami jak Ty żeby mieli wprawę we wkladaniu sobie różnych przedmiotów w tyłek. Dla mnie to nie jest codzienna sytuacja i wolałbym sto razy zastrzyki nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stachu ...
skoro dla ciebie zaaplikowanie sobie czopka ma charakter gejowski to gratuluję mądrości życiowej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrambollll26
Wkładanie sobie czegokolwiek w odbyt ma charakter gejowski uważam. Ten lekarz złośliwie mi to przepisał chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stachu ...
tak na pewno, twój lekarz to perfidny dewiant, mógł ci przepisać zastrzyk...ale wybrał czopka...i pewnie sam chciał ci go włożyć...ale to życie jest chore...buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha!! :D Nie no, ten temat to na poprawe humoru chyba. 🌼 Po prostu usiadz na sedesie, delikatnie mozesz posmarowac czopek oliwka lub czyms sliskim (czymkolwiek naprawde) i wsadzasz lekko. To nie boli. Ani nie sprawia klopotu. Nie boj sie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stachu ...
jak się będzie tak długo zastanawiał to choroba i bez czopka mu w końcu przejdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrambollll26
a to ... hmmm nie wypadnie? np jak puszę w nocy bąka ... rety ludzie pzecież to naturalne nie róbcie ze mnie debila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stachu ...
a we śnie rodzynki z dupy ci też normalnie wypadają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrambollll26
Ja nie jem rodzynek nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrambollll26
Ludzie Wam wyraźnie jest wesoło z jakiegoś dziwnego powodu. Wiem że jak typowi polacy lubicie się pastwić nad innymi i cieszycie się z tego że czuję się poniżony. Musze zażyć lekarstwo a nie umiem. Chciałem go rozpuścić w ciepłej wodzie, ale to sie nie chce rozpuszczać. Do tyłka sobie nei wsadzę czopka bo się boję że wypierdzę, albo że mi będą palce później śmierdziały. Szpital odradzacie... koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stachu ...
mamusię poproś o pomoc:D już dawno po dobranocce a ty jeszcze nie w łóżku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×