Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KAMCZATKA1

PRACA ŚWIETNA, TOWARZYSTWO KOSZMAR-CO ROBIĆ?

Polecane posty

Gość KAMCZATKA1

Pracuje w średniej wielkości, rodzinnej firmie. Jestem w pokoju miedzy rodziną. Właściciel firmy to też rodzina. Jak w temacie praca jest fajna, ale atmosfera nie do zniesienia. Az sie dziwie, że to jeszcze wytrzmuje :s Oficjalnie niby jest wszystko ok miedzy mna a wspołpracownikami, ale wiem, że za plecami mówią, robią wszystko przeciwko mnie - wyrazem tego są takie sytuacje jak: pomijanie mnie przy podwyżkach, nie dostaje (lub z wielką łaską dostaje) jakies dofinasowania, szef wyraźnie pokazuje, że mi nie ufa, wspópracownicy dają odczuc, że jestem poza obrębem rodziny w wielu sprawach od mało istotnych do poważniejszych. Nie bede opisywac szczegołów, bo chyba bym całą stronę zapisała, ale ogólnie odczuwam na sobie niesprawiedliość, niedocenianie i brak mi motywacji do pracy, przestałam widzieć sens pracy w tej firmie. Co najciekawsze uczciwie pracuje, jestem naprawde osobą bezkonfliktową, staram sie w pracy i z wszystkim nie z rodziny wspaniale sie ze mną wspópracuje. Nie wiem co robic? Mam taki mętlik w głowie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonisko
Ja bym sie zwolniła na twoim miejscu, nie pozwól sie tak traktowac pier....skurwys.... Tez miałam kiedys podobną sytuacje, przepracowałam rok i rzuciałm w cholerę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×