Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fusiulaaa

Czy wasi mezowie tez tak maja?

Polecane posty

Gość fusiulaaa

Witam mam nieco prywatne pytanie ale juz poprostu wariuje. Jestem w 7 mc i nie narzekam na seks z moim mezem. Poki mozemy to korzystamy. Tylko jeden fakt mnie dreczy moj maz w nocy gdy spi dotyka swojego czlonka ;/;/;/ wiem ze spi i nie udaje. Rano jak o tym rozmawiamy to nic nie pamieta zeby mu sie cos erotycznego snilo... czy ktos spotkal sie z takim czyms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona ...........
tak, ale jego dotyk jest jak cos na styl podrapania sie.....a nie ''dotykania''........nie wiem czy oto ci chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fusiulaaa
no tak mniej wiecej to wyglada ale jedo reka jest w majtkach ;/ wkurza mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jka ma reke w majtach tzn ze sie onanizuje i pewnie udaje ze spi :D chyba go nie zadowalasz jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam radosna nowinee
a jagoda wie co mowi, bo jej maz co noc wali konia:) wiec z doswiadczenia wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona ...........
moj spi nago wiec nie ma co przytrzymac mu tam reki a jak widze ze tylko trzyma to zwyczajnie ja zabieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fusiulaaa
masakra z tymi chlopami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona ...........
:D masakra, masakra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wam to tak przeszkadza że sie mąż przez sen trzyma za genitalia??? moze mu tak w rękę cieplej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz myśle że to taki odruch bezwarunkowy... dzieci często tez tak zasypiaja... a jeśli nie to twoj mąż jest jak Al Bundy heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogojogo
moj maz zawsze spi z reka w gaciach, na pewno sie w tym czasie nie onanizuje :D ja tez czesto spie z reka na cipce, tak mi wygodniej i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój facet często
w nocy dotyka swojego penisa, wykonuje ręką kilka ruchów jakby sie onanizował, codziennie widzę jak kołdra chodzi ale nie przeszkadza mi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja nie wiem co robie gdy śpie dlatego nie złoszcze sie an chłopaka." no wlasnie o to mi chodzi. przeciez jesli nawet ten ruch, to dotknięcie ma podtekst erotyczny, to jest to po prostu reakcja na sen. a na to co nam sie sni nie mamy wpływu żadnego :D wiec jak moze kogos denerwowac tak naturalny i nie do opanowania odruch? :D moze jeszcze awanturę trzeba zrobic "co ci sie tam śni ty swinio jedna?" :D :D :D normalnie momentami to forum potrafi mnie ostro zaskoczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mójjjjjjj
mój też często ma takie ruchy pod kołdrą. kiedyś zaglądałam co on tam robi- najzwyczajniej w świecie poprawia sobie jajka! Przecież to są faceci,widocznie jajca im przeszkadzają jak śpią to sobie wyciągają z pomiędzy ud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jakis psycholog lub sekuolog moze sie wypowie na temat nocnego macania genitali własnych przez mężczyznę co to znaczy , to znaczy mój facet w nocy maca się po własnych genitaliach,jest to każdej nocy kilka razy a w dzień może wogule nie bzykać ,3 tygonie, jestem z nim 6 lat zauważyłam to już od dłuższego czasu co to oznacza ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy tak ma ponieważ w nocy kiedy śpię i nawet jeśli się przebudzę to nie zaglądam pod kołdrę, ale sprawdzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj mąż gtak nie ma, ale ja tak mam :D Śpie na boku z reka miedzy udami ;P Nie masturbuje sie przy tym i nie ma to zadnego podtekstu erotycznego- po prostu grzeje rączke ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj spokoj facetowi!niech spi jak chce!zal mi tych waszych facetow....we wszystko sie wpieprzacie malpy jedne,nawet w sen drugiego czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne. Moj maz spi i ja tez i trzyma w cipce palec. Przyzwyczailam sie. Kocham meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz czesto spi trzymajac swoj palec w mojej cipce. Kocha mnie i ja jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój śpi i trzyma palec w moim kakaowym oczku. ;-) Tylko tak zasypia, inaczej oka nie zmruży. Kochany mój. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz czesto trzyma mnie za cipke. Spi tez nieraz majac w buzi sutek. Kochany moj Skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×