Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

to i ja

jaki prezent dla 2,5 latki?

Polecane posty

Gość kjhlk
jestem ciocia 2 latka i ostatnio na urodziny kupilam mu ubranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfghjnmyuoi
Kuchnia z akcesoriami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhlk
to wszystko zalezy od tego ile chcesz przeznaczyc na prezent,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama juleczkiiiiiiiiiiiiiiiii
ja swojej kupie taka kuchnie-widzialam w jakims markecie i dzis nawet ogladalam na allegro koszt ok 90zł ona lubi garnki kubki i sztucce wiec mam nadzieje ze sie zainteresuje a ma 1,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhlk
ja np dla swojej jeszcze nienarodzonej corki na pewno kiedys kupie kucyka na biegunach;) juz mam upatrzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO WLASNIE KUPILABYM KUCHNIE JAKBY JEJ NIE MIALA...ale dostala ja na gwiazdke ostatnia.... lalke tez ma.... nawet 4 :/ (boze .... i wszystkie sprezentowane:/ ) wózki ma 2 i ciocia ma dla nie trzeci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama juleczkiiiiiiiiiiiiiiiii
i co mała zadowolona??? lubi sie bawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konia na biegunach tez ma..... ciezki to dla mnoe wiek, bo jest masa zabawek na ktoree est za mała (lalki barbie,polly pocket i akcesoria) i za duza na inne (garnuszki na klocuszki itp ) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma taką samą kuchnie tylko ze w innych kolorach - z zeszlego roku .... no podchodzi do niej i bawi się , ale nie akos intensywnie... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfghjnmyuoi
Tablica do pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhlk
moze jakis sprzet muzyczny dla dzieci, moj siostrzeniec dostal bebenki na baterie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
córka dostala w niedziele bębenek i organki ...wiecej moje uszy nie wytrzymają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
organki .... organy jak dla dorosłego :/ ale pomysły mają w mojej rodzinie..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhlk
hehe o kurde, to faktycznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ... i autentycznie nie wiem :( a gwiazdka tuż tuż :( i tak wiem ze bedzie zabierac zabawki młodszej 4miesiecznej siostrze (dla niej prezenty to bez problemu) ale dla niej to masakra jakaś./..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama juleczkiiiiiiiiiiiiiiiii
a lapotop?? oczywiscie ten dla dzieci sa tam gry, piosenki, mozna nawet angielskiego sie uczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laptopa dostanie od mojej mamy.... kurcze ja mam wrażenie ze wyczerpały sie zasoby odnosnie zabawek dla niej..buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama juleczkiiiiiiiiiiiiiiiii
to fajnie moja nie ma tego wszystkiego i jak przyjdzie mi kupic to nei wiem co wybrac co lepsze wszytko bym chciala ale kasy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może córeczka ma ulubioną postac z bajki i w tym kierunku coś popatrzec. Mojej szwagierki córka (3lata) uwielbia świnkę peppe i cieszy się wszystkim co dostanie związane z tą postacią. Dlatego kupiłam jej maskotkę i bluzeczkę właśnie z peppą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby była młodsza, albo starsza to nie mialabym problemu... atak...jest w głupim wieku..ot co.... i oczywiscie tez nie ma wszystkiewgo.... tak tylko piszę.... ale jak juz chce jej cos kupic to mam problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam synka 2 latka i 3mce Liste prezentów na mikołajki i świeta już zrobiłam :) chodziłam całą sobotę ale się udało. Gdyż rodzina już zaczeła swoje telefony i smsy, a co by mały chciał. Tak jak było wspomniane maskotka z ulubionej bajki to bardzo fajny pomysł. U mnie będzie to Elmo z ulicy Sezamkowej - tylko maskotka nie grająca i nie śpiewająca :) poprostu do przytulania. Oto moja lista: - Akademia czucz zgaduj zgadula 2-3 latka ok 20-25zlł - akademia czuczu zagdaki dla 2-3 latka ok 20-25 - akademia czuczu taka z zadaniami dla 2-3 latka - również z Czuczu: Domino, Moje puzzle, Moje pierwsze memory tu jest ok 50zł (to dla bardziej wybrednych :) a mam takich kilku co chcą się pokazać ) - jak na chłopca przystało koparka, wóz strażacki (bez dużej ilości malutkich częsci) - z ulotki z kerfura ksiazeczki i Wierszyki i wyliczanki - malowanka z świnką Pepą - ksiązka Auta Cars i samoloty ok 30-35zł (zalezy w jakiej księgani) - wiem, że ksiązki ze Swinką pepą też są dostępne i tez niedrogo - klocki lego Duplo (bo mamy tylko drewaniane klocki w domu, a wiem że już 2 zestawy małe będą) - no i Elmo :) PS jak ktoś chciałby zapoznać sie z tymi rzeczami podsyłam link :) ja oglądałam to osobiście w sklepie, wydaje mi sie dość treściwe i fajne. Zaletą tego jest to że jest nie duże i na podróż autem się nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam synka 2 latka i 3mce Liste prezentów na mikołajki i świeta już zrobiłam :) chodziłam całą sobotę ale się udało. Gdyż rodzina już zaczeła swoje telefony i smsy, a co by mały chciał. Tak jak było wspomniane maskotka z ulubionej bajki to bardzo fajny pomysł. U mnie będzie to Elmo z ulicy Sezamkowej - tylko maskotka nie grająca i nie śpiewająca :) poprostu do przytulania. Oto moja lista: - Akademia czucz zgaduj zgadula 2-3 latka ok 20-25zlł - akademia czuczu zagdaki dla 2-3 latka ok 20-25 - akademia czuczu taka z zadaniami dla 2-3 latka - również z Czuczu: Domino, Moje puzzle, Moje pierwsze memory tu jest ok 50zł (to dla bardziej wybrednych :) a mam takich kilku co chcą się pokazać ) - jak na chłopca przystało koparka, wóz strażacki (bez dużej ilości malutkich częsci) - z ulotki z kerfura ksiazeczki i Wierszyki i wyliczanki - malowanka z świnką Pepą - ksiązka Auta Cars i samoloty ok 30-35zł (zalezy w jakiej księgani) - wiem, że ksiązki ze Swinką pepą też są dostępne i tez niedrogo - klocki lego Duplo (bo mamy tylko drewaniane klocki w domu, a wiem że już 2 zestawy małe będą) - no i Elmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×