Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość on2387

Czy dojrzałe kobiety lubią młodszych

Polecane posty

Gość gość
Mam 44 lata adam,przez 6lat bylem z kobieta o 17 lat starsza,szukam teraz tez dojrzalej,moj mail ,kristof153@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks jest bardzo zdrowy dla ciała i umysłu więc jeśli trafi się jakiś przystojniak godny uwagi to czemu nie rozluźnić się razem i sprawić trochę przyjemnosci sobie i jemu.Trzeba się cieszyć z życia póki się jest młodym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeeeeeeeeeee tam cicho być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój dziadek często powtarzał mi jak byłem mały że: Na starej picy to sie młody ćwicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze im starszym sie jest tym bardziej ta granica sie zaciera. ja mam 36 lat i podoba mi sie facet 26. I co z tego skoro wyglądamy jak rówiesnicy? szkoda nie spróbowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeeeeeeeee tam cicho być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artek gostek
Witam jestem z okolic Krakowa I jeśli jest jakaś odważna kobieta By spotykać się z 30 latkiem zapraszam na e-mail gostek12@poczta.fm Wiek 24-50 U kobiet ;) Dajmy sie porwać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubawwa
30-to latek z Warszawy spotka Cię i Dam Tobie ile tylko chcesz ;) m31wwa@wp.pl Dojrzałe lubią młodszych , Młodsi lubią Dojrzałe tylko kwesti wg mnie iskry. A wtedy jest boom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przystojny 29-latek, zapraszam dojrzałe Panie na snapchat. Batonik000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Striptizerow tańczących dla nich nago bardzo lubią.Lubią podziwiać fajne męskie nagie ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ty wszystko wiesz . Lepiej od kobiet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 38
nooo lubie mlodszych, nie ma co ukrywac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałeś dobierać sie do mamy. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak miałem 16-22lat to miałem kobitkę która miała 45lat :) i była super nauczyła mnie wielu pozycji itp :) zawsze lubiła bym w niej dochodził (brała tabletki anty ) miałem obfite wytryski :) to zawsze sporo z niej wyciekało po zabawie :) a teraz mam tyle lat co moja pierwsza babka i mam o ponad 15 lat młodszą dziewczynę która lubi sex jak koń owies :) jedynie przerwy gdy ma okres :) lubi bardzo być brana od tyłu lib gdy leże a ona jedzie na oklep :) Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy miałem 5 lat to kąpała mnie sąsiadka . Lizała mi dydka . Ja wtedy nie wiedziałem po co ona całuje mi siusiaka . Gdy byłem starszy to zrozumiałem . Wsadzała mnie po kąpieli na swoje nagie piersi i brzuch . Chciałbym żeby dzisiaj ktoś mnie kąpał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artek gostek
Szukam chętniej dojrzałej kobiety 100% dyskrecji Jestem singlem Która ma ochotę na pieszczoty Gostek12@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Moja prywatna strona www.nylonowe.pl z fotkami w pończochach nylonowych zaczęła funkcjonować. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 38 lat i chetnie spotkam sie z pania bez względu na wiek. Ostrowiec Swietokrzyski i okolice chetny7991@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuitam

Witam,

podbijam temat, żeby nie otwierać nowego. Od zawsze kobiety starsze ode mnie wydawały mi się niesamowicie sexowne, pociągające. W wieku 15 lat takie 25-30. Myślałem, że z wiekiem się to zmieni, przejdzie. Takie młodzieńcze fantazje. Teraz mam 30 lat, poukładane życie i kobiety 40-50 letnie są dla mnie niesamowite. Potrafią jednym spojrzeniem zagotować krew, i nie muszą do tego wywalać piersi na wierzch jak to teraz jest w młodzie wśród młodszych. Niestety nigdy na mojej drodze takiej pani nie spotkałem. Jedno to wygląd fizyczność, ale chodzi też o kontakt z taką kobietą. Sama rozmowa potrafi być już niesamowicie podniecająca.

Moje pytanie, czy ktoś z was jest w takiej sytuacji, czy są Panie, które mają takich właśnie młodszych znajomych. Mieszkam w średnim mieści (ok. 500 tyś) a jednak nie miałem takiego szczęścia. Powiedzcie, czy to tylko moje wyobrażenie, czy faktycznie takie kobiety są tak niesamowite jak mi się wydaje.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja39

To są zayebiste babki i starsze też , sam się z taką spotykam no i nie są świrnięte jak młode .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 latek

Z chęcią poznam kobietę 60 plus. Chętnie z dużym biustem.

Ja 43 lata z 3-miasta.

Pozdrawiam

e-mail: cycoman1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skryss

A może znajdzie się dojrzała kobieta która chce młodszego. 24l wysoki brunet 😉

skryss@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wask

Mnie rowniez interesuja dojrzale kobiety po 30stce Czy jest szansa ze poznam i pogada ze mna kobieta w wieku 33-40 lat? Jestem z malopolski krakow 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.11.2010 o 16:50, Gość poli27 napisał:

ja mam 27 lat i nigdy nie podobali mi sie młodsi,nawe rówiesnicy...zawsze krecili mnie starsi...to tez mam męże starszego o 8 lat 🙂

Topik dotyczy dojrzałych kobiet, nie młodych dziewczątek. Poczekaj trochę, Tobie też się zmieni 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia :)

Byłam kiedyś ze sporo młodszym i było całkiem przyjemnie, nawet miałam ochote to powtórzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość25

Mam 25lat byłem już z 35 i 42 latką i powiem wam że jest zajebuście.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wpr

A my z żoną szukamy bardziej młodszego do 3.My w wieku 37 i 39 lat z warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopak z Warszawy

Och różnica wieku jest bardzo fajna. To jest coś, jak inny wymiar doświadczeń. Jestem z Wawy. Pisz śmiało na flirtini94@gmail.com 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×