Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość on2387

Czy dojrzałe kobiety lubią młodszych

Polecane posty

Gość znam sie na rzeczy
dobrze, ale juz nie dzisiaj, bo nie mam konta i musze zalozyc a to troche potrwa. moze jutro.pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollaa
już nie mogę sie doczekać ;) mam Ci tyle do zaoferowania. Kochania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co komu do tego, kto z kim zyje. Nikt nie ma prawa osmieszac i potepiac zwiazkow kobiet z mlodszymi od siebie mezczyznami. Kazdy czlowiek ma dokladnie sprecyzowane oczekiwania od partnera, i jezeli sie zdarzy /chociaz jest rzadko / to roznica wieku partnerow nie ma zadnego znaczenie. Wyszydzanie takich par, to typowe polskie koltunstwo i zaklamanie. Polskie zakute lby akceptuja pary w ktorych facet jest starszy od kobiety o 10 - 20 lat. Wtedy jest ok. bo chlop robi wrazenie w towarzystwie. Jest podziwiany, ze taki stary ci....ul bzyka mlodsza. Kiedy kobieta jest w zwiazku z facetem mlodszym, bo jest im razem dobrze, to wielkie oburzenie. Prostacy juz tak maja, krytykuja to co w krajach zachodnich jest akceptowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam sie na rzeczy
lollaa, az taka kochliwa jestes? mam pytanie, jestes przed 40 czy po? bo mnie interesuja raczej kobiety po 40 a najlepiej troche po 50 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollaa
mam wrażenie, że ciut się spłoszyłeś :) Mam 45 ale chyba już Cię nie chcę, nie umiesz się bawić - wbrew pozorom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam sie na rzeczy
no problem, i tak jestes troche za mloda bo jak pisalem wole panie lekko po 50-tce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam sie na rzeczy
wlasciwie to szukam takiej jednej "zielonookiej", ktora zniknela gdzies w tej cybernetycznej dzungli :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollaa
a to ci dopiero za młoda :D przyjmuję z pokorą "twą"dezyzję :) A Tą panią gdzieś widziałam ale nie pamiętam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam sie na rzeczy
to fajnie, moze ja kiedys odnajde... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam sie na rzeczy
ona byla poprostu wyjatkowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HerHer
Lollaa może byś się mną zainteresowała, bo ja właśnie szukam kogoś w Twoim wieku. Sam mam 22 lata jeśli jesteś zainteresowana odezwij się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joAnka11111
W liceum i na początku studiów fascynowali mnie młodsi, tak o 3 lata (wtedy to była duża różnica, jak dziewczyna jest w klasie maturalnej, a on w gimnazjum, albo ona na I roku studiów, on jeszcze liceum..). Sparzyłam się jednak totalnie i na zawsze sobie wybiłam małolatów z głowy. Z moich doświadczeń wynika, że młodszy facet starszą kobietę traktuje wyłącznie jako test swoich umiejętności (choćby zdobywania względów bardziej wymagającej, trudniejszej "zdobyczy"), sprawdzian, pustą zabawę mającą na celu podbudowanie poczucia własnej wartości i pozycji w męskim stadzie oraz oczywiście wyżycie się, wykorzystanie i porzucenie kiedy już rozpakował cukierek i zobaczył co ma w środku, bez względu na uczucia obiektu swoich zalotów, i jeszcze w trakcie - nie zwracanie uwagi na potrzeby tej drugiej strony, traktowanie kobiety jako nieznany dotąd (bezosobowy) obiekt do eksploracji. Uważam, że najczęściej tak jest kiedy mężczyzna kieruje się kryterium, że kobieta ma być starsza. To wyłącznie sprawdzian dla nich. Ciekawość. I przedmiotowe podejście do kobiety. Starsza kobieta potrzebuje tego samego co rówieśniczki tych chłoptasiów (poczucia bezpieczeństwa, szacunku, uczucia..), tyle, że oni ani myślą im to dawać, a nawet jeśli by chcieli, to uważam, że nie są w stanie (z wiekiem jako ludzie stajemy się coraz bardziej