Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość braciewkrawacie

Wycieczka do Europejskiej stolicy

Polecane posty

Gość braciewkrawacie

Ok, wiem, ze to zabrzmi dziwnie, ale cos. Daje. Szukam atrakcyjnej dziewczyny, w wieku 20-29 lat, ktora chcialem zaprosic na weekend do siebie. Mieszkam w jednej z europejskich stolic (europa zachodnia). Oplacam koszty przelotu, zywnosci i moge zaoferowac nocleg u siebie (odzielny pokoj, lozko). Jestem porzadny, prawnik, powyzej 30, ale jezeli - co zrozumiale - masz opory, to mozemy pogadac o noclegu dla Ciebie w hotelu. Nie musisz u mnie zostac na weekend, ani nawet nie musimy spedzac ze soba czasu. Jedyne "ale" - i celem calego zabiegu - jest zebys wybrala sie ze mna na impreze. To urodziny dobrego kolegi w publicznym miejscu (knajpa) w centru miasta. Z sobie wiadomych powodow chcialbym sie udac z fajna i atrakcyjna dziewczyna, ktora jest spoza miasta i spoza mojej strefy. Impreza jest pod koniec listopada. Jestem flexible, mozemy to potrakowac jako strice business, albo jak przygode; kto wie, moze sie polubimy i zaprzyjaznimy. NIe jestem dziwolagiem ani odrzutkiem. Jestem przystojnym, fajnym i inteligentnym singlem, z dobra praca, ale jestem po prostu b. zmeczony towarzystwem dokola. Oczywisice przed przylotem wszystkiego sie o mnie dowiesz, imie, nazwisko, adres, numer telefonu, miejsce pracy, adres kontaktowy w W-wie, abys nie martwila sie o swoje bezpieczenstwo. To naprawde przygoda. Wiem, ze to brzmi jak sex ogloszenie, ale na prawde nie o to tu chodzi. Jesli jestes zainteresowana, napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgbfgbdgbdfgbdfgvd
czasy naciagaczy odeszły do lamusaf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość braciewkrawacie
tak naprawde to jestem alfonsem jednych z burdeli. potem zabiore ci paszport i bedzie pracowac pupcia za grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al Bundyyyy
tak już kiedyś było. Facet pisał z babką, że dopiero zo przyleciał z Kanady bo tam mieszka od 10 lat, ale ni może znaleźć sobie odpowiednie kobiety. Przyleciał do Wrocławia do rodziny i zostaje na 2 tygodnie. Facet sobie poruchał głupie babsko, a potem stwierdził, że to nie to i"wraca" do Kanady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość braciewkrawacie
Sorry, ale nie prosilem zeby sie debile odzywali. Rzeczywiscie, Kanada i Europa to to samo. Paszportu nie potrzeba do podrozy po Europie, ale ... zapomnialem - zeby to wiedziec, trzeba cos wiedziec o swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość braciewkrawacie
Bundy, sorry, ale nie doszukalem sie nawet jednego podobiestwa miedzy Twoim opisem a swoim postem. Wracaj przed telewizor lub do sklepu z butami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość braciewkrawacie
Bundy, sorry, ale nie doszukalem sie nawet jednego podobiestwa miedzy Twoim opisem a swoim postem. Wracaj przed telewizor lub do sklepu z butami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×