skomplikowani i wymagający, więc trudniej te potrzeby zaspokoić, trzeba do tego samemu rozumieć, znać te przejścia, jakie się ma za sobą w wieku np. 30 lat). Oni tego nie rozumieją. Nie obchodzi ich, że mają do czynienia z czującą istotą, oni sobie wypatrzyli kilka zalet, które taka starsza istota może mieć, coś co może im się przydać (doświadczenie w kwestiach seksualnych np.), i bez patrzenia na to, że to człowiek i tak samo jak oni i ich rówieśniczki, MA UCZUCIA, chcą sobie po prostu to wziąć, pobawić się i odejść. Dlatego mówi się, że młodzi są niedojrzali. Szkoda na nich czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam starszej opolski
a czy znajdzie sie starsza kobieta szukajaca 28 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbyś miał 10 lat więcej
to moze bym cie chciała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam starszej opolski
oj ale niestety niem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam starszej opolski
niemam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyskretny32
Poznam dojrzala a nawet bardzo dojrzala kobiete z opolskiego.Krzysiek 32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyskretny32
Jeszcze raz ja,chetnie puszysta dojrzala kobiete,omado@interia.pl,728767500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LubiStrasze
Norma ge jesteś tu jeszcze? Skąd jesteś? Jeśli z Krakowa to może ja się nadam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jfgju
Chłopcy a co was pociąga w starszych paniach? Tylko szczerze ! Chcecie sie podszkolic w secie czy moze dla kasy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LubiStrasze
Mnie podnieca myśl, że robię to ze starszą ;) tak już mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jfgju
od zawsze tak miałeś? Czy duzo jest takich facetów , którzy tak bardzo lubią sex ze starszymi paniami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LubiStrasze
Nie wiem czy ich dużo i nie wiem czy od zawsze ale na pewno od dawna. A czemu pytasz? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa 35-latka
Mam obecnie młodszego o 10 lat faceta. Jesteśmy razem od roku i nigdy z nikim nie było mi tak dobrze jak z nim. Wcześniej miałam starszego od siebie i to była jakaś totalna porażka. Fakt faktem - wyglądam na dużo młodszą a i mentalnie bliżej mi do ludzi w okolicach 30 i mniej. Ale nie sądzę by tu chodziło o wiek - raczej o dopasowanie charakterów. Jest wspaniale na każdym polu i wcale nie o seks tu chodzi, choć ten również jest cudowny. Z nikim nie przegadałam tyle co z nim, ciągle mamy mnóstwo tematów, pomysłów na wspólne spędzanie czasu itp. Dzięki niemu mam mnóstwo energii do życia a z kolei on mówi, że dziewczyny w jego wieku są zbyt puste, powierzchowne i wyrachowane. Młodszy facet w moim przypadku to strzał w 10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jfgju
Z czystej ciekawości . Lubisz wszystkie starsze Panie czy tylko zadbane. Zawsze byłam pewna ze młodzi chłopcy lubią sex ze starszymi tylko za kasę lub chcą sie lepiej podszkolic w sexie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LubiStrasze
A Ty nie chciałaś spróbować z młodszym? Nie wszystkie lubię, i oczywiście lubię zadbane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jfgju
Do szczęśliwa 35- latka. Czy nie czujesz sie staro przy swoim chłopaku ? Co jego i Twoja rodzina na to? Nie mamnicdo takich związków, ale ja bym nie mogła miec młodszego faceta , bo czuła bym sie jeszcze starsza niż jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie muszę sobie wyobrażać ;) jest cuuudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jfgju
Nie. Nigdy, i podejrzewam , ze czuła bym sie okropnie. Raczej to nie realne , bo ja wole starszych panów takich minimum 10 lat starszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×